niedziela, 23 czerwca, 2024

Powstał Ruch Obrony Polaków. Przyłączmy się!

Share

Stowarzyszenie Ruch Obrony Polaków zostało zainicjowane przez Witolda Gadowskiego, Rafała Piecha i Wojciecha Sumlińskiego.

Deklaracja stowarzyszenia ROP


„Rzeczpospolita Polska znalazła się w bardzo trudnym momencie historii. Zagrożona jest suwerenność naszej Ojczyzny i wolność Polaków. Politycy tworzący dotychczasowe elity zawiedli – trwa wyniszczająca i antagonizująca naszych Rodaków kampania zaciekłej walki pomiędzy stronnictwami, które w wielu dziedzinach niewiele się od siebie różnią. Polsce potrzebna jest dziś zgoda, szacunek dla odwiecznych wartości oraz odpowiedzialne i odważne współdziałanie Polaków!
Mając poczucie odpowiedzialności za przyszłość naszego kraju i za los naszych dzieci, czujemy się w obowiązku wspólnie zainicjować działania w obronie Polski i Polaków. Prowadzą nas odwieczne wartości: Bóg – Honor – Ojczyzna, które tworzą konkretny program działań. Nasze ideały wyrastają z przekonania o istnieniu wiecznej i niezmiennej Prawdy. Nigdy też nie podejmowaliśmy i nie podejmiemy się prowadzenia działań sprzecznych z chrześcijańską etyką i honorem. Kierujemy się bowiem przekonaniem, że nie można osiągać dobrych celów, posługując się niemoralnymi metodami. Naszym zdaniem nie istnieje mniejsze zło, dlatego odrzucamy kierowanie się takimi wyborami. Wreszcie Ojczyzna jest dla nas wielkim, świętym obowiązkiem, wzbudzającym nas poczucie godności i zobowiązanie do bycia świadomymi, współczesnymi Polakami.

Zbyt długo godziliśmy się na wątpliwe działania polityków mieniących się naszymi reprezentantami, którzy ostatecznie zawiedli. Mamy poczucie, że w naszym Narodzie tkwi wielka siła i energią, którą należy obudzić i skierować na pracę dla Polski.
Przystępujemy do Deklaracji Ruchu Obrony Polaków, zapraszając do współdziałania wszystkich, dla których Bóg, Honor i Ojczyzna są nadrzędnymi wartościami. Razem obronimy polską suwerenność, przywrócimy sprawiedliwość i uczynimy z Polski bezpieczny dom dla wszystkich jej mieszkańców.

Ruszamy, życząc sobie pokoju, zdrowia i wolności. My, niżej podpisani:
WITOLD GADOWSKI
RAFAŁ PIECH
WOJCIECH SUMLIŃSKI”

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości