piątek, 24 maja, 2024

Wybitny Ekspert finansowy Ernst Wolff wyjaśnia, kto i dlaczego wywołał obecny kryzys.

Share

Zapraszam do odsłuchania wykładu, że tak powiem z gatunku lektur obowiązkowych, Ernsta Wolffa, który w kapitalny sposób omawia rozgrywający się na naszych oczach plan przejęcia kontroli nad całą populacją Ziemi przez grupę rządnych władzy maniaków.

Pan Wolff nie tylko przedstawia wydarzenia historyczne ale również omawia to co jest zaplanowane na najbliższą przyszłość. Podaje powody, dla których plan jest realizowany jak również, co chyba najistotniejsze, radzi co robić żeby przejęcie kontroli nad nami nie powiodło się.

Jeżeli chcesz być świadomy nie możesz pominąć tego wykładu.

Tłumaczenie Henryk Karnaus

Czyta Henryk Karnaus

Czytaj więcej

Komentarze

5 KOMENTARZE

  1. Kryzysami się zarządza . Za kryzysami stoją konkretne siły . Żaden kryzys nie może się zmarnować . Pandemia również . I czego tu nie widać , co nie rozumieć ? . Nie trzeba być profesorem . Wystarczy uruchomić mózg .

  2. Szkoda , że Pani Monika nie widzi rzeczywistości . Ciekawe dlaczego ??? . Klepki na oczach a może jedynie słuszna percepcja , w jednym kierunku działająca . A rozum śpi a może z premedytacją działa w negacji faktów . Z którymi ONI inżynierowie Świata się specjalnie nie kryją . Wywiady robią , publikacje , itp . I z tym , Pani Monika chce dyskutować ?????. To zakrawa na ignorancję i negację faktów , czyli wprowadzanie ludzkości , narodów , społeczeństw w rozdwojenie jaźni i odciąganie od prawdziwych zagrożeń . Łatwo wyśmiać , byle by ludzie nie zaczęli myśleć , łączyć faktów i reagować w porę .

  3. „Wybitny Ekspert finansowy” ??? Ten pan nie ma żadnego wykształcenia ani ekonomicznego ani związanego z finansami. Studiował filozofię i historię, ale nie wiadomo, czy ukończył . Nie ma też wykształcenia dziennikarskiego. Specjalizuje sie w szerzeniu teorii spiskowych, ale tylko w alternatywnych mediach bo to co mówi nie ma poparcia w faktach tylko w jego wyobraźni. Określanie go jako „wybitnego eksperta finansowego” jest niewiarygodnym naciąganiem rzeczywistości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości