niedziela, 23 czerwca, 2024

Bill Gates – szczepionki jako czynnik depopulacji!

Bill Gates mówi wprost, że nowoczesne szczepionki i rozwój medycyny oraz aborcja mają służyć OBNIŻENIU wielkości populacji ludzkiej

Share

Zachęcam do obejrzenia, w ramach lekcji poglądowej przedstawiającej plany przygotowane przez światową elitę na najbliższe lata dla całej populacji ludzkiej na planecie Ziemia, wykładu Billa Gates’a wygłoszonego w lutym 2010 roku w czasie konferencji TED2010.

Materiał jest bardzo pouczający, szczególnie warto zwrócić uwagę na część wykładu, w której prelegent omawia problem wyzerowania ilości dwutlenku węgla produkowanego przez ludzkość. Wzór na ilość dwutlenku węgla generowanego przez ludzkość wygląda następująco:

CO2 = P x S x E x C, gdzie

CO2 – ogólna ilość dwutlenku węgla dostarczana do atmosfery w skutek ludzkiej działalności;
P – populacja ludzka na świecie;
S – usługi i towary potrzebne do zaspokojenia potrzeb ludzkiej populacji (P);
E – energia zużyta na „wyprodukowanie” usług i towarów określonych jako S;
C – ilość CO2 na jednostkę wytworzonej energii określonej jako E.

Ponieważ powyższe równanie jest iloczynem więc jego wyzerowanie wymaga przyrównania do 0 przynajmniej jednego ze składników iloczynu, to wiemy z algebry. Warto zwrócić uwagę na to

co mówi Gates o składniku P, czyli o populacji ludzkiej.

Na początek – populacja. Dziś na świecie żyje 6,8 mld ludzi (rok 2010). Z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów. Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie OBNIŻYĆ tę liczbę o 10 do 15 procent ale nawet wtedy populacja wzrośnie o około 1,3 mld.

Wspomniany fragment można odszukać pomiędzy 4:30, a 4:45 minutą zapisu wideo, poniżej link do nagrania:

Żebyśmy nie mieli wątpliwości co mówi Bill Gates, żeby nie było podejrzeń o błąd w tłumaczeniu poniżej link do jego wypowiedzi w języku angielskim:

First, we’ve got population. The world today has 6.8 billion people. That’s headed up to about nine billion. Now, if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could LOWER that by, perhaps, 10 or 15 percent, but there we see an increase of about 1.3.

Tak, tak Bill Gates mówi wprost, że nowoczesne szczepionki i rozwój medycyny oraz aborcja mają służyć OBNIŻENIU wielkości populacji ludzkiej o 10 do 15 procent. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że aborcja to morderstwo obliczone na obniżenie ilości ludzi jednak nowoczesne szczepionki i rozwój medycyny są wymienione w jednym rzędzie razem z aborcją jako czynniki depopulacyjne. Przejdźmy jednak od nic nie mówiących wielkości wyrażonych w procentach do liczb rzeczywistych. Otóż 10% z 6,8 mld to 680 mln, a 15% z tej liczby to 1,02 mld (1 mld 20 mln). Mówiąc inaczej Bill Gates powiedział PUBLICZNIE, że dzięki programowi nowoczesnych szczepień, rozwoju medycyny oraz aborcji na życzenie zamierza ZAMORDOWAĆ od 680 mln do 1 mld 20 mln istnień ludzkich, a dla przykrycia skali tego ludobójstwa używa określenia redukcja populacji i posługuje się procentami na określenie ilości ludzi przewidzianych do ZABICIA. Bill Gates sześć lat temu zapowiedział wprost, że planuje największy holokaust w historii świata i nikt na sali wykładowej nawet się nie zająknął, że jego plan przewyższa zbrodniczą działalność wszystkich reżimów na tym świecie razem wziętych.

Czytaj więcej

Komentarze

 1. Ludzie od teorii spiskowych nie mają normalnego, prywatnego, szczęśliwego życia tylko wiszą całymi dniami i godzinami, analizując wypowiedzi i szukając przejęzyczeń, na których zbudują kolejne linie swoich teorii, co do których są zdecydowanie bardziej przekonani niż do Zmartwychwstania. Obejrzałem więcej niż wskazany w artykule fragment, i jasne tu jest, że się przejęzyczył, domyślnie – dzięki szczepionkom liczba ludności wzrośnie, a w wypowiedzi chciał skupić się na czwartym iloczynie, czyli emisji CO2, puentując że skoro pierwsze trzy iloczyny rosną, to obniżyć można czwarty.

 2. BILL GATES: ŚMIERCIONOŚNA TECHNOLOGIA, RAKOTWÓRCZE PESTYCYDY I OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA.
  Zwycięzcą pandemii, do którego zostało skierowane strategiczne pytanie, jest niewątpliwie Bill Gates – filantrop z majątkiem szacowanym na 90miliardów dolarów. To propagator masowych szczepień, inwigilacji, eugeniki, aborcji i depopulacji, ale też… główny finansjer WHO! Dziwnym trafem, właśnie spełniają się jego prorocze sny sprzed pięciu lat! [2]
  Były szef Microsoftu, zainwestował niedawno w akcje firmy Bayer, która z kolei wykupiła firmę MONSANTO. W ostatnich latach, z powodu masowych wielomiliardowych odszkodowań groziła tej marce upadłość. To efekt przegranych spraw sądowych producenta najbardziej popularnego pestycydu na świecie – RoundUp. Udowodniono, iż powoduje on choroby nowotworowe i nie jest biodegradalny, co znaczy, że firma MONSANTO, nieodwracalnie zatruła wodę i glebę na całej planecie substancją, która powoduje raka, a z tego powodu niemalże splajtowała. Mimo tego, Bayer zapewnił, że opłaci wszelkie odszkodowania i ma na ten cel ok. 10 miliardów. Dlatego też glifosat jest wciąż stosowany w rolnictwie, a jego działanie idealnie łączy się ze światłem niebieskim, technologią 5g oraz geo-inżynierią poprzez nanotoksyczność wobec cytochromu P450, oferując właściwie… depopulację!? Glifosat można oznaczyć w Polsce w laboratorium ALAB, wartości są przekroczone wielokrotnie zarówno we krwi ludzi, jak i badanym mięsie.

  ŹRÓDŁA:
  [1] https://www.o2.pl/…/donald-trump-wstrzymuje-finansowanie-wh…
  [2] https://dziennikzachodni.pl/bill-gates-przewi…/…/c1-14876555

  KRYZYS TO OKAZJA W PRZEBRANIU
  Bill aktualnie inwestuje w szczepionki, które razem z WHO, zamierza podać WSZYSTKIM. W razie uchylenia się od obowiązku szczepienia, osoba utraci podstawowe prawa społeczne. WHO oficjalnie ogłosiło plan pełnej immunizacji – do roku 2030 wszyscy ludzie na świecie mają być zaszczepieni [3]. Bill Gates mówi o stworzeniu szczepionki o niskich skutkach ubocznych, która może być podana 7 miliardom ludzi. Mówi, że chce użyć swojej szczepionki do zaszczepienia całej populacji. Mówi także, że będzie potrzebował zabezpieczenia, aby chronić się przed wszystkimi procesami sądowymi. Planuje założyć system internetu rzeczy, który będzie polegać na wykorzystaniu niezbędnego chipu RFID nazwanego ID2020 w każdym ludzkim ciele do roku 2030 [4,5,6].
  Odpowiedni chip w połączeniu ze skanem twarzy stworzy cyforowy system totalnej kontroli [7].
  Bill Gates jest również fanem technologii 5G – wykupuje udziały w jej największym dostawcy na świecie CROWN CASTLE.

  [4] https://www.who.int/immunizati…/immunization_agenda_2030/…/…
  [5] https://wrenchinthegears.com/…/will-covid-19-certificates…/…
  [6] https://www.facebook.com/wwwPolacypl/videos/210619106906392/
  [7] https://cyfrowa.rp.pl/…/42722-1984-w-2020-roku-rusza-system…

  BILL GATES I JEGO UKOCHANE NARZĘDZIA DEPOPULACJI, PO PIERWSZE: SZCZEPIENIA
  Fundacja Gates’ów to prawdziwa żyła złota! [8]
  450 000 000 $ za pozbycie się POLIO z Afryki? Bill przejął India National Technical Advisory Group on Immunization (NTAGI) podając 50 dawek szczepionki przeciwko polio przed ukończeniem 5 roku życia.
  Na skutek szczepień niespełna PÓŁ MILIONA dzieci doznało paraliżu [9].

  [8] https://www.pch24.pl/miliardy-na-zabijanie,21611,i.html…
  [9] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/…/PMC6…/pdf/ijerph-15-01755.pdf

  Podczas kampanii MenAfriVac w 2002 roku, Gates propagował szczepionkę przeciwko zapaleniu opon mózgowych. Pięćdziesiąt z 500 dzieci doznało na skutek iniekcji paraliżu [10].

  [10] http://www.laleva.org/…/minimum_of_40_children_paralyzed_af…

  W 2010 roku Fundacja Gates’a zabiła szczepionką w kierunku malarii 151 afrykańskich dzieci, powodując jednocześnie efekty niepożądane w przypadku 1,048 pacjentów w grupie 5,949 dzieci. Od paraliżu, po epilepsję i gorączkę konwulsyjną.
  [11] https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejmoa1102287
  [12] https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejmoa1102287

  W 2014 roku Bill Gates jako dumny zwolennik depopulacji (patrz: https://www.youtube.com/watch?v=JaF-fq2Zn7I), zaproponował kenijskim kobietom szczepionkę przeciwko tężcowi. Okazało się, że posiada ona również związek sterylizujący, który skutecznie uniemożliwił dalszą reprodukcję na tych terenach. WHO odrzuciło zarzuty o depopulację, potwierdzając, że oferuje takowe związki w szczepionkach już od przeszło dekady.

  [13] https://www.researchgate.net/…/320641479_HCG_Found_in_WHO_T…
  [13] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12346214

  W 2017 roku, WHO przyznało, że globalna eksplozja POLIO, to wynik prowadzonych szczepień. Do 2018 roku, 70% globalnych przypadków POLIO zostało spowodowane szczepieniami.

  [14] https://www.npr.org/…/mutant-strains-of-polio-meningitisvac… r
  [15] https://www.economist.com/…/19/what-is-vaccine-derived-polio

  INDIE POZWAŁY BILLA GATES’A
  Zdaje się, że jego zbrodnie przeciwko ludzkości w końcu przerosły własne możliwości. Najnowszy raport opublikowany przez Health News poinformował, że Fundacja Gates znalazła się pod murem w obliczu toczących się spraw sądowych i dochodzeń prowadzonych przez Indyjski Sąd Najwyższy, jednak to dopiero początek [16].
  [16] https://chnnews.pl/…/4534-gates-cyfrowy-certyfikat-odpornos…

  • prawie wszystkie linki do „źródła” prowadzą do strony „not found”. W tym momencie cały Twój post jest w żaden sposób nieuargumentowany. Nie mówię, że to co piszesz nie jest prawdą, ale ciężko uwierzyć komuś, kto odsyła do strony która nie istnieje. Z chęcią zobacze linki do właściwych stron, ale obawiam się że jesteś dezinformatorem, swoją drogą jeśli tak rzeczywiście jest, to jesteś odpowiedzialny za potencjalne szkody u ludzi, nawet takie jak samobójstwa spowodowane paniką.

  • Faktycznie linki są kiepsko wklejone, ale dla zainteresowanego tematem nic trudnego znaleźć podsunięte strony

  • Zgadzam się. Tak działa lęk. Ludzie chcą „krwi”. Tylko chciwi i bezmyślni ludzie szerzą te głupoty. Nie mogą zrozumieć , że niektórzy mają już tak dużo że wolą się tym podzielić. Ciekawe kto się na tej pandemii wzbogaci. Bill czy media rozpowszechniające takie informacje. Jezu i te linki z których ludzie czerpią wiedzę Masakra.

 3. a jak Wy obrońcy Billa skomentujecie fakt w którym zaszczepił w Indiach dzieci na polio w wyniku czego efektem były bardzo silne skutki uboczne u prawie 500 tyś dzieci?? Wasz bohater jest teraz przestępcą nr 1 w Indiach gdzie wiele młodych istnień przestało żyć..

 4. Reasumując: jeżeli poprawiny opiekę medyczną, oraz zwiększymy dostęp do antykoncepcja (tam nie ma mowy tylko o aborcji) to w krajach najbiedniejszych możemy się Zbliżyć do poziomu polski. Co w tym złego?

 5. Ale bzdury wypisujecie. Wystarczy posłuchać co Bill mówi. To bardzo pomaga. Bo gdy mówi to słychać, że chodzi mi o to, że dużo zrobiono dla poprawy życia ludzi. Potem mówi, że można by tę wartość (populacji) obniżyć ale obecnie ona rośnie i tyle. Nic więcej.
  Cała teoria spiskową do śmieci.

  • I oczywiscie nikt nie zwraca uwagi na to, ze kraje ktore potrzebowaly pomocy przetestowaly te szczepionki i byly tam srodki obnizajace plodnosc ? Nie zwraca to waszej uwagi, ze tak wiele krajow wpadlo wgl na ten pomysl ? Bawia sie nami, a wy jak pelikany lykacie wszystko co mowia ? Myslicie, ze bez zadnych podstaw Bill Gates zostal oskarzony o takie cos ? Byly dowody, ale wykpil sie z tego wykladem na temat depopulacji, a tak naprawde to masowo morduje ludzi. Jest zlym czlowiekiem moje pelikany kochane. Trzeba go zatrzymac jak najszybciej sie da. I tego calego Elona Muska tez.

  • W jaki sposób szczepionki mają obniżyć liczbę ludzi na Ziemi? Masz mózg kretynie?
   Umiesz to wyjaśnić? Nie broń gatesa baranie.

 6. sugeruje być trochę otwarty na racjonalne myślenie. Jak będziemy myśleć emocjami to nasz świat zginie. I tak wtedy będą umierać nie tylko dzieci..
  Zdania wyrwane z ogólnego przesłania są nieprofesjonalne.

  • Tak, i ten anty dezinformacyjny artykuł kieruje, aby poczytać sobie więcej o tej dezinformacji, na stronie rosyjskojęzycznej [https://theins.ru/antifake/82651] 🙂 Jakoś to mało przekonywujące.

  • Najważniejsze zdanie to:

   „Bill Gates is not interested in using vaccines to reduce the population by using them as an agent of death or a tool to sterilize unsuspecting masses. Rather, Gates is interested in keeping more children alive in order to reduce the need for parents to have more children, thus limiting the overall population growth rate. In society after society, he saw, when the mortality rate falls—specifically, below 10 deaths per 1,000 people—the birth rate follows, and population growth stabilizes.”

  • Bill Gates musial sie jakos wytlumaczyc, a wy lykacie to bez umiejetnosci oceny czy to wytlumaczenie ma sens.
   Na spotkaniu Bill Gates proponowal rozwiazania majace na celu redukcje emisji C02. Ktore kraje przyczyniaja sie do wysokiej emisji C02? – Kraje rozwiniete I wysoko-uprzemyslowione, na 1 miejscu sa Stany Zjednoczone. Nalezaloby zatem zredukowac populacje w krajach wysoko-uprzemyslowionych.
   Jezeli wyjasnienie Billa Gatesa byloby prawdziwe – mialo by Ono zastosowanie tylko w krajach 3 swiata np. w Afryce. Tylko tam rodzice mysla w ten sposob – bedziemy miec 8 dzieci, bo polowa moze umrzec I nie bedzie mial kto sie nami opiekowac na starosc. W Europie czy w Stanach nie ma wysokiej umieralnosci dzieci, ludzie maja po 2 potomkow.
   Podsumowujac: zeby zmniejszyc emisje C02 nalezaloby zredukowac populacje krajow wysoko-rozwinietych.
   Nieudolne wytlumaczenie Billa Gatesa dotyczyloby krajow 3 swiata, a one nie

  • Nieudolne wytlumaczenie Billa Gatesa odnosnie redukcji populacji poprzez szczepienie dzieci w celu zredukowania ich smiertelnosci dotyczyloby zatem krajow 3 swiata. A one nie przyczyniaja sie do emisji C02.
   Jest zatem jasne, ze Bill Gates ma na celu poprzez SZCZEPIONKI zredukowac populacje w krajach wysoko-uprzemyslowionych. Tylko wtedy redukcja populacji ma sens, jesli celem jest obnizenie emisji C02.

  • CAMELEON: Bill Gates działa intensywnie w Afryce (intensywna kampania na rzecz szczepień na polio, aby je całkowicie wyeliminować), więc ma to sens. Również wg. mnie Billowi Gatesowi nie chodziło o aborcję (jak jest napisane w arcie), tylko o antykoncepcję.

  • Zgadzam się. Ten artykuł to ściema. Po prostu manipulacja. Wiele osób niepełnosprawnych potrafi posłuchać i zrozumieć Billa, a transkryptem łatwo wprowadzić w błąd bo wypowiedź ustna każdy bardziej haotyczna niż gdyby to było napisane przez niego.
   Niemniej jednak zawsze warto być czujnym i analizować takie niepokojące sygnały.
   W tym wypadku autorzy niestety posunęli się a daleko.

 7. Tu mi się narzuca „teoria spiskowa dziejów „, nie nakrecajmy się. Poniżej widzę Art Pani Połtawskiej i już mam dość

 8. I tak właśnie powstają i szerzą się fakenewsy. Gdyby autorom zechciało się ruszyć głową i zrozumieć o co chodziło Billowi z e związkem szczepioneg i depopulacji, nie pletliby bzdur i nie ogłupiali innych. A wystarczyło zajrzeć do internetu choćby https://www.snopes.com/fact-check/bill-gates-vaccinations-depopulation/ lub https://www.gatesfoundation.org/who-we-are/resources-and-media/annual-letters-list/annual-letter-2009. Sprawa jest na świecie znana od dawna i mam nadzieję trafi też do prudnika

  • Nie przekonał mnie swoim wytłumaczeniem… choć ma logikę, ale co miał powiedzieć? „Tak, chce wymordować was szczepionkami” ???? wtedy nikt by się nie zaszczepił

 9. Właśnie w tej całej żałosnej farsie koronawirusa chodzi tylko i wyłącznie o doprowadzenie do masowych szczepień populacji. Gates wprost mówi o szczepieniach jako podstawowym czynniku obniżenia populacji o 10-15%. Nie udało się 10 lat temu ze świńską grypą to teraz kolejne podejście, ale odrobili lekcje. Teraz są już podstawy prawne (w pl od 23.02.2020) dopuszczające przymus szczepień i kwarntanny z użyciem oddziałów sił zbrojnych.

  • warto czasem samodzielnie dotrzeć do źródłowych informacji, także o Gatesie które są zgoła inne niż publikowane w eprudniku. Rzecz jest od dawna znana i dziwię się, że ktoś podnieca się tymi fakenewsami

 10. Taka prawda. To sztuczne mięso to nic innego jak zmodyfikowana prawdziwa żywność a jej skutki dla zdrowia mogą i są na wieki zagrożeniem dla świata.

 11. Warto bylo by poznac co Bil Gates jada codziennie .nie sadze by byl w kwesti zywienia wlasnej rodziny stawiał na sztuczne mieso.jego osobisty lekarz ujawnił ze z czworga dzieci nie szczepił zadnego Twierdzac ze sa zdrowe i nie wymagaja szczepien co ujawnił jego osobisty lekarz

  • O to już nawet rozmawiałeś z jego lekarzem. To zapytaj się o śniadanie . No niedługo to będziecie znać Gatesa lepiej od niego.

 12. Dobrze wszystkim znany miliarder Bill Gates zabrał ostatnio kolejny raz głos w sprawie globalnego ocieplenia. Powiedział, że prawdziwym problemem jest przemysłowa hodowla zwierząt, a szczególnie bydła, które emituje duże ilości metanu (bąki) i dwutlenku węgla (oddychanie). Pod linkiem:
  https://youtu.be/hbVQO-wMRlw
  można obejrzeć program, w którym redaktor Maciej Maciak omawia wystąpienie Gates’a. Dziewięciominutowy fragment nagrania (9:50 – 18:15) dotyczy Billa Gates’a. Warto zwrócić uwagę, że w wypowiedzi miliardera w czasie opisywania zgubnego wpływu na atmosferę ziemską krowich bąków mimochodem pojawia się wątek, takie szybkie wtrącenie, na temat sztucznie produkowanego mięsa, które Gates nazywa mięsem z invitro. Redaktorzy zwracają uwagę, że obecne problemy, z którymi borykają się hodowcy zwierząt wyglądają jak wycinanie konkurencji przez ludzi zaintetesowanych produkcją sztucznego mięsa. Ostatecznie kto kupi sztuczne mięso, gdy powszechnie dostępne będzie mięso wyprodukowane w sposób naturalny.

  Zastanawiające jest czemu Bill Gates, potentat w branży IT, tak zdecydowanie zaatakował hodowców bydła, a swój atak przysłonił dobrem planety. Odpowiedź poniżej
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bill-gates-finansuje-prace-nad-modyfikowanym-genetycznie-laboratoryjnym-miesem
  Wygląda na to, że Gates zainwestował w sztuczne mięso dlatego wydał wyrok na krowy.

  • ANIOL, Bill Gates owszem dziala w Afryce, ale to sie odnosi w nijaki sposob do tego co wyjasnilam. Jesli nie zrozumiales, to trudno, nie bede tlumaczyc 2 razy.
   Poza tym jeszcze jedno, coraz wiecej Afrykanow protestuje przeciwko wspanialym, darmowym szczepionkom experymentalnym, po ktorych choruja I umieraja ludzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości