Egzorcyzm małżeński

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja mąż / żona łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moją żoną / mężem a Tym mężczyzną / a Tą kobietą.
W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Z racji mojego “talentu” do naprawy komputerów dostałem nietypowe zlecenie: “Proszę o wyciągnięcie wszystkiego co się da z tego komputera” – powiedział do mnie nisko pochylony mężczyzna. “Proszę powiedzieć dokładniej, co znaczy, wyciągnąć wszystko co się da?” – zapytałem. “Wie Pan, ja wiem, że moja żona mnie zdradza. Ja wyjeżdżam do pracy za granicę, a ona… ”

Poczułem się zakłopotany, odłożyłem na bok komputer i zacząłem się zastanawiać, co powinienem zrobić. Z pomocą przyszedł mi ks. Dominik Chmielewski, który opowiedział tako oto historię:

Czym jest moc sakramentu małżeństwa?

Mąż przyszedł z opętaną kobietą na egzorcyzm. Straszliwa siła, straszne opętanie. Sześciu potężnych mężczyzn nie było w stanie jej utrzymać i kiedy zaczął się egzorcyzm, natychmiast wyrzuciła ręce i sześciu facetów poleciało na ścianę. Zaczęła biec z kościoła, wybiegła na ulicę potwornie rycząc. Uparł się mąż, klęknął szybko przy egzorcyście i powiedział “Księże, ksiądz odmówi nade mną egzorcyzmy. Przecież to jest moja żona! Jedno ciało. Już nie ma ona i ja. Jesteśmy my. Jedno serce, jedna dusza. Połączeni na zawsze razem.” I ksiądz zaczął odmawiać egzorcyzm nad nim i w tym momencie ta kobieta upadła, zupełnie sparaliżowana została przyniesiona przed ołtarz. Egzorcyzm został odprawiony nad mężczyzną do końca. Kobieta została całkowicie uwolniona.

Wy rodzice, mężu, żono macie moc uwalniania od złych duchów, swojego męża, swoją żonę! Widzisz, że Twój mąż  przestaje Cię kochać, że zakochuje się w jakiejś innej kobiecie, że ma romans z kimś w pracy…. Masz moc , w Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa łamać moc więzów duchowych i emocjonalnych albo seksualnych i oddalić grzech pomiędzy Twoim mężem, a tą kobietą.

Możesz tak się modlić:

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja żona łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moim mężem a Tą kobietą. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

I będziesz zdumiona efektami. Tak możesz modlić się nad alkoholikiem, tak możesz się modlić nad kimś kto się stoczył w grzech jakiegoś nałogu, w ten sposób … I wiecie kiedy ja tego doświadczam, mocy modlitwy małżeńskiej,  gdzie nawet egzorcysta nie jest w stanie uwolnić od złego ducha kogoś, a moc błogosławiąc mąż żonę a żona błogosławiąc męża uzyskuje to za pomocą krótkiej czasami modlitwy, to mi się oczy otwierają ze zdumienia.

Wersja modlitwy dla męża może wyglądać tak:

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja mąż łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moją żoną a Tym mężczyzną. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

źródła: http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/

10 KOMENTARZE

  1. Błagam o egzorcyzm w intencji ocalenia mojego małżeństwa, Mąż odszedł w przeddzień 38 rocznicy naszego ślubu do kochanki, chce rozwodu, zawsze był dobrym Mężem, Ojcem, Dziadkiem a teraz wyrzucił nas ze swojego serca i życia. Co się z Nim stało? jestem załamana

  2. Błagam o egzorcyzm w intencji uratowania i uzdrowienia mojego małżeństwa, żeby mąż odszedł od kochanki i wrócił do mnie i dzieci. Jezu Ufam Tobie.

  3. Proszę błagam o egzorcyzm uwolnienia mojego męża od wplywu kobiety która weszła w nasze malzenstwo,zabrala mojego męża zburzyla nasze malzenstwo i rodzinę po 25 latach. Zabierała go 6 lat i w końcu odszedł do niej. Przebaczałam, prosiłam i dalej proszę żeby się nawrócił i uratował nasze malzenstwo. Proszę o pomoc.

  4. Już 2 lata walczę o męża.Byliśmy 25 lat razem.Wyrzucilam tego człowieka z domu jak włączył mu się telelefon na randcę z kochanka ,która była w rodzinie 7 lat i u nas pracowała.A potem ja zostawił ,bo już miał następną.Z która mieszka.Ten człowiek był cudownym ojcem i mężem.Co się stało .Nie jest sobą.Co mam zrobić.

    • Prosze o egzorcyzm w intencji uwolnienia mojego meza Konrada od dzialania zlych duchow, ktore nim kieruja i prowadza do rozpadu naszego sakramentalnego małżeństwa.

  5. Proszę o egzorcyzm w intencji mojego małżeństwa. Mąż chce się rozejść… Szuka nowej miłości… A może nawet już znalazł… Jesteśmy 14 lat po ślubie…. Bóg zapłać!

  6. Proszę o egzorcyzm w intencji mojego małżeństwa .Zbliża się 33 rocznica ślubu a mąż ma kochankę.Jestem załamana tą sytuacją

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

NOWE