niedziela, 23 czerwca, 2024

Szokujący raport: Powiązania między BigPharma a polskimi lekarzami-celebrytami

Share

Zapraszam do odsłuchania konferencji prasowej, na której posłowie Konfederacji Korony Polskiej ujawniają szokujący raport dotyczący finansowych powiązań między firmami farmaceutycznymi a polskimi lekarzami-celebrytami z okresu pandemii COVID-19. W trakcie konferencji omawiane są także relacje tych lekarzy z organami doradczymi rządu, uczelniami medycznymi oraz organizacjami zrzeszającymi specjalistów medycznych.

Konferencja ta jest niezwykle merytoryczna, podczas której padają konkretne nazwiska, funkcje, nazwy firm i uczelni, a także kwoty przekazywane przez przemysł farmaceutyczny. Wszyscy wspomniani lekarze, mimo złożonych wcześniej deklaracji, zaprzeczających jakimkolwiek powiązaniom z koncernami, okazali się być w rzeczywistości przedstawicielami handlowymi, promującymi różne preparaty pod pretekstem ich przydatności w leczeniu COVID-19.

Ta konferencja rzuca nowe światło na działania pewnego grona lekarzy, którzy wydawali się być niezależnymi specjalistami, a okazali się być częścią mechanizmu przemysłowego, promującego produkty farmaceutyczne. Oglądając nagranie z konferencji, warto zastanowić się nad kwestią konfliktu interesów, który może wpływać na obiektywność i uczciwość działań medycznych w naszym kraju.

Zapraszam do zapoznania się z tym ważnym materiałem, który rzuca nowe światło na funkcjonowanie branży medycznej w Polsce.

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości