poniedziałek, 20 maja, 2024

Biskup: Chrześcijanie muszą odmówić szczepionki przeciwko COVID pochodzącej od abortowanych dzieci, nawet jeśli oznacza to męczeństwo

To jest dla mnie ostatni krok satanizmu: szatan i rząd światowy - ostatecznie światowy rząd masoński - zobowiążą wszystkich, nawet Kościół, do przyjęcia aborcji w ten sposób. Dlatego musimy bardzo mocno się temu przeciwstawić, jeśli to nastąpi ”.

Share

Biskup Athanasius Schneider, biskup pomocniczy Astany w Kazachstanie, przebywał we Francji z krótką wizytą pod koniec ubiegłego miesiąca. Usiadł do rozmowy z portalem LifeSite, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące obecnego kryzysu COVID-19, który biskup Schneider określił jako okres „dyktatury sanitarnej”. Podwoił tę opinię, ostrzegając przed „niewolnictwem”, które jest wprowadzane za pomocą „absurdalnych” środków, które nawet uniemożliwiają ludziom używanie rozumu.

bishop schneider lepanto 520x99991 1
biskup Athanasius Schneider

We Francji obowiązkowe jest teraz noszenie masek we wszystkich zamkniętych miejscach otwartych dla publiczności, w miejscu pracy, w kościołach i środkach transportu publicznego oraz na zewnątrz w niektórych centrach miast, a nawet w całych miastach (czasami w tym na przedmieściach wiejskich), takich jak Paryż. , Rennes, Bordeaux, Lyon i Nicea, niezależnie od tego, czy jest się otoczonym ludźmi, czy zupełnie sam.

Mówiąc o obowiązkowych maskach na twarz, biskup Schneider powiedział:

„Zewnętrzny znak maski, którą musi nosić cała ludność, jest nieproporcjonalny. To zewnętrzny znak, że cała populacja jest podporządkowana i że ci, którzy nami rządzą, mają teraz w swoich rękach całą populację, tak naprawdę jako posłuszni niewolnicy i marionetki. Jest to bardzo niebezpieczne i powinno budzić w nas głęboki niepokój ”.

Biskup Schneider powiedział LiteSite, że obawia się, że pandemia COVID-19 zostanie wykorzystana jako krok w kierunku „rządu jednego świata” poprzez „kontrolę” w sytuacji, w której nie wahał się porównać z własnym doświadczeniem jako chłopca pod rządami sowieckimi. Szczególnie podkreślił stopień ateizmu, który osiąga się dzięki wyłącznej trosce o realia cielesne.

Wezwał katolików nie tylko do modlitwy i zjednoczenia się ze wszystkimi, którzy sprzeciwiają się absurdowi środków, które wykraczają poza prawidłową i normalną higienę w sytuacji epidemii, ale by dawali świadectwo prawdziwej nadziei na życie wieczne: „Nadal istnieje życie wieczne: nie panikujcie tak bardzo w swoich zmartwieniach, które dotyczą tylko życia doczesnego! Musimy dać wizję nadziei i ufności, że jesteśmy w rękach Boga. Teraz rząd mówi: jesteście w naszych rękach, całkowicie was chronimy. To jest bardzo niebezpieczne ”- powiedział biskup Schneider.

Wezwał również wiernych katolików do kontynuowania krucjaty eucharystycznej, którą rozpoczął w lipcu ubiegłego roku, aby zadośćuczynić za wszystkie „zniewagi” wobec Najświętszego Sakramentu, które przyniósł ze sobą kryzys COVID.

Na przyszłość biskup Schneider podejrzewa, że ​​w pewien sposób wszystkie rządy i wszyscy ludzie zostaną poproszeni o współpracę przy aborcji poprzez obowiązkowe podawanie szczepionek z wykorzystaniem komórek pobranych od abortowanych dzieci.

„Nie twierdzę teraz, że tak się stanie, ale takie jest moje podejrzenie: wydaje mi się realistyczne, że to może nadejść. To jest dla mnie ostatni krok satanizmu: Szatan i rząd światowy – ostatecznie światowy rząd masoński – zobowiążą wszystkich, nawet Kościół, do przyjęcia aborcji w ten sposób. Dlatego też, jeśli nadejdzie, musimy bardzo mocno się temu przeciwstawić. Musimy nawet zgodzić się na bycie męczennikami”- powiedział biskup Schneider.


Pełny wywiad znajduje się na stronie: https://www.lifesitenews.com/news/bishop-christians-must-refuse-covid-vaccine-derived-from-aborted-babies-even-if-it-means-martyrdom

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości