poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Pustelnia Czatachowa – przyjedź tam

Share

Pustelnia p.w. Ducha Św. Czatachowa 50, 42-300 Żarki, położona jest w jurze krakowsko-częstochowskiej. Spotkania modlitewne prowadzi charyzmatyczny o. Daniel Galus jest on zarazem opiekunem i założycielem Wspólnoty bardzo otwartej na działanie Ducha Św. o nazwie „Miłość i Miłosierdzie Jezusa” działającej od 05.02.2010r. Na każdym spotkaniu oprócz kazania i Eucharystii prowadzone są modlitwy o wylanie Ducha Św., uzdrowienie wewnętrzne i fizyczne oraz modlitwy o uwolnienie od działania złego. Ojciec Daniel ze Wspólnotą posługują m.in. darami poznania-proroctwa i modlitwy oraz śpiewu w językach tzw. glosolalia. Na każdych spotkaniach Pan Bóg otwiera swe serce i czyni wiele cudów napełniając wiernych wiarą, zdrowiem i uwolnieniem.

o Daniel Czatachowa

Wspólnota do organizacji spotkań posiada oczywiście zgodę aktualnego arcybiskupa W.Depo.

Transmisje ze spotkań na żywo nadawane są na stronie wspólnoty. Z uwagi na wielka liczbę przyjeżdżających wiernych spotkania organizowane są obecnie w innych miejscach. Spotkania otwarte organizowane dla wszystkich są w 3-cią sobotę miesiąca i w 2-gą sobotę m-ca.

Spotkania otwarte organizowane dla wszystkich

Na bardzo obszernie i dobrze  prowadzonej stronie internetowej – www.MiMJ.org jest archiwum kazań audio  i video. Można zakupić także DVD  ze spotkań modlitewnych a także ciekawe książki , krzyżyki, muzykę chrześcijańska. Uwierz, że Pan Bóg może uwolnić cię od zniewoleń  i odmienić twoje życie – Przyjedź tam.

Kontakt ze Wspólnotą Miłość i Miłosierdzie Jezusa

Jeśli chcesz się z skontaktować pisz na adres:

Pustelnia Ducha Świętego
Czatachowa 50
42-310 Żarki

Czytaj więcej

Komentarze

  1. Prosze o Modlitwe za Moje malzenstwo o nawrocenie mojej zony Anii I poirot do meza I pelnej realizqcji przysiegi malzenskiej. OJCZE Danielu wspomoz modlitwa. TCHNIJ Ducha Swietego w Nas Nie rozpali na nowo serce Zony zeby wrocilo do Bogq I do mnie.Bog Zaplac.

  2. Proszę o modlitwę za mojego narzeczonego. Proszę o łaskę nawrócenia i wiary. Maryjo, święty Józefie, święty Wojciechu orędujcie za nim. Powierzam także Bogu nasze narzeczeństwo

  3. Prosím za naše Slovensko a za našu Cirkev,kňazov,politikov a celý svet.
    A ešte prosím o zdravie pre moje priateľky,pre dar dieťaťa pre Ivetku. Pokoj v srdci a obrátenie celej rodiny. A o dar lásky. Pane,zmiluj sa,udeľ nám skutočnú lásku a postaraj sa o všetko.

  4. Proszę o modlitwę w intencji o łaskę uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i krosty na brzuchu i plecach i o zdrowie psychiczne i radość życia i zdrowie dla mnie i całej mojej bliskiej rodziny

  5. Ojcze Danielu, pomóż nawrócić się mojemu mężowi Szymonowize złej drogi jaką zszedł bez alkohol. Bóg zapłać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości