1,1 C
Nowy Jork

PHU Wiking Krzysztof Prościak. Budujemy domy – Remontujemy dachy – Sprzedajemy materiały budowlane

Published:

Jak firma lokalna rozpoczynająca działalność na lokalnym rynku od remontu dachów dziś z powodzeniem działa na rynku krajowym budując całe osiedla domów pod Wrocławiem. O tym w dzisiejszym artykule z cyklu „Innowacyjna firma z Prudnika”

Na początku przedstawmy firmę:

PHU WIKING KRZYSZTOF PROŚCIAK
ul. Prążyńska 17
48-200 PRUDNIK
tel. +48 77 436 10 71
mail: [email protected]
www.wiking-dachy.pl

Siedziba firmy mieści się w północnej części Prunika, w dzielnicy przemysłowej skupionej przy ul. Prężyńskiej (za tzw. „elewatorem”). Z uwagi na to, że często zaglądają tu klienci z Czech na stronie wiking-dachy.pl znajdziemy pomysłową mapkę z oznaczeniem „jak dojechać” do PHU Wiking – zobaczcie Państwo, czy to nie ciekawy sposób wizualizacji dojazdu :)

Zaglądając na Prężyńską 17 przywita nas biurowiec zintegrowany z pasarzem oferowanych wyrobów. Na pierwszy plan wysówa się Skład drewna, w którym zobaczymy różnego rodzaju deski, listwy, kantówki, więźby dachowe, tarcicę budowlaną, płyty wiórowe, płyty OSB, boazerie oraz … wszelkiego rodzaju impregnaty do drewna.

W biurze handlowym załatwimy wszelkie sprawy z działalnością firmy. Wybierzemy blachodachówkę, dachówkę czy papę, umówimy się na remont dachu, dostawę towaru transportem firmy Wiking.

Jak to się stało, że firma weszła z mocnym akcentem w rynek developerski budując domy? Odpowiedzią jest poszukiwanie nowych potrzeb rynku oraz chęć poszerzania swojej działalności.


Related articles

Recent articles

spot_img
eprudnik.pl