niedziela, 23 czerwca, 2024

OKUPACJA+ staje się faktem

Terytorium Polski zajmowane jest przez obce siły za zgodą naszego rządu

Share

O szczegółach podpisanej 15.08.2020r. polsko-amerykańskiej umowy wojskowej opowiada Jacek Hoga Prezes Fundacji Ad Arma, a szczegóły są porażające. Jeżeli ktoś jest zaintetesowany tekstem umowy to powinien sięgnąć do druku sejmowego nr 573.

Rząd wbrew Konstytucji ODDAŁ część polskiego terytorium obcemu państwu pozbawiając się jakiejkolwiek nad tymi miejscami kontroli. Jednocześnie ponosząc wszelkie konsekwencje finansowe obecności obcych wojsk i zwalniając je ze wszelkich obowiązujących w Polsce podatków i ceł (np. zakup paliwa dokonany przez amerykańskich żołnierzy na polskiej stacji paliwowej jest zwolniony z akcyzy i podatku VAT, import towarów jest zwolniony z cła, akcyzy i VAT). Żołnierze amerykańscy na służbie są wyjęci spod działania polskiego prawa, a wszyscy Amerykanie (wojskowi i cywile) mają prawo do posiadania broni. Polska armia i administracja ma obowiązki służebne wobec Amerykanów polegające na zapewnieniu nieodpłatnych przewozów, udostępnieniu dróg, torowisk, korytarzy powietrznych i szlaków wodnych oraz poligonów dla przemieszczających się oddziałów amerykańskich, dostarczanie nieodpłatnie mediów i odbioru śmieci, remontów i budowy infrastruktury.

Szczegóły tej umowy pokazują jak bardzo zostaliśmy jako kraj zwasalizowani przez naszch rządzących względem Ameryki. Jesteśmy w stosunku do Amerykanów podludźmi, a Polska stała się bantustanem robiącym na kolanach loda Ameryce. Przepraszam ale nie można tego inaczej określić.

Zapraszam do UWAŻNEGO odsłychania wywiadu ponieważ wygląda na to, że właśnie zbanrutowaliśmy jako kraj, władza dla odwrócenia uwagi prześladuje obywateli fałszywą pandemią, a podpisując omawianą umowę rząd przyznał, że nie jest w stanie obronić polskiego terytorium. W tej sytuacji legitymacja rządu do dalszego sprawowania władzy praktycznie wygasła.

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości