Bill Gates – szczepionki jako czynnik depopulacji!

Zachęcam do obejrzenia, w ramach lekcji poglądowej przedstawiającej plany przygotowane przez światową elitę na najbliższe lata dla całej populacji ludzkiej na planecie Ziemia, wykładu Billa Gates’a wygłoszonego w lutym 2010 roku w czasie konferencji TED2010.

Materiał jest bardzo pouczający, szczególnie warto zwrócić uwagę część wykładu, w której prelegent omawia problem wyzerowania ilości dwutlenku węgla produkowanego przez ludzkość. Wzór na ilość dwutlenku węgla generowanego przez ludzkość wygląda następująco:

CO2 = P x S x E x C, gdzie

CO2 – ogólna ilość dwutlenku węgla dostarczana do atmosfery w skutek ludzkiej działalności;
P – populacja ludzka na świecie;
S – usługi i towary potrzebne do zaspokojenia potrzeb ludzkiej populacji (P);
E – energia zużyta na “wyprodukowanie” usług i towarów określonych jako S;
C – ilość CO2 na jednostkę wytworzonej energii określonej jako E.

Ponieważ powyższe równanie jest iloczynem więc jego wyzerowanie wymaga przyrównania do 0 przynajmniej jednego ze składników iloczynu, to wiemy z algebry. Warto zwrócić uwagę na to co mówi Gates o składniku P, czyli o populacji ludzkiej.

Na początek – populacja. Dziś na świecie żyje 6,8 mld ludzi (rok 2010). Z perspektywą wzrostu do około 9 miliardów. Jeśli uda nam się osiągnąć duży sukces z nowymi szczepionkami, służbą zdrowia i działaniami w sferze urodzeń, będziemy w stanie OBNIŻYĆ tę liczbę o 10 do 15 procent ale nawet wtedy populacja wzrośnie o około 1,3 mld.

Wspomniany fragment można odszukać pomiędzy 4:30, a 4:45 minutą zapisu wideo, poniżej link do nagrania:

Żebyśmy nie mieli wątpliwości co mówi Bill Gates, żeby nie było podejrzeń o błąd w tłumaczeniu poniżej link do jego wypowiedzi w języku angielskim:

First, we’ve got population. The world today has 6.8 billion people. That’s headed up to about nine billion. Now, if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could LOWER that by, perhaps, 10 or 15 percent, but there we see an increase of about 1.3.

Tak, tak Bill Gates mówi wprost, że nowoczesne szczepionki i rozwój medycyny oraz aborcja mają służyć OBNIŻENIU wielkości populacji ludzkiej o 10 do 15 procent. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że aborcja to morderstwo obliczone na obniżenie ilości ludzi jednak nowoczesne szczepionki i rozwój medycyny są wymienione w jednym rzędzie razem z aborcją jako czynniki depopulacyjne. Przejdźmy jednak od nic nie mówiących wielkości wyrażonych w procentach do liczb rzeczywistych. Otóż 10% z 6,8 mld to 680 mln, a 15% z tej liczby to 1,02 mld (1 mld 20 mln). Mówiąc inaczej Bill Gates powiedział PUBLICZNIE, że dzięki programowi nowoczesnych szczepień, rozwoju medycyny oraz aborcji na życzenie zamierza ZAMORDOWAĆ od 680 mln do 1 mld 20 mln istnień ludzkich, a dla przykrycia skali tego ludobójstwa używa określenia redukcja populacji i posługuje się procentami na określenie ilości ludzi przewidzianych do ZABICIA. Bill Gates sześć lat temu zapowiedział wprost, że planuje największy holokaust w historii świata i nikt na sali wykładowej nawet się nie zająknął, że jego plan przewyższa zbrodniczą działalność wszystkich reżimów na tym świecie razem wziętych.

​Powtórzmy to jeszcze raz. Szczepionki i rozwój medycyny oraz aborcja na życzenie są zaplanowanymi czynnikami mającymi doprowadzić do wymordowania setek milionów ludzi na świecie. Tymczasem w Polsce obowiązuje przymus szczepionkowy, a Polska od lipca’2015, jako pierwszy kraj na świecie wprowadziła obowiązkowe szczepienia przeciwko HPV, wirusowi brodawczaka, który powoduje raka szyjki macicy. Wielu ekspertów ostrzega przed skutkami ubocznymi tej i innych szczepionek. Jeśli jednak nawet nikt by nie ostrzegał, to powyższe informacje powinny skłonić co najmniej do zastanowienia się nad ich skutecznością (przerażającą skutecznością).

Avatar
Redakcjahttps://www.eprudnik.pl
Co jest na eprudnik.pl? Lepiej by było zapytać, czego tu nie ma? Sama część portalu z artykułami społeczno-religijnymi zawiera kilkaset pozycji. Poczytnych pozycji, które sprawiają, że eprudnik.pl jest znany nie tylko w Prudniku. Tak, Prudnik to nasze lokalne środowisko, w którym żyjemy i aktywnie działamy. Praca zawodowa? Obraca się wokół technologii informatycznych, internetu i bezpieczeństwa danych. Więc co tu jest? Sprawdźmy razem!

15 KOMENTARZE

 1. Tu mi się narzuca “teoria spiskowa dziejów “, nie nakrecajmy się. Poniżej widzę Art Pani Połtawskiej i już mam dość

 2. I tak właśnie powstają i szerzą się fakenewsy. Gdyby autorom zechciało się ruszyć głową i zrozumieć o co chodziło Billowi z e związkem szczepioneg i depopulacji, nie pletliby bzdur i nie ogłupiali innych. A wystarczyło zajrzeć do internetu choćby https://www.snopes.com/fact-check/bill-gates-vaccinations-depopulation/ lub https://www.gatesfoundation.org/who-we-are/resources-and-media/annual-letters-list/annual-letter-2009. Sprawa jest na świecie znana od dawna i mam nadzieję trafi też do prudnika

  • Nie przekonał mnie swoim wytłumaczeniem… choć ma logikę, ale co miał powiedzieć? „Tak, chce wymordować was szczepionkami” 😂 wtedy nikt by się nie zaszczepił

 3. Właśnie w tej całej żałosnej farsie koronawirusa chodzi tylko i wyłącznie o doprowadzenie do masowych szczepień populacji. Gates wprost mówi o szczepieniach jako podstawowym czynniku obniżenia populacji o 10-15%. Nie udało się 10 lat temu ze świńską grypą to teraz kolejne podejście, ale odrobili lekcje. Teraz są już podstawy prawne (w pl od 23.02.2020) dopuszczające przymus szczepień i kwarntanny z użyciem oddziałów sił zbrojnych.

  • warto czasem samodzielnie dotrzeć do źródłowych informacji, także o Gatesie które są zgoła inne niż publikowane w eprudniku. Rzecz jest od dawna znana i dziwię się, że ktoś podnieca się tymi fakenewsami

 4. Taka prawda. To sztuczne mięso to nic innego jak zmodyfikowana prawdziwa żywność a jej skutki dla zdrowia mogą i są na wieki zagrożeniem dla świata.

 5. Warto bylo by poznac co Bil Gates jada codziennie .nie sadze by byl w kwesti zywienia wlasnej rodziny stawiał na sztuczne mieso.jego osobisty lekarz ujawnił ze z czworga dzieci nie szczepił zadnego Twierdzac ze sa zdrowe i nie wymagaja szczepien co ujawnił jego osobisty lekarz

 6. Dobrze wszystkim znany miliarder Bill Gates zabrał ostatnio kolejny raz głos w sprawie globalnego ocieplenia. Powiedział, że prawdziwym problemem jest przemysłowa hodowla zwierząt, a szczególnie bydła, które emituje duże ilości metanu (bąki) i dwutlenku węgla (oddychanie). Pod linkiem:
  https://youtu.be/hbVQO-wMRlw
  można obejrzeć program, w którym redaktor Maciej Maciak omawia wystąpienie Gates’a. Dziewięciominutowy fragment nagrania (9:50 – 18:15) dotyczy Billa Gates’a. Warto zwrócić uwagę, że w wypowiedzi miliardera w czasie opisywania zgubnego wpływu na atmosferę ziemską krowich bąków mimochodem pojawia się wątek, takie szybkie wtrącenie, na temat sztucznie produkowanego mięsa, które Gates nazywa mięsem z invitro. Redaktorzy zwracają uwagę, że obecne problemy, z którymi borykają się hodowcy zwierząt wyglądają jak wycinanie konkurencji przez ludzi zaintetesowanych produkcją sztucznego mięsa. Ostatecznie kto kupi sztuczne mięso, gdy powszechnie dostępne będzie mięso wyprodukowane w sposób naturalny.

  Zastanawiające jest czemu Bill Gates, potentat w branży IT, tak zdecydowanie zaatakował hodowców bydła, a swój atak przysłonił dobrem planety. Odpowiedź poniżej
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bill-gates-finansuje-prace-nad-modyfikowanym-genetycznie-laboratoryjnym-miesem
  Wygląda na to, że Gates zainwestował w sztuczne mięso dlatego wydał wyrok na krowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

TAKŻE

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!