ATP Lew-Trans Prudnik. Krajowy i międzynarodowy wynajem autokarów i busów. Organizacja wycieczek szkolnych i zakładowych.

Date:

Share post:

ATP Lew-Trans to duża firma z Prudnika zajmująca się transportem międzynarodowym, ale nie tylko. Swoją działalność poszerzyła właśnie o Serwis Samochodów Ciężarowych, Autobusów i Maszyn Rolniczych. 

ATP Lew-Trans
Plac Zamkowy 2
48-200 PRUDNIK
tel. +48 600 998 914
e-mail: [email protected]
www.lew-trans.pl
Facebook Profil: ATP-Lew-Trans-Prudnik

Oferta wynajmu autokarów skierowana jest głównie do biur podróży, organizatorów wszelakiego rodzaju imprez, hoteli, szkół, firm, grup zorganizowanych oraz osób prywatnych. Zapewniona jest kompleksowa obsługa przewozowa na terenie Polski i za granicą. Oferta cenowa jest dopasowywana indywidualnie do potrzeb wynajmującego. Dokładna kalkulacja wynajęcia autokaru obliczana jest na podstawie szczegółowego zapytania, uwzględniając następujące kryteria:

wielkość autobusu – ilość miejsc
data i godzina wyjazdu
data i godzina powrotu
miejsce podstawienia autokaru
trasa przejazdu – do wyliczenia ilości kilometrów

Gdzie dojedziemy z ATP Lew-Trans?

Zobaczcie Państwo sami:

 

Na jakie wycieczki zabierze nas ATP Lew-Trans?

Przypomnijmy, pielgrzymkę do Częstochowy w 2016 roku na Wielką Pokutę organizowaną przez nasz portal eprudnik.pl zabezpieczony był właśnie przez firmę ATP Lew-Trans! Jednak dobrą ofertę przygotuje również dla Państwa – polecamy!

Flota

Biuro ATP Lew-Trans

Serwis Samochodów Ciężarowych – lokalizacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

spot_img

Related articles

Dni Prudnika 2022

4 czerwca prudnicki rynek rozbłyśnie gwiazdami. Podczas Dni Prudnika 2022 zagrają Hambawenah, Tulia oraz Zakopower. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane po raz 25....

Porównanie Prudnika z rosyjskim miastem

Youtuber Dimitr Cieszko porównuje poziom polskich i rosyjskich miast. W ostatnim odcinku porównano Prudnik z rosyjskim Pietrowskiem.

Ordo Et Pax Benedyktyni w Biskupowie proszą o wsparcie

Remont, winda i prace adaptacyjne +PAX! Drodzy Przyjaciele! Ostanie miesiące upłynęły nam na przygotowywaniu od dawna oczekiwanego przez nas remontu klasztoru, szczególnie...
00:14:14

KamperManiak: Biskupia Kopa w cieniu ufo, czyli jak znaleźliśmy domek w Karkonoszach

KamperManiacy zawitali do Prudnika i naszych pięknych okolic Nawet się nie spodziewaliśmy, że przy okazji załatwiania spraw związanych z...
eprudnik.pl