wtorek, 30 maja, 2023

Portal eprudnik.pl

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...

Dawid Mysior: 4 powody...

Dawid Mysior jest popularnym internetowym vlogerem, który porusza w swoich filmach szeroko pojętą...

Bill Gates – szczepionki jako czynnik depopulacji!

Zachęcam do obejrzenia, w ramach lekcji poglądowej przedstawiającej plany przygotowane przez światową elitę na najbliższe lata dla całej populacji ludzkiej na planecie Ziemia, wykładu Billa Gates’a wygłoszonego w lutym 2010 roku w czasie konferencji TED2010.

Materiał jest bardzo pouczający, szczególnie warto zwrócić uwagę część wykładu, w której prelegent omawia problem wyzerowania ilości dwutlenku węgla produkowanego przez ludzkość. Wzór na ilość dwutlenku węgla generowanego przez ludzkość wygląda następująco:

CO2 = P x S x E x C, gdzie

CO2 – ogólna ilość dwutlenku węgla dostarczana do atmosfery w skutek ludzkiej działalności;
P – populacja ludzka na świecie;
S – usługi i towary potrzebne do zaspokojenia potrzeb ludzkiej populacji (P);
E – energia zużyta na „wyprodukowanie” usług i towarów określonych jako S;
C – ilość CO2 na jednostkę wytworzonej energii określonej jako E.

Ponieważ powyższe równanie jest iloczynem więc jego wyzerowanie wymaga przyrównania do 0 przynajmniej jednego ze składników iloczynu, to wiemy z algebry. Warto zwrócić uwagę na to co mówi Gates o składniku P, czyli o populacji ludzkiej.

Na początek – populacja. Dziś na świecie żyje 6,8 mld ludzi (rok 2010). Z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów. Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie OBNIŻYĆ tę liczbę o 10 do 15 procent ale nawet wtedy populacja wzrośnie o około 1,3 mld.

Wspomniany fragment można odszukać pomiędzy 4:30, a 4:45 minutą zapisu wideo, poniżej link do nagrania:

Żebyśmy nie mieli wątpliwości co mówi Bill Gates, żeby nie było podejrzeń o błąd w tłumaczeniu poniżej link do jego wypowiedzi w języku angielskim:

First, we’ve got population. The world today has 6.8 billion people. That’s headed up to about nine billion. Now, if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could LOWER that by, perhaps, 10 or 15 percent, but there we see an increase of about 1.3.

Tak, tak Bill Gates mówi wprost, że nowoczesne szczepionki i rozwój medycyny oraz aborcja mają służyć OBNIŻENIU wielkości populacji ludzkiej o 10 do 15 procent. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że aborcja to morderstwo obliczone na obniżenie ilości ludzi jednak nowoczesne szczepionki i rozwój medycyny są wymienione w jednym rzędzie razem z aborcją jako czynniki depopulacyjne. Przejdźmy jednak od nic nie mówiących wielkości wyrażonych w procentach do liczb rzeczywistych. Otóż 10% z 6,8 mld to 680 mln, a 15% z tej liczby to 1,02 mld (1 mld 20 mln). Mówiąc inaczej Bill Gates powiedział PUBLICZNIE, że dzięki programowi nowoczesnych szczepień, rozwoju medycyny oraz aborcji na życzenie zamierza ZAMORDOWAĆ od 680 mln do 1 mld 20 mln istnień ludzkich, a dla przykrycia skali tego ludobójstwa używa określenia redukcja populacji i posługuje się procentami na określenie ilości ludzi przewidzianych do ZABICIA. Bill Gates sześć lat temu zapowiedział wprost, że planuje największy holokaust w historii świata i nikt na sali wykładowej nawet się nie zająknął, że jego plan przewyższa zbrodniczą działalność wszystkich reżimów na tym świecie razem wziętych.

55 KOMENTARZE

 1. Ludzie, przypomnijcie sobie, jak ten szlachetny miliarder dorobił się swojego majątku, a potem zadajcie sobie pytanie, czy taki człowiek faktycznie może być teraz uczciwy i mieć na uwadze wyłącznie dobro populacji?

 2. @MAREK, i to jest właśnie problem spiskowców. Ale nie tylko. Tak naprawdę jest to problem każdej fanatycznej grupy społecznej czy religijnej. To płaskie, bezrefleksyjne i bezmyślne (mimo donośnych apeli o włączenie myślenia) podejście do świata. Upraszczanie rzeczywistości i uciekanie w skrajności, bo zbyt trudno pogodzić się że złożonością świata i ludzkiej mentalności. Ludzie ślepo wierzący są często źródłem ogromnego zła. Radykalny Islam, nacjonalizm, nazizm… Tak, prawdopodobnie Bill Gates nie jest święty, ale nie ma żadnych dowodów na to że jest winny tego co mu się zarzuca (a wnioskowanie na podstawie tego filmiku to jakieś grube nieporozumienie). Warto czasem mieć wątpliwości. To trudne bo zmusza do myślenia. Do takiego prawdziwego a nie takiego, które postulują spiskowcy. Świat jest wtedy dużo piękniejszy.

  • Hm, wiesz zastanawiam czy jest to możliwe żebyśmy mieli drugiego Hitlera, z jednej strony zdrowo myśląc, chyba jest to nie możliwe, ale z drugiej nie wiemy co siedzi w głowie takich ludzi i co najgorsze nie wiemy dlaczego to robią, chyba jest to mania bycia najpotężniejszym na świecie, w historii. Wiele było takich teorii spiskowych które po latach okazywały się jednak prawdą, oby w tym przypadku było inaczej, bo jak będziesz się czuć za kilka lat. Poza tym słuchałem tego wystąpienia kilka razy i niestety ale mówił o depopulacji. Skupiając się na zmniejszeniu CO2, publika nie dostrzegła tego szczegółu, ja ten materiał słyszałem wcześniej i też nie zwróciłem na to uwagi, increase decrease, co za różnica, po latach okazuje się zasadnicza. W społeczeństwie bez dostępu do informacji, można mówić o teoriach spiskowych, ale dzisiaj prawie wszystko można sprawdzić. Pfizer ukarany za przekręty w lekach, na początku roku 2020, sąd w UK zawiesza postępowanie przeciwko Pfizer w sprawie cen leków, WHO zmienia definicję pandemii, teraz zmienia definicję odporności stadnej, która wg najnowszej definicji można uzyskać tylko poprzez szczepienia, zapaść służby zdrowie, więcej zgonów w jednym miesiącu spowodowanych zaniedbaniami i chaosem w służbie zdrowia niż w całym roku przez domniemaną pandemię, bezsensowne zakazy nie poparte niczym, brak efektu wprowadzania tych zakazów, straszenie ludzi i nasyłanie jeden na drugiego, łamanie prawa, czy to wszystko to teoria spiskowa? Przecież to fakty.

 3. Podziwam ludzi którzy co dzień sa manipulowani na wszystkie strony i sadza że świat jest idealny a wszyscy to anioły włacznie z B.Gatesem. Naiwniacy

 4. Początkowo myślałem że ktoś robi sobie jaja, ale Wy chyba tak na serio…

  Cóż, nie będę obrażał i wyśmiewał tylko spróbuję wytłumaczyć. Poczytajcie o fazach rozwoju demograficznego. W szczególności druga faza to okres kiedy liczba zgonów zaczyna gwałtownie spadać, ale ludzie nadal mnożą się na potęgę bo są przyzwyczajeni że z 6 dzieci przeżyje 2 (Afryka, duża część Azji). Śmiertelność jest wysoka niezależnie od grupy wiekowej, dlatego naród rozmnaża się „na zapas” i zwykle rodziny są dużo większe niż w krajach rozwiniętych. Szczepienia w połączeniu z kontrolą płodności i edukacją seksualną mają na celu utrzymać linie urodzeń i zgonów możliwie blisko siebie. Świat już jest przeludniony i dalszy wzrost liczby ludzi doprowadzi do zmian, których nasze wnuki już nie cofną.

  Podsumowując, nie wiem jak wyciągnęliście wnioski o tym że Gates chce kogoś mordować na podstawie tej wypowiedzi. Jestem przeciwnikiem przymusowych szczepień, ale takie upraszczanie rzeczywistości urąga intelektowi.

  • Większego łgarstwa niz Twoje to nawet B.Gates nie mógł wymyslic. Linia urodzeń powiadasz? Zapewne chodzi ci głownie o Afrykę, gdzie dzietnosć jest nazapas? To odpowiem ci tak, ze pojdzie ci w pięty i zrozumiesz jak bardzo jestes zmanipulowany. Obecnie na świecie jest ponad 840 milionów głodujących. Co dziennie tylko z powodu głodu w tylko samej Afryce umiera około 15 tys. dzieci, w ujęciu rocznym to prawie 5.5 miliona. Jak tak naprawdę wobec tego ma się problem wyludniania się ubogich państw, a nie przeludnienia, ma się do coraz większej ilości głodujących i to nie tylko w Afryce? Chcesz doprowadzić do zbliżonej linii urodzin i zgonów to zacznij u źródła, spraw by Afryka się nie wyludniała a nie zabierasz sie za pozostałe kontynenty i chcesz je wyludniac.

   Co więc powinno być ważniejszym ogłupiajaca fikcja B.Gatesa i redukcja CO2 w imię wydumanych teorii czy ratowanie życia ludzkiego które juz istnieje? Gdzie schował sie ten kozak od Microsoftu, że w Afryce nic sie nie polepsza?

 5. Zebyscie nie wiem co tu pisali to prawda jest taka ze zmusza sie do szczepien .Troche logiki i wszystko bedzie jasne
  Jesli cos jest dobre to ludzie sami tego chca a jesli zle to nie chca .I co wtedy? Wtedy trzeba ich oklamywac a jak nie pomaga to zmusic co sie wlasnie dzieje dzisiaj .Przepisy ,kary az wreszcie wymyslono koronawirusa
  Wszystko po to zeby moc truc zastrzykami
  Czy ktos np obawia sie wit C ? Oczywiscie ze nie bo kazdy wie ze ona pomaga a nie szkodzi .Skad zatem wzielo sie to ze szczepionki szkodza ? Ano z zycia sie wzielo .Ci ludzie ktorzy zaszczepili siebie lub swoje dzieci widza co sie po tym stalo .NOPy sa ukrywane i maskowane a art w sieci usuwane a ludzie ktorzy sa pokrzywdzeni z tego powodu wysmiewani .

  Co sie dzieje z Kongo? Nie tylko tamtejsi bojownicy ale tez ludnosc cywilna walczy czynnie ze „sluzbą zdrowia” Ciekawe dlaczego skoro tak im pomagaja prawda? szczepią i dbaja o ich zdrowie
  Czemu Aborygenka widzac auto medyczne ucieka ze swoim dzieckiem?

  • Zmusza się. Mojej siostrze powiedzieli, że nie dostanie chemii dopóki się nie zaszczepi. Faszyzm!

 6. Ludzie od teorii spiskowych nie mają normalnego, prywatnego, szczęśliwego życia tylko wiszą całymi dniami i godzinami, analizując wypowiedzi i szukając przejęzyczeń, na których zbudują kolejne linie swoich teorii, co do których są zdecydowanie bardziej przekonani niż do Zmartwychwstania. Obejrzałem więcej niż wskazany w artykule fragment, i jasne tu jest, że się przejęzyczył, domyślnie – dzięki szczepionkom liczba ludności wzrośnie, a w wypowiedzi chciał skupić się na czwartym iloczynie, czyli emisji CO2, puentując że skoro pierwsze trzy iloczyny rosną, to obniżyć można czwarty.

 7. BILL GATES: ŚMIERCIONOŚNA TECHNOLOGIA, RAKOTWÓRCZE PESTYCYDY I OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA.
  Zwycięzcą pandemii, do którego zostało skierowane strategiczne pytanie, jest niewątpliwie Bill Gates – filantrop z majątkiem szacowanym na 90miliardów dolarów. To propagator masowych szczepień, inwigilacji, eugeniki, aborcji i depopulacji, ale też… główny finansjer WHO! Dziwnym trafem, właśnie spełniają się jego prorocze sny sprzed pięciu lat! [2]
  Były szef Microsoftu, zainwestował niedawno w akcje firmy Bayer, która z kolei wykupiła firmę MONSANTO. W ostatnich latach, z powodu masowych wielomiliardowych odszkodowań groziła tej marce upadłość. To efekt przegranych spraw sądowych producenta najbardziej popularnego pestycydu na świecie – RoundUp. Udowodniono, iż powoduje on choroby nowotworowe i nie jest biodegradalny, co znaczy, że firma MONSANTO, nieodwracalnie zatruła wodę i glebę na całej planecie substancją, która powoduje raka, a z tego powodu niemalże splajtowała. Mimo tego, Bayer zapewnił, że opłaci wszelkie odszkodowania i ma na ten cel ok. 10 miliardów. Dlatego też glifosat jest wciąż stosowany w rolnictwie, a jego działanie idealnie łączy się ze światłem niebieskim, technologią 5g oraz geo-inżynierią poprzez nanotoksyczność wobec cytochromu P450, oferując właściwie… depopulację!? Glifosat można oznaczyć w Polsce w laboratorium ALAB, wartości są przekroczone wielokrotnie zarówno we krwi ludzi, jak i badanym mięsie.

  ŹRÓDŁA:
  [1] https://www.o2.pl/…/donald-trump-wstrzymuje-finansowanie-wh…
  [2] https://dziennikzachodni.pl/bill-gates-przewi…/…/c1-14876555

  KRYZYS TO OKAZJA W PRZEBRANIU
  Bill aktualnie inwestuje w szczepionki, które razem z WHO, zamierza podać WSZYSTKIM. W razie uchylenia się od obowiązku szczepienia, osoba utraci podstawowe prawa społeczne. WHO oficjalnie ogłosiło plan pełnej immunizacji – do roku 2030 wszyscy ludzie na świecie mają być zaszczepieni [3]. Bill Gates mówi o stworzeniu szczepionki o niskich skutkach ubocznych, która może być podana 7 miliardom ludzi. Mówi, że chce użyć swojej szczepionki do zaszczepienia całej populacji. Mówi także, że będzie potrzebował zabezpieczenia, aby chronić się przed wszystkimi procesami sądowymi. Planuje założyć system internetu rzeczy, który będzie polegać na wykorzystaniu niezbędnego chipu RFID nazwanego ID2020 w każdym ludzkim ciele do roku 2030 [4,5,6].
  Odpowiedni chip w połączeniu ze skanem twarzy stworzy cyforowy system totalnej kontroli [7].
  Bill Gates jest również fanem technologii 5G – wykupuje udziały w jej największym dostawcy na świecie CROWN CASTLE.

  [4] https://www.who.int/immunizati…/immunization_agenda_2030/…/…
  [5] https://wrenchinthegears.com/…/will-covid-19-certificates…/…
  [6] https://www.facebook.com/wwwPolacypl/videos/210619106906392/
  [7] https://cyfrowa.rp.pl/…/42722-1984-w-2020-roku-rusza-system…

  BILL GATES I JEGO UKOCHANE NARZĘDZIA DEPOPULACJI, PO PIERWSZE: SZCZEPIENIA
  Fundacja Gates’ów to prawdziwa żyła złota! [8]
  450 000 000 $ za pozbycie się POLIO z Afryki? Bill przejął India National Technical Advisory Group on Immunization (NTAGI) podając 50 dawek szczepionki przeciwko polio przed ukończeniem 5 roku życia.
  Na skutek szczepień niespełna PÓŁ MILIONA dzieci doznało paraliżu [9].

  [8] https://www.pch24.pl/miliardy-na-zabijanie,21611,i.html…
  [9] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/…/PMC6…/pdf/ijerph-15-01755.pdf

  Podczas kampanii MenAfriVac w 2002 roku, Gates propagował szczepionkę przeciwko zapaleniu opon mózgowych. Pięćdziesiąt z 500 dzieci doznało na skutek iniekcji paraliżu [10].

  [10] http://www.laleva.org/…/minimum_of_40_children_paralyzed_af…

  W 2010 roku Fundacja Gates’a zabiła szczepionką w kierunku malarii 151 afrykańskich dzieci, powodując jednocześnie efekty niepożądane w przypadku 1,048 pacjentów w grupie 5,949 dzieci. Od paraliżu, po epilepsję i gorączkę konwulsyjną.
  [11] https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejmoa1102287
  [12] https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejmoa1102287

  W 2014 roku Bill Gates jako dumny zwolennik depopulacji (patrz: https://www.youtube.com/watch?v=JaF-fq2Zn7I), zaproponował kenijskim kobietom szczepionkę przeciwko tężcowi. Okazało się, że posiada ona również związek sterylizujący, który skutecznie uniemożliwił dalszą reprodukcję na tych terenach. WHO odrzuciło zarzuty o depopulację, potwierdzając, że oferuje takowe związki w szczepionkach już od przeszło dekady.

  [13] https://www.researchgate.net/…/320641479_HCG_Found_in_WHO_T…
  [13] https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12346214

  W 2017 roku, WHO przyznało, że globalna eksplozja POLIO, to wynik prowadzonych szczepień. Do 2018 roku, 70% globalnych przypadków POLIO zostało spowodowane szczepieniami.

  [14] https://www.npr.org/…/mutant-strains-of-polio-meningitisvac… r
  [15] https://www.economist.com/…/19/what-is-vaccine-derived-polio

  INDIE POZWAŁY BILLA GATES’A
  Zdaje się, że jego zbrodnie przeciwko ludzkości w końcu przerosły własne możliwości. Najnowszy raport opublikowany przez Health News poinformował, że Fundacja Gates znalazła się pod murem w obliczu toczących się spraw sądowych i dochodzeń prowadzonych przez Indyjski Sąd Najwyższy, jednak to dopiero początek [16].
  [16] https://chnnews.pl/…/4534-gates-cyfrowy-certyfikat-odpornos…

  • prawie wszystkie linki do „źródła” prowadzą do strony „not found”. W tym momencie cały Twój post jest w żaden sposób nieuargumentowany. Nie mówię, że to co piszesz nie jest prawdą, ale ciężko uwierzyć komuś, kto odsyła do strony która nie istnieje. Z chęcią zobacze linki do właściwych stron, ale obawiam się że jesteś dezinformatorem, swoją drogą jeśli tak rzeczywiście jest, to jesteś odpowiedzialny za potencjalne szkody u ludzi, nawet takie jak samobójstwa spowodowane paniką.

  • Faktycznie linki są kiepsko wklejone, ale dla zainteresowanego tematem nic trudnego znaleźć podsunięte strony

  • Zgadzam się. Tak działa lęk. Ludzie chcą „krwi”. Tylko chciwi i bezmyślni ludzie szerzą te głupoty. Nie mogą zrozumieć , że niektórzy mają już tak dużo że wolą się tym podzielić. Ciekawe kto się na tej pandemii wzbogaci. Bill czy media rozpowszechniające takie informacje. Jezu i te linki z których ludzie czerpią wiedzę Masakra.

 8. a jak Wy obrońcy Billa skomentujecie fakt w którym zaszczepił w Indiach dzieci na polio w wyniku czego efektem były bardzo silne skutki uboczne u prawie 500 tyś dzieci?? Wasz bohater jest teraz przestępcą nr 1 w Indiach gdzie wiele młodych istnień przestało żyć..

 9. Reasumując: jeżeli poprawiny opiekę medyczną, oraz zwiększymy dostęp do antykoncepcja (tam nie ma mowy tylko o aborcji) to w krajach najbiedniejszych możemy się Zbliżyć do poziomu polski. Co w tym złego?

 10. Ale bzdury wypisujecie. Wystarczy posłuchać co Bill mówi. To bardzo pomaga. Bo gdy mówi to słychać, że chodzi mi o to, że dużo zrobiono dla poprawy życia ludzi. Potem mówi, że można by tę wartość (populacji) obniżyć ale obecnie ona rośnie i tyle. Nic więcej.
  Cała teoria spiskową do śmieci.

  • I oczywiscie nikt nie zwraca uwagi na to, ze kraje ktore potrzebowaly pomocy przetestowaly te szczepionki i byly tam srodki obnizajace plodnosc ? Nie zwraca to waszej uwagi, ze tak wiele krajow wpadlo wgl na ten pomysl ? Bawia sie nami, a wy jak pelikany lykacie wszystko co mowia ? Myslicie, ze bez zadnych podstaw Bill Gates zostal oskarzony o takie cos ? Byly dowody, ale wykpil sie z tego wykladem na temat depopulacji, a tak naprawde to masowo morduje ludzi. Jest zlym czlowiekiem moje pelikany kochane. Trzeba go zatrzymac jak najszybciej sie da. I tego calego Elona Muska tez.

  • W jaki sposób szczepionki mają obniżyć liczbę ludzi na Ziemi? Masz mózg kretynie?
   Umiesz to wyjaśnić? Nie broń gatesa baranie.

 11. sugeruje być trochę otwarty na racjonalne myślenie. Jak będziemy myśleć emocjami to nasz świat zginie. I tak wtedy będą umierać nie tylko dzieci..
  Zdania wyrwane z ogólnego przesłania są nieprofesjonalne.

  • Tak, i ten anty dezinformacyjny artykuł kieruje, aby poczytać sobie więcej o tej dezinformacji, na stronie rosyjskojęzycznej [https://theins.ru/antifake/82651] :) Jakoś to mało przekonywujące.

  • Najważniejsze zdanie to:

   „Bill Gates is not interested in using vaccines to reduce the population by using them as an agent of death or a tool to sterilize unsuspecting masses. Rather, Gates is interested in keeping more children alive in order to reduce the need for parents to have more children, thus limiting the overall population growth rate. In society after society, he saw, when the mortality rate falls—specifically, below 10 deaths per 1,000 people—the birth rate follows, and population growth stabilizes.”

  • Bill Gates musial sie jakos wytlumaczyc, a wy lykacie to bez umiejetnosci oceny czy to wytlumaczenie ma sens.
   Na spotkaniu Bill Gates proponowal rozwiazania majace na celu redukcje emisji C02. Ktore kraje przyczyniaja sie do wysokiej emisji C02? – Kraje rozwiniete I wysoko-uprzemyslowione, na 1 miejscu sa Stany Zjednoczone. Nalezaloby zatem zredukowac populacje w krajach wysoko-uprzemyslowionych.
   Jezeli wyjasnienie Billa Gatesa byloby prawdziwe – mialo by Ono zastosowanie tylko w krajach 3 swiata np. w Afryce. Tylko tam rodzice mysla w ten sposob – bedziemy miec 8 dzieci, bo polowa moze umrzec I nie bedzie mial kto sie nami opiekowac na starosc. W Europie czy w Stanach nie ma wysokiej umieralnosci dzieci, ludzie maja po 2 potomkow.
   Podsumowujac: zeby zmniejszyc emisje C02 nalezaloby zredukowac populacje krajow wysoko-rozwinietych.
   Nieudolne wytlumaczenie Billa Gatesa dotyczyloby krajow 3 swiata, a one nie

  • Nieudolne wytlumaczenie Billa Gatesa odnosnie redukcji populacji poprzez szczepienie dzieci w celu zredukowania ich smiertelnosci dotyczyloby zatem krajow 3 swiata. A one nie przyczyniaja sie do emisji C02.
   Jest zatem jasne, ze Bill Gates ma na celu poprzez SZCZEPIONKI zredukowac populacje w krajach wysoko-uprzemyslowionych. Tylko wtedy redukcja populacji ma sens, jesli celem jest obnizenie emisji C02.

  • CAMELEON: Bill Gates działa intensywnie w Afryce (intensywna kampania na rzecz szczepień na polio, aby je całkowicie wyeliminować), więc ma to sens. Również wg. mnie Billowi Gatesowi nie chodziło o aborcję (jak jest napisane w arcie), tylko o antykoncepcję.

  • Zgadzam się. Ten artykuł to ściema. Po prostu manipulacja. Wiele osób niepełnosprawnych potrafi posłuchać i zrozumieć Billa, a transkryptem łatwo wprowadzić w błąd bo wypowiedź ustna każdy bardziej haotyczna niż gdyby to było napisane przez niego.
   Niemniej jednak zawsze warto być czujnym i analizować takie niepokojące sygnały.
   W tym wypadku autorzy niestety posunęli się a daleko.

 12. Tu mi się narzuca „teoria spiskowa dziejów „, nie nakrecajmy się. Poniżej widzę Art Pani Połtawskiej i już mam dość

 13. I tak właśnie powstają i szerzą się fakenewsy. Gdyby autorom zechciało się ruszyć głową i zrozumieć o co chodziło Billowi z e związkem szczepioneg i depopulacji, nie pletliby bzdur i nie ogłupiali innych. A wystarczyło zajrzeć do internetu choćby https://www.snopes.com/fact-check/bill-gates-vaccinations-depopulation/ lub https://www.gatesfoundation.org/who-we-are/resources-and-media/annual-letters-list/annual-letter-2009. Sprawa jest na świecie znana od dawna i mam nadzieję trafi też do prudnika

  • Nie przekonał mnie swoim wytłumaczeniem… choć ma logikę, ale co miał powiedzieć? „Tak, chce wymordować was szczepionkami” 😂 wtedy nikt by się nie zaszczepił

 14. Właśnie w tej całej żałosnej farsie koronawirusa chodzi tylko i wyłącznie o doprowadzenie do masowych szczepień populacji. Gates wprost mówi o szczepieniach jako podstawowym czynniku obniżenia populacji o 10-15%. Nie udało się 10 lat temu ze świńską grypą to teraz kolejne podejście, ale odrobili lekcje. Teraz są już podstawy prawne (w pl od 23.02.2020) dopuszczające przymus szczepień i kwarntanny z użyciem oddziałów sił zbrojnych.

  • warto czasem samodzielnie dotrzeć do źródłowych informacji, także o Gatesie które są zgoła inne niż publikowane w eprudniku. Rzecz jest od dawna znana i dziwię się, że ktoś podnieca się tymi fakenewsami

 15. Taka prawda. To sztuczne mięso to nic innego jak zmodyfikowana prawdziwa żywność a jej skutki dla zdrowia mogą i są na wieki zagrożeniem dla świata.

  • Hm…żeby zachować docelowa trzeba ograniczyć obecna do nie tworzenia ,,przeludnienia”. Wydaje mi się że wszystko jest robione pod reset 676…

 16. Warto bylo by poznac co Bil Gates jada codziennie .nie sadze by byl w kwesti zywienia wlasnej rodziny stawiał na sztuczne mieso.jego osobisty lekarz ujawnił ze z czworga dzieci nie szczepił zadnego Twierdzac ze sa zdrowe i nie wymagaja szczepien co ujawnił jego osobisty lekarz

  • O to już nawet rozmawiałeś z jego lekarzem. To zapytaj się o śniadanie . No niedługo to będziecie znać Gatesa lepiej od niego.

 17. Dobrze wszystkim znany miliarder Bill Gates zabrał ostatnio kolejny raz głos w sprawie globalnego ocieplenia. Powiedział, że prawdziwym problemem jest przemysłowa hodowla zwierząt, a szczególnie bydła, które emituje duże ilości metanu (bąki) i dwutlenku węgla (oddychanie). Pod linkiem:
  https://youtu.be/hbVQO-wMRlw
  można obejrzeć program, w którym redaktor Maciej Maciak omawia wystąpienie Gates’a. Dziewięciominutowy fragment nagrania (9:50 – 18:15) dotyczy Billa Gates’a. Warto zwrócić uwagę, że w wypowiedzi miliardera w czasie opisywania zgubnego wpływu na atmosferę ziemską krowich bąków mimochodem pojawia się wątek, takie szybkie wtrącenie, na temat sztucznie produkowanego mięsa, które Gates nazywa mięsem z invitro. Redaktorzy zwracają uwagę, że obecne problemy, z którymi borykają się hodowcy zwierząt wyglądają jak wycinanie konkurencji przez ludzi zaintetesowanych produkcją sztucznego mięsa. Ostatecznie kto kupi sztuczne mięso, gdy powszechnie dostępne będzie mięso wyprodukowane w sposób naturalny.

  Zastanawiające jest czemu Bill Gates, potentat w branży IT, tak zdecydowanie zaatakował hodowców bydła, a swój atak przysłonił dobrem planety. Odpowiedź poniżej
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bill-gates-finansuje-prace-nad-modyfikowanym-genetycznie-laboratoryjnym-miesem
  Wygląda na to, że Gates zainwestował w sztuczne mięso dlatego wydał wyrok na krowy.

  • ANIOL, Bill Gates owszem dziala w Afryce, ale to sie odnosi w nijaki sposob do tego co wyjasnilam. Jesli nie zrozumiales, to trudno, nie bede tlumaczyc 2 razy.
   Poza tym jeszcze jedno, coraz wiecej Afrykanow protestuje przeciwko wspanialym, darmowym szczepionkom experymentalnym, po ktorych choruja I umieraja ludzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Marek Domagała i jego muza

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech to będzie piękny czas, który może nas wprowadzić w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Marek Domagała jest urodzonym w Prudniku muzykiem, gitarzystą, reżyserem, producentem i scenarzystą1. Jest...

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl