poniedziałek, 20 maja, 2024

Bluźniercza knajpa w Warszawie

Share

Od wyborów w październiku 2023 roku lewactwo w Polsce w szczególny sposób się rozzuchwala.

Poniżej informacje o nowo otwartej w Warszawie restauracji o wdzięcznej nazwie Madonna. Lokal odwiedził reporter Super Expressu, który przyznając, że jest osobą niewierzącą przygotował artykuł. Podsumowując wystrój restauracji napisał „Ja mogę jedynie powiedzieć, że restauracja Madonna broni się naprawdę dobrą jakością jedzenia i obsługi. Według mnie wystrój można spuentować tak, że to Matka Boska ociekająca seksem.” Następnie pisze, że mu to osobiście nie przeszkadza ale zdaje sobie sprawę, że mogą być osoby oburzone.

Restauracja cieszy się dużym powodzeniem u influencerów.

Wyraźnie widać, że demony świetnie się czują w Polsce, a w Warszawie w szczególności. Obrażanie NMP to jedna z najgorszych rzeczy jakie można zrobić. Gorszy jest tylko grzech przeciwko Duchowi Świętemu z tego powodu, że jest nieodpuszczalny.

Bóg Trójjedyny żeby ułagodzić swój gniew na tych, którzy dopuszczają się grzechów przeciwko Matce Bożej zażądał specjalnego nabożeństwa zadośćuczyniającego (Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca). NMP jest wyjątkowa jest Córką Boga Ojca, Matką Boga Syna i Oblubienicą Ducha Świętego. Warto zauważyć, że obrażanie NMP jest tak poważnym przestępstwem, że wymaga specjalnego zadośćuczynienia.

https://www.se.pl/warszawa/jadlem-w-najbardziej-hejtowanej-restauracji-w-warszawie-mam-na-to-paragon-aa-FTGv-yaNY-y7me.html

Pod Twoją Obronę uciekamy się ŚWIĘTA BOŻA RODZICIELKO

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości