środa, 31 maja, 2023

Portal eprudnik.pl

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...

Dawid Mysior: 4 powody...

Dawid Mysior jest popularnym internetowym vlogerem, który porusza w swoich filmach szeroko pojętą...
Strona głównaPolska i ŚwiatGrypa, Covid statystyka

Grypa, Covid statystyka

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło, że w dniu 08.10.2020r. odnotowano ponad 4.000 infekcji wirusa SARS-CoV-2. Z tego powodu ogłoszono od soboty 10.10.2020r. cały kraj strefą żółtą i wprowadzono maseczkowanie całej populacji.

Dla zrozumienia z jakim POTWORNYM PRZEKRĘTEM mamy do czynieniana zapraszam na stronę Rządowego Centrum Bezpieczeńtwa. Jako lekturę polecam raport GRYPA W SEZONIE EPIDEMICZNYM 2018/2019 W POLSCE I EUROPIE.

Znajdziemy tam szereg bardzo istotnych informacji. Sezon grypowy trwał od 1 września 2018 do 15 marca 2019 i zanotowano 3.337.044 (!!!) zgłoszeń przypadków zachorowań. Dzieląc to przez 210 dni (7 mies x 30 dni) wychodzi, że średnio zachorowało 15.890 (!!!) dziennie (!!!). Tymczasem zgodnie z danymi na dzień 09.10.2020r. mamy łącznie 111.599 osób chorych na Covid, a w dniu 08.10.2020r. odnotowano 4.280 przypadków.

15.890 > 4.280

Czytamy dalej, że w ostatnim okresie sprawozdawczym tj. 8-15 marca 2019 zarejestrowano 157.867 zachorowań na grypę i był to spadek (!!!) w stosunku do poprzedniego tygodnia (!!!).

Porównując obie choroby dowiemy się, że objawy grypy są w ponad 95% zbieżne z objawami COVID-19, podobnie jak i śmiertelność obu chorób jest bardzo zbliżona. Wirusy powodujące zachorowania roznoszą się identycznie. Najciężej obie choroby przechodzą osoby starsze.

Może coś mnie w szkole ominęło (albo nasz rząd ominęła szkoła) ale zachodzę w głowę, jak to możliwe, że w 2019 r. przy ponad 15 tysiącach zachorowań dziennie nie ogłoszono w Polsce stanu epidemii, nie wprowadzano maseczkowania, kwarantanny i innych dolegliwości. Żyliśmy normalnie. Obecnie mamy czterokrotnie mniej zachorowań na chorobę zbliżoną do grypy, rozprzestrzeniającą się podobnie jak grypa, z podobnym skutkiem śmiertelnym jak grypa, a odbiera się nam wolność, maseczkuje, kara mandatami i karami admiracyjnymi oraz zamyka w kwarantannie.

Nie ma żadnego merytorycznego uzasadnienia dla takich działań, pomijając już całkowicie temat ich bezprawnego wprowadzenia.

Mam wrażenie, że niedługo będziemy mieć czwarty rozbiór Polski, a koronopanika służy do odwrócenia uwagi społeczeństwa od innych spraw. Mamy się bać i siedzieć w domach, a tymczasem stracimy wszystko. Ludzie już ze strachu tłuką się w autobusach. Służba zdrowia nie przyjmuje chorych, którzy umierają w szpitalnych izolatoriach czekając na wyniki testów PCR przed przyjęciem na oddział. Dzieci w szkołach są szykanowane i zastraszane z powodu kataru. Ludzie tracą pracę, firmy upadają itd.

Lęk przed śmiercią rozpętany przez media na polecenie polityków, ciekawe kto im to kazał zrobić, robi ludziom wodę z mózgu…

Tu link do rządowej strony, czyli absolutnie oficjalnego źródła informacji:
https://rcb.gov.pl/grypa-w-sezonie-epidemicznym-2018-2019-w-polsce-i-europie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Marek Domagała i jego muza

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech to będzie piękny czas, który może nas wprowadzić w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Marek Domagała jest urodzonym w Prudniku muzykiem, gitarzystą, reżyserem, producentem i scenarzystą1. Jest...

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl