poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Egzorcyzm małżeński

W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moim mężem a Tamtą kobietą

Share

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja mąż / żona łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moją żoną / mężem a Tym mężczyzną / a Tą kobietą.
W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Przedstawię Państwo taką krótką historię. Z racji mojego „talentu” do naprawy komputerów dostałem nietypowe zlecenie: „Proszę o wyciągnięcie wszystkiego co się da z tego komputera” – powiedział do mnie nisko pochylony mężczyzna. „Proszę powiedzieć dokładniej, co znaczy, wyciągnąć wszystko co się da?” – zapytałem. „Wie Pan, ja wiem, że moja żona mnie zdradza. Ja wyjeżdżam do pracy za granicę, a ona… „

Poczułem się zakłopotany, odłożyłem na bok komputer i zacząłem się zastanawiać, co powinienem zrobić. Z pomocą przyszedł mi ks. Dominik Chmielewski, który opowiedział tako oto historię:

Czym jest moc sakramentu małżeństwa?

Mąż przyszedł z opętaną kobietą na egzorcyzm. Straszliwa siła, straszne opętanie. Sześciu potężnych mężczyzn nie było w stanie jej utrzymać i kiedy zaczął się egzorcyzm, natychmiast wyrzuciła ręce i sześciu facetów poleciało na ścianę. Zaczęła biec z kościoła, wybiegła na ulicę potwornie rycząc. Uparł się mąż, klęknął szybko przy egzorcyście i powiedział “Księże, ksiądz odmówi nade mną egzorcyzmy. Przecież to jest moja żona! Jedno ciało. Już nie ma ona i ja. Jesteśmy my. Jedno serce, jedna dusza. Połączeni na zawsze razem.” I ksiądz zaczął odmawiać egzorcyzm nad nim i w tym momencie ta kobieta upadła, zupełnie sparaliżowana została przyniesiona przed ołtarz. Egzorcyzm został odprawiony nad mężczyzną do końca. Kobieta została całkowicie uwolniona.

Wy rodzice, mężu, żono macie moc uwalniania od złych duchów, swojego męża, swoją żonę! Widzisz, że Twój mąż  przestaje Cię kochać, że zakochuje się w jakiejś innej kobiecie, że ma romans z kimś w pracy…. Masz moc , w Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa łamać moc więzów duchowych i emocjonalnych albo seksualnych i oddalić grzech pomiędzy Twoim mężem, a tą kobietą.

Możesz tak się modlić:

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja żona łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moim mężem a Tą kobietą. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

I będziesz zdumiona efektami. Tak możesz modlić się nad alkoholikiem, tak możesz się modlić nad kimś kto się stoczył w grzech jakiegoś nałogu, w ten sposób … I wiecie kiedy ja tego doświadczam, mocy modlitwy małżeńskiej,  gdzie nawet egzorcysta nie jest w stanie uwolnić od złego ducha kogoś, a moc błogosławiąc mąż żonę a żona błogosławiąc męża uzyskuje to za pomocą krótkiej czasami modlitwy, to mi się oczy otwierają ze zdumienia.

Wersja modlitwy dla męża może wyglądać tak:

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja mąż łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moją żoną a Tym mężczyzną. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Czytaj więcej

Komentarze

  1. Proszę o uwolnienie mojego męża Krystiana od toksycznychvrelacji, od demona pijaństwa i alkoholizmu. Wzywam mojego męża do wypełniania przyrzeczeń Sakramentu Małżeństwa.amen

  2. Bardzo proszę o egzorcyzm dla mojej żony. Nasze małżeństwo przeżywa kryzys i pojawiła się 3 osoba która chce skorzystać na chwilowej słabości żony i mi ja odebrać skazując nas na potępienie wieczne

  3. Panie Jezu, w Twoje imię na mocy sakramentu małżeństwa proszę o zerwanie wszystkich więzów między moim mężem a jego klientką z pracy, która go podrywa i wodzi na pokuszenie. Proszę Cię o siłę i stanowczość dla mojego męża o nie uleganie pokusie i ucięcie tej relacji. W Tobie siła i moc. Strzeż naszego małżeństwa. Jeśli to możliwe, proszę by ta kobieta zniknęła z naszego życia. Tak bardzo się boję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości