piątek, 29 września, 2023

Portal eprudnik.pl

Przygotowano grunt pod przekręt...

Wykorzystując Centralny Rejestr Wyborców przyszykowano ogromny wał wyborczy. Wyniki nadchodzących październikowych wyborów mogą...

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...
Strona głównaModlitwyModlitwa przeciw burzom

Modlitwa przeciw burzom

W dobie nasilających się gwałtownych zjawisk atmosferycznych, których doświadcza nasz kraj zachęcam do użycia duchowej broni przeciwko burzom. Nie musimy bezczynnie patrzeć na to jak burze niszczą nasze domy, zbiory, ogrody i samochody.

Historia św. Antoniego z Padwy

Święty znany jako Antoni z Padwy, nie miał na imię Antoni i nie urodził się w Padwie. Najczęściej jest on wzywany do pomocy w przypadkach zagubienia jakiegoś przedmiotu, co wydatnie ogranicza pole jego możliwości. Przypomnijmy więc fakty i sprostujmy błędne przekonania, związane z jego osobą.

Św. Antoni pracował niestrudzenie i odznaczał się niezwykłą pamięcią. Znał on Biblię tak doskonale, że mówiono o nim: „Gdyby wszystkie święte Pisma uległy zniszczeniu, Antoni mógłby podyktować je sekretarzowi, aby w ten sposób zostały odtworzone”.

Trudno zliczyć cuda, jakie towarzyszyły jego krótkiemu życiu (zmarł, mając zaledwie 36 lat). Został kanonizowany w niespełna rok po swojej śmierci, natomiast w 1946 roku, papież Pius XII ogłosił go doktorem Kościoła, nadając mu przydomek „Doctor Evangelicus”.

Modlitwa lub Błogosławieństwo Św. Antoniego z Padwy przeciwko burzom z mocą egzorcyzmu

W XIII wieku Pielgrzymujący Kapłan odwiedził anonimowo zakon i kościół niedaleko Lizbony w Portugalii. Kościół ten był niszczony nieomalże każdego roku przez burze, powodujące poważne zniszczenia zabudowań oraz śmierć pośród ludzi. Pielgrzymujący Kapłan zostawił u furtiana zakonu spisaną kopię tej modlitwy i zniknął. Została ona przechowana i stosowana przez mnichów i od tego czasu burze nie czyniły żadnej szkody ani zakonnikom ani zabudowaniom. W następstwie tego papież Innocenty III (1198-1216) nakazał opublikowanie tej modlitwy.

Nasza Pani z Emmitsburga 15 stycznia 2005 podzieliła się z Gianną Sullivan informacją, że tym tajemniczym pielgrzymem – Kapłanem był Św. Antoni z Padwy. Zaleciła Ona również stosowanie tej modlitwy w naszych czasach.

Przy każdym krzyżyku należy uczynić ręką znak Krzyża Świętego w kierunku nadciągającego żywiołu. Modlitwę tę należy odmawiać z mocą! nie tylko w czasie burz ale też w czasie innych zaburzeń w przyrodzie.

Jezus Chrystus Król Chwały przyszedł w Pokoju. + Bóg stał się człowiekiem + i Słowo stało się ciałem. + Chrystus narodził się z Dziewicy. + Chrystus cierpiał. + Chrystus został ukrzyżowany. + Chrystus umarł. + Chrystus powstał z martwych. + Chrystus wstąpił do Nieba. + Chrystus zwycięża. + Chrystus króluje. + Chrystus rządzi. + Niechaj Chrystus ochroni nas przed wszelkimi burzami i błyskawicami. + Chrystus przeszedł przez ich środek w Pokoju, + i Słowo stało się Ciałem. + Chrystus jest z nami razem z Maryją. + Uciekajcie wy, wrogie duchy, ponieważ Lew z pokolenia Judy, z rodu Dawida zwyciężył. + Święty Boże! + Święty mocny! + Święty i Nieśmiertelny! + Zmiłuj się nad nami. Amen!

Modlitwa przeciwko burzom- wersja podręczna.pdf

31 KOMENTARZE

 1. Św. Antoni dziś na progu kolejnej nawałnicy, ulewnych deszczy prosze o Twoją opieke, wstawiennictwo , uśmierzenie zbliżającej sie burzy,. Sw Antoni prosze z całegi serca ochroń nas.

 2. Św. Antoni dziękując Ci za dotychczasową opiekę, błagam pamiętaj o nas przez kolejne dni, w których zapowiadane są następne silne nawałnice, ulewne deszcze i burze. Proszę miej nas w swojej opiece. Zachowaj nas, nasz dom i otoczenie przed zalaniem i zniszczeniem. To kolejna nawałnica, tego lata, prosze pamietaj o nas

 3. Św. Antoni dziękując Ci za dotychczasową opiekę, błagam pameetaj o nas przez kolejne dni, w których zapowiadane są następne silne nawałnice, ulewne deszcze i burze. Proszę miej nas w swojej opiece. Zachowaj nas, nasz dom i otoczenie przed zalaniem i zniszczeniem.

 4. SW. Antoni znowu zbliża się silna burza, wichury, ulewy i gradobicia proszę ucisz ten żywioł,ochroń dom ,otoczenie ogród przed zniszczeniem. SW. Antoni wstawiaj się za nami u Boga Najwyższego.

 5. SW. Antoni burz jest już blisko, pokornie proszę ucisz ją , ochroń nas , nasze domy, ogrody przed zniszczeniem. SW. Antoni poratuj

 6. św. Antoni dzisiaj znowu stoimy na progu ciężkiej burzy z gradem , piorunami , silnym wiatrem i ja znowu pokornie proszę o twoją ochronę by ta burza , ulewy nie zrobiły nam krzywdy proszę chroń nas przed niszczycielskim działaniem burzy, przed zalaniem ,gradem itd.
  dziękuję za Twoje wsparcie i obronę

 7. SW. Antoni proszę spraw by nadchodząca burzą nas ominęla by nikogo nie skrzywdziła. Uchroń nasze domy, ogrody otoczenie. Ochroń nas.

 8. sw.Antoni to znowu ja z prosbą byś ochronił ,mój dom przed burzą, zalaniem o zniszczeniem przez hrad czy wichurę . Burza się zbliża, błagam o pomoc.

 9. Sw. Antoni burza jest już blisko proszę spraw by nas minęła by nas oszczędziła. By nie było zniszczeń, podtopień i innego nieszczęścia , chroń nas

 10. Sw. Antoni znowu proszę o Twoje wsparcie i opiekę, dziś i jutro mają być wielkie burze ulewy i gradobicia,ochroń nas oddał te zjawiska od nas, blagam

 11. Św. Antoni przede wszystkim chciałam podziękować za dotychczasowe wsparcie i opiekę. Jednocześnie proszę o pomoc na dalsze dni, które są przed nami. dni, które mają przynieść bardzo wielkie burze , niszczycielskie. Już dziś proszę o opiekę i wstawiennictwo, ochroń nas, nasz dom i obejście. Proszę spraw by nikt nie ucierpiał.
  Ewa

 12. Ciągle proszę, ale jednocześnie dziękuję, że jesteś SW. Antoni przy mnie i chronisz nas. I znowu proszę o Twoją pomocni ochronę przed burzą.

 13. Znowu potrzebuję Twojej pomocy SW. Antoni, dzięki jac za wszystkie łaski dotąd otrzymane znowu proszę Cię o pomoc. Proszę uproś Boga by nie było burzy. Ochroń nad, nasz dom i otoczenie. Spraw by nikt nie ucierpiał.

 14. Boże chroń mój dom i miej w opiece mieszkańców. Racz oddalić od nas straszne burze i wichury. Ciebie prosimy, wysłuchaj nas.

 15. Panie Boże błagam oddal od nas burze, nawałnice, gradobicia,ulewy, wichury. Proszę o to za wstawiennictwem Św. Antoniego z Padwy. Zachowaj nas i nasz dom byśmy nie ucierpieli i mogli żyć bezpiecznie.

 16. Panie Jezu proszę Cię za wstawiennictwem św.Antoniego z Padwy
  ucisz wszelkie nadciągające na nasz kraj burzę.szczególnie proszę chroń mój dom moją posiadłość od powodzi huraganu i ognia

 17. Idzie ogromna burza błagam Cię Panie Boże za wstawiennictwem Św.Antoniego z Padwy oddal ją Panie. Wszechmogący błagam Cię.

 18. Kochany Panie Boże proszę Cię o oddalenie wszelkich gwałtownych burz, wiatrów, trąb powietrznych, tornad czy jakichkolwiek groźnych anomalii pogodowych.
  My grzeszni Ciebie Boga prosimy, wysłuchań nas Panie!!!

 19. Panie Jezu spraw żeby nie było burz i wiatru spraw spokojne noce zimę śnieżną bez wiatru spraw żeby inni pomodlili się do ciebie proszę o ucronienie Florydy przed huraganem. Amen.

  (Pomódlcie się o to)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Przygotowano grunt pod przekręt wyborczy

Wykorzystując Centralny Rejestr Wyborców przyszykowano ogromny wał wyborczy. Wyniki nadchodzących październikowych wyborów mogą zostać w znaczącej, nawet 30% części, zafałszowane. Problem fałszowania dotyczyć miałby szczególnie dużych miast. Na czym to będzie polegać? Przychodzący do lokali wyborczych wyborcy na miejscu dowiedzą...

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl