niedziela, 23 czerwca, 2024

PHU Wiking Krzysztof Prościak. Budujemy domy – Remontujemy dachy – Sprzedajemy materiały budowlane

Share

Jak firma lokalna rozpoczynająca działalność na lokalnym rynku od remontu dachów dziś z powodzeniem działa na rynku krajowym budując całe osiedla domów pod Wrocławiem. O tym w dzisiejszym artykule z cyklu „Innowacyjna firma z Prudnika”

Na początku przedstawmy firmę:

PHU WIKING KRZYSZTOF PROŚCIAK
ul. Prążyńska 17
48-200 PRUDNIK
tel. +48 77 436 10 71
mail: [email protected]
www.wiking-dachy.pl

wiking dachy prudnik

Siedziba firmy mieści się w północnej części Prunika, w dzielnicy przemysłowej skupionej przy ul. Prężyńskiej (za tzw. „elewatorem”). Z uwagi na to, że często zaglądają tu klienci z Czech na stronie wiking-dachy.pl znajdziemy pomysłową mapkę z oznaczeniem „jak dojechać” do PHU Wiking – zobaczcie Państwo, czy to nie ciekawy sposób wizualizacji dojazdu 🙂

dojazd wiking 01 1024x610

Zaglądając na Prężyńską 17 przywita nas biurowiec zintegrowany z pasarzem oferowanych wyrobów. Na pierwszy plan wysówa się Skład drewna, w którym zobaczymy różnego rodzaju deski, listwy, kantówki, więźby dachowe, tarcicę budowlaną, płyty wiórowe, płyty OSB, boazerie oraz … wszelkiego rodzaju impregnaty do drewna.

wiking 033 450x300 1

W biurze handlowym załatwimy wszelkie sprawy z działalnością firmy. Wybierzemy blachodachówkę, dachówkę czy papę, umówimy się na remont dachu, dostawę towaru transportem firmy Wiking.

wiking 011 1024x682

Jak to się stało, że firma weszła z mocnym akcentem w rynek developerski budując domy? Odpowiedzią jest poszukiwanie nowych potrzeb rynku oraz chęć poszerzania swojej działalności.

wiking developer

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości