0,4 C
Nowy Jork

Spotkał Jezusa po śmierci i wrócił. Ks. Wiesław Nazaruk opowiada

Published:

Niezwykłe (!!!) świadectwo. Ks. Wiesław Nazaruk opowiada o swoim życiu, w którym tragiczne wydarzenia prowadzą go do innego świata: „Przeżyłem śmierć, rozmawiałem z Jezusem, widziałem niebo”. Ojciec Wiesław opowiada o bardzo ważnych sprawach. Jak ważne jest dla Jezusa zbawienie każdej duszy człowieczej. O wartości Mszy Świętej, wartości Komunii Świętej, wartości modlitwy za dusze czyśćcowe, wartości modlitwy i cierpienia za innych, wartości dobrych uczynków, konsekwencji spowiedzi i zadośćuczynienia. To świadectwo pozwala zrozumieć jak mamy żyć, co jest faktycznie ważne.

O sobie, powołaniu i misjach w Kanadzie pośród Indian

Urodzony 11.11.1958 w Kodniu nad Bugiem jako siódme dziecko Piotra i Stanisławy. Myśli o kapłaństwie nie było, ale tak sobie pomyślałem „chciałbym być takim dobrym człowiekiem”. To na wzór mojego proboszcza. I on jest jednym z moich patronów – bo możemy mieć wielu patronów.  Mam jeszcze jedno imię, bo Indianie, z którymi pracowałem na północy Kanady, nazwali mnie „jatigła” czyli „Mały ksiądz”. Temat zaproszenia, aby opowiedzieć o swoim życiu, o doświadczeniu, to jest temat za długi.

Mam zobowiązanie ja Wiesław Nazaruk wobec Matki Boskiej Kodeńskiej, aby zaprosić do Niej. Kodyń – trzeci obraz Polski koronowany po Częstochowie. Wiem od Pana Jezusa, że Matka Boża Kodeńska wzięła mnie od urodzenia pod opiekę. Kiedy się urodziłem, byłem bardzo słaby, ledwo oddychałem, lekarz dał mi 6 dni życia. Mama już doświadczyła śmierci pierwszego syna, więc to przyjmowała. Tak 6 dni zamienia się do dziś w 60 lat…  [opowiada tak do ok. 1:47:00 nagrania]

Proroctwo Indianki dotyczące ks. Wiesława

Wychodząc widzę, na samym końcu stoi staruszka, Indianka, złapała mnie za rękę, to był 1991 rok styczeń, trzyma mnie za rękę i mówi:

Dziękujemy, że przyjechałeś, zostań z nami. Nie odjeżdżaj. Mądrość jaką mamy, nauczymy Cię. Jak z Bogiem rozmawiamy i Boga słuchamy to jesteśmy wtedy mądrzy i wszystko wiemy. Jak przestajemy z Bogiem rozmawiać i Jego słuchać wszyscy stajemy się głupi. I to jest ta mądrość. Zostań. Nie mądrości od Ciebie oczekujemy i nie języka oczekujemy. Oczekujemy tylko jednego, abyś nas pokochał i modlił się z nami i za nas.Jak ksiądz jest, to dobrze się dzieje wśród nas, dobrze żyjemy. Bo jak ksiądz jest, to jest komu Słowo Boże przeczytać i wytłumaczyć. Jak ksiądz jest  to jest Msza i jest komu nam Pana Jezusa dać w Komunii. Jak ksiądz jest to jest komu grzechy przebaczyć. I wtedy jest ciepło i dobrze żyjemy, ale jak księdza nie ma i długo księdza nie ma, to nie ma Komunii, to nie ma nam kto grzechu przebaczyć i nie ma nam kto Bożego Słowa przekazać. I wtedy jest zimno. I jak długo nie jesteśmy u spowiedzi i u Komunii to zaczynamy się żreć i jak zwierzęta.

Pokochaj nas, żyj z nami, żebyśmy wiedzieli, że Bóg mieszka wśród nas i Bóg troszczy się o nas. Bądź znakiem Boga dla nas.

To dotyczy nas wszystkich, chrześcijan. Być znakiem Boga.

ks. Stanisław Nazaruk miał śmiertelny wypadek samochodowy

Byłem dwa lata na dalekiej północy Kanady i myślałem, że tam więcej czasu będę, ale po dwóch latach miałem wypadek samochodowy i dwa kręgi strzaskane, dwa mocno, to miał być wypadek śmiertelny, ale Pan Bóg to zrobił inaczej [1:53:20].

To było moje pierwsze doświadczenie bycia poza ciałem…

Related articles

Recent articles

spot_img
eprudnik.pl