wtorek, 30 maja, 2023

Portal eprudnik.pl

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...

Dawid Mysior: 4 powody...

Dawid Mysior jest popularnym internetowym vlogerem, który porusza w swoich filmach szeroko pojętą...
Strona głównaModlitwyEgzorcyzm małżeński

Egzorcyzm małżeński

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja mąż / żona łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moją żoną / mężem a Tym mężczyzną / a Tą kobietą.
W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Z racji mojego „talentu” do naprawy komputerów dostałem nietypowe zlecenie: „Proszę o wyciągnięcie wszystkiego co się da z tego komputera” – powiedział do mnie nisko pochylony mężczyzna. „Proszę powiedzieć dokładniej, co znaczy, wyciągnąć wszystko co się da?” – zapytałem. „Wie Pan, ja wiem, że moja żona mnie zdradza. Ja wyjeżdżam do pracy za granicę, a ona… ”

Poczułem się zakłopotany, odłożyłem na bok komputer i zacząłem się zastanawiać, co powinienem zrobić. Z pomocą przyszedł mi ks. Dominik Chmielewski, który opowiedział tako oto historię:

Czym jest moc sakramentu małżeństwa?

Mąż przyszedł z opętaną kobietą na egzorcyzm. Straszliwa siła, straszne opętanie. Sześciu potężnych mężczyzn nie było w stanie jej utrzymać i kiedy zaczął się egzorcyzm, natychmiast wyrzuciła ręce i sześciu facetów poleciało na ścianę. Zaczęła biec z kościoła, wybiegła na ulicę potwornie rycząc. Uparł się mąż, klęknął szybko przy egzorcyście i powiedział “Księże, ksiądz odmówi nade mną egzorcyzmy. Przecież to jest moja żona! Jedno ciało. Już nie ma ona i ja. Jesteśmy my. Jedno serce, jedna dusza. Połączeni na zawsze razem.” I ksiądz zaczął odmawiać egzorcyzm nad nim i w tym momencie ta kobieta upadła, zupełnie sparaliżowana została przyniesiona przed ołtarz. Egzorcyzm został odprawiony nad mężczyzną do końca. Kobieta została całkowicie uwolniona.

Wy rodzice, mężu, żono macie moc uwalniania od złych duchów, swojego męża, swoją żonę! Widzisz, że Twój mąż  przestaje Cię kochać, że zakochuje się w jakiejś innej kobiecie, że ma romans z kimś w pracy…. Masz moc , w Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa łamać moc więzów duchowych i emocjonalnych albo seksualnych i oddalić grzech pomiędzy Twoim mężem, a tą kobietą.

Możesz tak się modlić:

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja żona łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moim mężem a Tą kobietą. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

I będziesz zdumiona efektami. Tak możesz modlić się nad alkoholikiem, tak możesz się modlić nad kimś kto się stoczył w grzech jakiegoś nałogu, w ten sposób … I wiecie kiedy ja tego doświadczam, mocy modlitwy małżeńskiej,  gdzie nawet egzorcysta nie jest w stanie uwolnić od złego ducha kogoś, a moc błogosławiąc mąż żonę a żona błogosławiąc męża uzyskuje to za pomocą krótkiej czasami modlitwy, to mi się oczy otwierają ze zdumienia.

Wersja modlitwy dla męża może wyglądać tak:

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja mąż łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moją żoną a Tym mężczyzną. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

97 KOMENTARZE

 1. Proszę o uwolnienie mojego męża Krystiana od toksycznychvrelacji, od demona pijaństwa i alkoholizmu. Wzywam mojego męża do wypełniania przyrzeczeń Sakramentu Małżeństwa.amen

 2. Bardzo proszę o egzorcyzm dla mojej żony. Nasze małżeństwo przeżywa kryzys i pojawiła się 3 osoba która chce skorzystać na chwilowej słabości żony i mi ja odebrać skazując nas na potępienie wieczne

 3. Panie Jezu, w Twoje imię na mocy sakramentu małżeństwa proszę o zerwanie wszystkich więzów między moim mężem a jego klientką z pracy, która go podrywa i wodzi na pokuszenie. Proszę Cię o siłę i stanowczość dla mojego męża o nie uleganie pokusie i ucięcie tej relacji. W Tobie siła i moc. Strzeż naszego małżeństwa. Jeśli to możliwe, proszę by ta kobieta zniknęła z naszego życia. Tak bardzo się boję.

 4. Proszę o egzorcyzm za mojego męża. Żyje w grzechu cudzolożnictwa i bboga mamony. Chce odejść. Uwolnienie od nałogu alkocholowego.

 5. Proszę o egzorcyzm za mojego męża ma 2 kobietę, odwraca się ode mnie. Ubliża mowi ze nie chce być ze mną. Jest zaburzony i nie wierzy w Boga. Ja kocham i chce szczęśliwej rodziny. Proszę juz nie daję rady.

 6. Bardzo proszę o egzorcyzm w intencji uratowania mojego małżeństwa, aby mój mąż Piotr zerwał kontakt ze swoją kochanką i wrócił do do rodziny, do mnie i do trójki dzieci.

 7. Błagam o egzorcyzm w intencji mojego męża który oznajmił mi, że się zakochał. Proszę niech zostaną rozerwane więzy między nim a ta kobietą.

 8. Bardzo proszę o egzorcyzm mojego męża, który zostawił mnie i dzieci,oby nasze małżeństwo i rodzina zostały uratowane i scalone prawdziwą miłością płynącą z serca .

 9. Prosze o gzorcyzm w intencji zerwania więzów emocjonalnych, duchowych i erotycznych między moim mężem a jego kochanką.maz mnie zostawil z dziecmi 15 lat temu i mieszka z kochanka

  • Proszę o egzorcyzm w intencji mojego bylego męża Piotra żeby się opamiętał i wrócił do żony i corki

 10. Proszę o egzorcyzm nade mną i moim mężem ja błędy z przeszłości nauczone w domu on problem psychiczny z agresją i depresja Jezu ufam tobie błagam o pomoc

 11. Proszę o egzorcyzm, modlitwę w intencji scalenia ponownie naszego Małżeństwa przed Bogiem zawartego. Proszę o zerwanie relacji Męża z Kobietą, opuszczenie Jej mieszkania, powrót do mnie – żony i Córeczki. Błagam, by owa Kobieta zerwała wszelkie relacji z moim Mężem, kobieta, która zniszczyła moje życie i Dziecka oraz unicestwia Męża. I Jego z Nią! Uwonij Boże Go od wszelkich nałogów i proszę z wiarą o Jego powrót do mnie i Córeczki. Połącz nas ponownie czystą Miłością.

 12. Proszę o egzorcyzm na mocy Sakramentu małżeństwa dla mnie i mojego męża. Niech mąż zostawi kochankę i wróci do mnie i dzieci. Niech w małżeństwie zapanuje szacunek,zrozumienie i miłość.

 13. Przez dwa tygodnie może o trzy odmawiałam
  egzorcyzm. Po 15 latach związku mojego męża z kobietą nastąpił rozpad tej znajomości .Przestałam się modlić i po upływie może roku mąż wrócił do tej kobiety.Teraz wiem ,że modlić się trzeba nieustannie

 14. Egzorcyzm małżeński naprawdę działa cuda. Sam tego doświadczyłem w moim małżeństwie. Codziennie odmawiaj z wiarą, czasem 3,4 razy w zależności. Po 2 tygodniach zaczęły dziać się cuda. Jesteśmy razem, kocham moją żonę, bardziej Jestesmy mocni. Codziennie modlę się nadal, aby zło nie weszło do naszego małżeństwa. Bóg zapłać.

  • Cieszę się bardzo z tej przemiany.
   Życzę wszystkiego co najlepsze!!
   Dajecie nadzieję dla innych osób.

  • Ciesze się ze wam sie udało. Niestety….nie uda sie kazdemu. Ja jestem tego przykładem…

 15. W Imię Jezusa Chrystusa ja matka rozrywam,łamię więzy choroby alkoholowej syna ,którego opanował zły duch alkoholizmu.

 16. Błagam o egzorcyzm w intencji naszego małżeństwa. Mój mąż chce się rozejść po 26 latach małżeństwa. Nie rozumiem tego!!! Jest jak opętany. Błagam o zerwanie wszelkich węzłów, które przyczyniają się do obecnej sytuacji. O uwolnienie męża spod mocy Złego!!!

 17. Proszę o egzorcyzm w intencji mojego zniewolonego męża Jarosława, o zerwanie jego wszelkich węzłów, o uratowanie naszego 30 letniego małżeństwa

 18. Proszę gorąco o egzorcyzm w intencji zerwania więzów pomiędzy moim mężem a jego kochanką. Mąż odszedł, złożył pozew o rozwód, na który ja się nie zgadzam. Błagam o modlitwę.

  • Proszę o modlitwę za mojego męża Michala o uwolnienie z nałogu alkoholowego który nas I jego niszczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Marek Domagała i jego muza

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech to będzie piękny czas, który może nas wprowadzić w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Marek Domagała jest urodzonym w Prudniku muzykiem, gitarzystą, reżyserem, producentem i scenarzystą1. Jest...

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl