środa, 31 maja, 2023

Portal eprudnik.pl

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...

Dawid Mysior: 4 powody...

Dawid Mysior jest popularnym internetowym vlogerem, który porusza w swoich filmach szeroko pojętą...
Strona głównaPolska i ŚwiatRoman Kluska: Klasa...

Roman Kluska: Klasa średnia musi zginąć

Zapraszam do odsłuchania (przynajmniej od 36 minuty) bardzo ciekawego wywiadu z Romanem Kluską byłym szefem największej polskiej firmy komputerowej OPTIMUS. Właśnie od 36 minuty opowiada o celach dzisiejszych plandemicznych działań na podstawie książki Rolanda Baadera „Koniec pieniądza papierowego”.

Autor książki, przenikliwy analityk i praktyk, podaje nam na tacy samo sedno obecnego podstępu wymierzonego w nasz majątek i uzależniającego ludzi od władzy (komunizacji). Na drodze do powszechnej komunizacji stoją dwa główne czynniki- klasa średnia i chrześcijaństwo. Klasa średnia dlatego, że dysponuje sporymi środkami przez co może się finansowo i intelektualnie przeciwstawić powszechnemu komunizmowi, a chrześcijaństwo ponieważ wyznaje ponadczasowe wartości za pomocą, których można wyznaczać granicę między dobrem, a złem tymczasem to władza chce decydować o tym co jest dobre, a co złe.

Dla zniszczenia wspomnianych dwóch przeszkód władza posłuży się kryzysem, którym będzie pandemia albo wojna. Kryzys będzie tak duży i spowoduje takie powszechne przerażenie, że obywatele nie będą protestowali na łamanie prawa przez rządzących, patrz bezprawne zamykanie całych branż, czy bezprawny nakaz noszenia maseczek, ponieważ będą uważali, że wszystko dzieje się dla ich dobra. Tymczasem cel tych działań jest inny, a jest nim wyprodukowanie całej masy niczego nieświadomych niewolników. Z wywiadu dowiemy się również jak można walczyć z procesem uzależniania społeczeństw od władzy za pomocą kryzysów, a jest nią uświadamianie ludzi, zwłaszcza ludzi młodych. Dowiemy się w jakich branżach warto obecnie prowadzić biznes oraz jak zabezpieczyć oszczędności przed ich zniszczeniem przez inflację.

Problem z panem Baaderem i jego książką jest taki, że zmarł 10 lat temu, a w swojej książce opisał to z czym spotykamy się od roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Marek Domagała i jego muza

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech to będzie piękny czas, który może nas wprowadzić w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Marek Domagała jest urodzonym w Prudniku muzykiem, gitarzystą, reżyserem, producentem i scenarzystą1. Jest...

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl