piątek, 24 maja, 2024

Problemy zdrowotne zaszczepionych

Share

Dla porządku przypomnę o nachalnej propagandzie związanej ze szczepieniem się przeciw COVID-19. O ile „zachęty” i przynaglenia do szczepień słyszymy w mediach bez przerwy o tyle o problemach związanych ze szczepieniami nie słyszymy prawie wcale. Tymczasem doktor Krzysztof Pujdak dla serwisu medonet.pl mówi, że choroba o rzadkim występowaniu, zakrzepica żył mózgowych, po przyjęciu szczepień stała się zauważalnym statystycznie problemem.

“…Najczęściej opisaną reakcją na szczepionkę jest zakrzepica żył mózgowych, inaczej zatoki żylnej. Jest to rzadka choroba, która występuje rocznie mniej więcej u trzech do pięciu osób na milion. Zatem przeliczając, w Polsce byłoby to ok. 160 zachorowań rocznie. Od rozpoczęcia akcji szczepień na COVID-19 mieliśmy do czynienia z dużo większą liczbą przypadków zakrzepicy żył mózgowych, niż można by oczekiwać. Jeśli tak rzadka choroba występuje częściej niż zazwyczaj, bardzo łatwo jest zauważyć wahnięcie”.

Niemiecki Instytut Paula Erlicha (PEI), który odpowiada za dopuszczenie i kontrolę szczepionek w Niemczech, prowadził badania nad bezpieczeństwem szczepionek. Raport instytutu z 09.04.2021r. jasno pokazuje, że obserwowana liczba przypadków zakrzepicy żył mózgowych po podaniu szczepionki w stosunku do niezaszczepionej populacji wynosi 23,57 dla osób w wieku 20 – 59 lat. Z tego wynika, że u osób zaszczepionych, w raporcie nie wyszczególniono jakimi preparatami, występuje ponad 23 razy więcej przypadków rzadkiej choroby jaką jest zakrzepica żył mózgowych niż u osób niezaszczepionych.

Niebezpieczeństwo związane z częstszym występowaniem zakrzepicy u osób zaszczepionych przeciw COVID-19 zauważają między innymi hiszpańskie i rosyjskie linie lotnicze, które ODRADZAJĄ OSOBOM ZASZCZEPIONYM PODRÓŻ SAMOLOTEM ZE WZGLĘDU NA ZWIĘKSZONE RYZYKO WYSTĄPIENIA ZAKRZEPICY. Informację na ten temat podała stacja SkyNews:

Jak widać zapewnienia specjalistów, doradców, ministrów itd. o tym, że stosowane jako szczepionki preparaty są absolutnie bezpieczne można włożyć między bajki, a czas i biologia powoli zweryfikuje wszystko.

źródło:
https://www.czujny.pl/linie-lotnicze-odradzaja-podroz-zaszczepionym/
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ciezkie-zycie-wyszczepiencow-strach-przed-zakrzepami-w-samolocie-i-ryzyko-fototoksycznosci
https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce/szczepionka-na-covid-19,zakrzepica-przy-covid-19-i-po-szczepieniu–kardiolog-mowi–na-co-zwrocic-uwage,artykul,48025800.html

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości