piątek, 14 czerwca, 2024

Bill Gates – szczepionki jako czynnik depopulacji!

Bill Gates mówi wprost, że nowoczesne szczepionki i rozwój medycyny oraz aborcja mają służyć OBNIŻENIU wielkości populacji ludzkiej

Share

Zachęcam do obejrzenia, w ramach lekcji poglądowej przedstawiającej plany przygotowane przez światową elitę na najbliższe lata dla całej populacji ludzkiej na planecie Ziemia, wykładu Billa Gates’a wygłoszonego w lutym 2010 roku w czasie konferencji TED2010.

Materiał jest bardzo pouczający, szczególnie warto zwrócić uwagę na część wykładu, w której prelegent omawia problem wyzerowania ilości dwutlenku węgla produkowanego przez ludzkość. Wzór na ilość dwutlenku węgla generowanego przez ludzkość wygląda następująco:

CO2 = P x S x E x C, gdzie

CO2 – ogólna ilość dwutlenku węgla dostarczana do atmosfery w skutek ludzkiej działalności;
P – populacja ludzka na świecie;
S – usługi i towary potrzebne do zaspokojenia potrzeb ludzkiej populacji (P);
E – energia zużyta na „wyprodukowanie” usług i towarów określonych jako S;
C – ilość CO2 na jednostkę wytworzonej energii określonej jako E.

Ponieważ powyższe równanie jest iloczynem więc jego wyzerowanie wymaga przyrównania do 0 przynajmniej jednego ze składników iloczynu, to wiemy z algebry. Warto zwrócić uwagę na to

co mówi Gates o składniku P, czyli o populacji ludzkiej.

Na początek – populacja. Dziś na świecie żyje 6,8 mld ludzi (rok 2010). Z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów. Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie OBNIŻYĆ tę liczbę o 10 do 15 procent ale nawet wtedy populacja wzrośnie o około 1,3 mld.

Wspomniany fragment można odszukać pomiędzy 4:30, a 4:45 minutą zapisu wideo, poniżej link do nagrania:

Żebyśmy nie mieli wątpliwości co mówi Bill Gates, żeby nie było podejrzeń o błąd w tłumaczeniu poniżej link do jego wypowiedzi w języku angielskim:

First, we’ve got population. The world today has 6.8 billion people. That’s headed up to about nine billion. Now, if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could LOWER that by, perhaps, 10 or 15 percent, but there we see an increase of about 1.3.

Tak, tak Bill Gates mówi wprost, że nowoczesne szczepionki i rozwój medycyny oraz aborcja mają służyć OBNIŻENIU wielkości populacji ludzkiej o 10 do 15 procent. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że aborcja to morderstwo obliczone na obniżenie ilości ludzi jednak nowoczesne szczepionki i rozwój medycyny są wymienione w jednym rzędzie razem z aborcją jako czynniki depopulacyjne. Przejdźmy jednak od nic nie mówiących wielkości wyrażonych w procentach do liczb rzeczywistych. Otóż 10% z 6,8 mld to 680 mln, a 15% z tej liczby to 1,02 mld (1 mld 20 mln). Mówiąc inaczej Bill Gates powiedział PUBLICZNIE, że dzięki programowi nowoczesnych szczepień, rozwoju medycyny oraz aborcji na życzenie zamierza ZAMORDOWAĆ od 680 mln do 1 mld 20 mln istnień ludzkich, a dla przykrycia skali tego ludobójstwa używa określenia redukcja populacji i posługuje się procentami na określenie ilości ludzi przewidzianych do ZABICIA. Bill Gates sześć lat temu zapowiedział wprost, że planuje największy holokaust w historii świata i nikt na sali wykładowej nawet się nie zająknął, że jego plan przewyższa zbrodniczą działalność wszystkich reżimów na tym świecie razem wziętych.

Czytaj więcej

Komentarze

 1. Ludzie, przypomnijcie sobie, jak ten szlachetny miliarder dorobił się swojego majątku, a potem zadajcie sobie pytanie, czy taki człowiek faktycznie może być teraz uczciwy i mieć na uwadze wyłącznie dobro populacji?

 2. @MAREK, i to jest właśnie problem spiskowców. Ale nie tylko. Tak naprawdę jest to problem każdej fanatycznej grupy społecznej czy religijnej. To płaskie, bezrefleksyjne i bezmyślne (mimo donośnych apeli o włączenie myślenia) podejście do świata. Upraszczanie rzeczywistości i uciekanie w skrajności, bo zbyt trudno pogodzić się że złożonością świata i ludzkiej mentalności. Ludzie ślepo wierzący są często źródłem ogromnego zła. Radykalny Islam, nacjonalizm, nazizm… Tak, prawdopodobnie Bill Gates nie jest święty, ale nie ma żadnych dowodów na to że jest winny tego co mu się zarzuca (a wnioskowanie na podstawie tego filmiku to jakieś grube nieporozumienie). Warto czasem mieć wątpliwości. To trudne bo zmusza do myślenia. Do takiego prawdziwego a nie takiego, które postulują spiskowcy. Świat jest wtedy dużo piękniejszy.

  • Hm, wiesz zastanawiam czy jest to możliwe żebyśmy mieli drugiego Hitlera, z jednej strony zdrowo myśląc, chyba jest to nie możliwe, ale z drugiej nie wiemy co siedzi w głowie takich ludzi i co najgorsze nie wiemy dlaczego to robią, chyba jest to mania bycia najpotężniejszym na świecie, w historii. Wiele było takich teorii spiskowych które po latach okazywały się jednak prawdą, oby w tym przypadku było inaczej, bo jak będziesz się czuć za kilka lat. Poza tym słuchałem tego wystąpienia kilka razy i niestety ale mówił o depopulacji. Skupiając się na zmniejszeniu CO2, publika nie dostrzegła tego szczegółu, ja ten materiał słyszałem wcześniej i też nie zwróciłem na to uwagi, increase decrease, co za różnica, po latach okazuje się zasadnicza. W społeczeństwie bez dostępu do informacji, można mówić o teoriach spiskowych, ale dzisiaj prawie wszystko można sprawdzić. Pfizer ukarany za przekręty w lekach, na początku roku 2020, sąd w UK zawiesza postępowanie przeciwko Pfizer w sprawie cen leków, WHO zmienia definicję pandemii, teraz zmienia definicję odporności stadnej, która wg najnowszej definicji można uzyskać tylko poprzez szczepienia, zapaść służby zdrowie, więcej zgonów w jednym miesiącu spowodowanych zaniedbaniami i chaosem w służbie zdrowia niż w całym roku przez domniemaną pandemię, bezsensowne zakazy nie poparte niczym, brak efektu wprowadzania tych zakazów, straszenie ludzi i nasyłanie jeden na drugiego, łamanie prawa, czy to wszystko to teoria spiskowa? Przecież to fakty.

 3. Podziwam ludzi którzy co dzień sa manipulowani na wszystkie strony i sadza że świat jest idealny a wszyscy to anioły włacznie z B.Gatesem. Naiwniacy

 4. Początkowo myślałem że ktoś robi sobie jaja, ale Wy chyba tak na serio…

  Cóż, nie będę obrażał i wyśmiewał tylko spróbuję wytłumaczyć. Poczytajcie o fazach rozwoju demograficznego. W szczególności druga faza to okres kiedy liczba zgonów zaczyna gwałtownie spadać, ale ludzie nadal mnożą się na potęgę bo są przyzwyczajeni że z 6 dzieci przeżyje 2 (Afryka, duża część Azji). Śmiertelność jest wysoka niezależnie od grupy wiekowej, dlatego naród rozmnaża się „na zapas” i zwykle rodziny są dużo większe niż w krajach rozwiniętych. Szczepienia w połączeniu z kontrolą płodności i edukacją seksualną mają na celu utrzymać linie urodzeń i zgonów możliwie blisko siebie. Świat już jest przeludniony i dalszy wzrost liczby ludzi doprowadzi do zmian, których nasze wnuki już nie cofną.

  Podsumowując, nie wiem jak wyciągnęliście wnioski o tym że Gates chce kogoś mordować na podstawie tej wypowiedzi. Jestem przeciwnikiem przymusowych szczepień, ale takie upraszczanie rzeczywistości urąga intelektowi.

  • Większego łgarstwa niz Twoje to nawet B.Gates nie mógł wymyslic. Linia urodzeń powiadasz? Zapewne chodzi ci głownie o Afrykę, gdzie dzietnosć jest nazapas? To odpowiem ci tak, ze pojdzie ci w pięty i zrozumiesz jak bardzo jestes zmanipulowany. Obecnie na świecie jest ponad 840 milionów głodujących. Co dziennie tylko z powodu głodu w tylko samej Afryce umiera około 15 tys. dzieci, w ujęciu rocznym to prawie 5.5 miliona. Jak tak naprawdę wobec tego ma się problem wyludniania się ubogich państw, a nie przeludnienia, ma się do coraz większej ilości głodujących i to nie tylko w Afryce? Chcesz doprowadzić do zbliżonej linii urodzin i zgonów to zacznij u źródła, spraw by Afryka się nie wyludniała a nie zabierasz sie za pozostałe kontynenty i chcesz je wyludniac.

   Co więc powinno być ważniejszym ogłupiajaca fikcja B.Gatesa i redukcja CO2 w imię wydumanych teorii czy ratowanie życia ludzkiego które juz istnieje? Gdzie schował sie ten kozak od Microsoftu, że w Afryce nic sie nie polepsza?

 5. Zebyscie nie wiem co tu pisali to prawda jest taka ze zmusza sie do szczepien .Troche logiki i wszystko bedzie jasne
  Jesli cos jest dobre to ludzie sami tego chca a jesli zle to nie chca .I co wtedy? Wtedy trzeba ich oklamywac a jak nie pomaga to zmusic co sie wlasnie dzieje dzisiaj .Przepisy ,kary az wreszcie wymyslono koronawirusa
  Wszystko po to zeby moc truc zastrzykami
  Czy ktos np obawia sie wit C ? Oczywiscie ze nie bo kazdy wie ze ona pomaga a nie szkodzi .Skad zatem wzielo sie to ze szczepionki szkodza ? Ano z zycia sie wzielo .Ci ludzie ktorzy zaszczepili siebie lub swoje dzieci widza co sie po tym stalo .NOPy sa ukrywane i maskowane a art w sieci usuwane a ludzie ktorzy sa pokrzywdzeni z tego powodu wysmiewani .

  Co sie dzieje z Kongo? Nie tylko tamtejsi bojownicy ale tez ludnosc cywilna walczy czynnie ze „sluzbą zdrowia” Ciekawe dlaczego skoro tak im pomagaja prawda? szczepią i dbaja o ich zdrowie
  Czemu Aborygenka widzac auto medyczne ucieka ze swoim dzieckiem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości