poniedziałek, 20 maja, 2024

Dlaczego d 05.11.2020 nastąpił wzrost zachorowań (wg statystyk)

Share

Od 05.11.2020r. będziemy mieć pandemię i lockdown na całego. Dlaczego? Dlatego, że rząd już zaplanował i wdrożył oszustwo społeczeństwa manipulując danymi o ilości wykonanych testów i ilości wyników testów na plus.

Poniżej postaramy się udowodnić to twierdzenie.

W Polsce laboratoria wykonują testy finansowane z różnych źródeł. Testy finansowane z środków publicznych oraz testy finansowane z środków prywatnych. Te dwa rodzaje finansowania generują oczywiście liczby, liczbę A-ITŚP (ilość testów środki publiczne), liczbę A-ITŚP+ (ilość testów na „+” środki publiczne), oraz odpowiednio dla sektora prywatnego B-ITŚPr i B-ITŚPr+. Manipulacja polega na zmianie sposobu podawania danych w zależności od zapotrzebowania.

Sposoby zliczania wyżej przedstawionych liczb regulują rozporządzenia rządu. Rozporządzenie z 09.10.2020r. (Dz.U. 2020 poz. 1758), gdzie zapisano, że do wiadomości publicznej podawane są następujące dane: sumę ilości wykonywanych testów finansowanych z obu źródeł (A-ITŚP dodać B-ITŚPr), natomiast ilość wymazanych na plus podawano tylko ze źródła finansowanego z środków publicznych (A-ITŚP+). Tymczasem od 05.11.2020r. będzie obowiązywać rozporządzenie z 23.10.2020r. ( Dz.U. 2020 poz. 1871), gdzie zapisano, że dane będą podawane następująco. Jako ogólna ilość wykonanych testów podawa będzie tylko ilość testów finansowanych ze środków publicznych (A-ITŚP), natomiast zsumowana zostanie ilość wymazań na plus (A-ITŚP+ dodać B-ITŚPr+). Dzięki temu zabiegowi uzyskamy gwałtowny skokowy przyrost zachorowań przy obniżonej ilości wykonanych testów.

To wszystko jest zapisane w przepisach Rozp. RM z 09.10.2020 (Dz.U. 2020 poz. 1758) § 2, ust. 14 i 16, oraz Rozp. RM z 23.10.2020 (Dz.U. 2020 poz. 1871) § 1 pkt. 2 litera e, f oraz § 3 pkt. 2.

Czy to wszystko zostało zaplanowane? Korelacja czasowa pokazuje, że TAK.

22.10.2020– ogłoszenie wyroku TK w sprawie niezgodności z konstytucją przesłanki eugenicznej przy przerywaniu ciąży;

23.10.2020 – wybuchają lewackie protesty i wydane jest Rozp. RM zmieniające sposób podawania danych od 05.11.2020r., czyli 14 dni od rozpoczęcia protestów, mniej więcej taki czas jest potrzebny do wyklucia COVID-19.

02.11.2020 – minął termin na publikację wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. przepisów antyaborcyjnych, a więc uprawomocnienie wyroku. Nie publikując go !?! rząd wycofuje się z decyzji, która uruchomiła lewackie protesty.

Wynik tej operacji? Oficjalny skokowy wzrost zachorowań, dający powód do twardego lockdownu, spacyfikowanie sprowokowanych przez rząd lewicowych protestów, zniszczenia ledwie zipiącej gospodarki do końca, kryzys na niespotykaną skalę. Odsunięcie od rządu wszelkich podejrzeń, że jest winny kryzysowi. Winni lockdownowi – protestujący lewacy rozsiewający koronawirusa, winny załamaniu gospodarki – koronawirus. Niby wszystko zostało wyczyszczone, ale przytoczone przepisy pokazują wprost, że rząd jest nieszczery, że oszukuje, że prowadzi długofalową operację przeciwko własnemu społeczeństwu. Jest taka rzymska zasada prawna IS FECIT, CUI PRODEST, czyli uczynił ten kto odniósł korzyść. Powyżej wskazaliśmy bezpośrednio winnego.

Czemu robi to rząd? Prawdopodobnie realizuje wytyczne z prawdziwych ośrodków władzy. Kryzys ma się rozlać we wszystkich krajach, a więc nie może ominąć i Polski.


Są media, takie jak wRealu24, które czują co się święci.

Polecamy również nasz artykuł o napaści na Państwo: https://eprudnik.pl/jurij-bezmienow-jak-napasc-na-panstwo-teoria-sun-tzu/ który pozwoli zrozumieć, że i strachem i chaosem można sterować i planować.

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości