piątek, 24 maja, 2024

Misyjne Wieczyste Msze Święte – modlitwa za duszę dziś i po śmierci

Share

W klasztorach Werbistów odprawia się codziennie 7 Mszy Świętych w intencjach osób żywych i zmarłych, które zostały wpisane do księgi Misyjnych Wieczystych Mszy Świętych. I za Ciebie i za Twoją rodzinę mogą być odprawiane Msze Święte wieczyste – wystarczy, że się zapiszesz!

Okazją do wpisu może być dzień urodzin, imienin, Chrztu Świętego, I Komunii Świętej, ślubu, jubileuszu, rocznicy śmierci lub może nie być żadnej okazji. Po prostu chcemy żeby za daną osobę (w tym również za siebie samego) odprawiane były Msze Święte tak długo jak długo Księża Werbiści będą sprawować swoją posługę na ziemi. Msze święte odprawiane za żywych automatycznie przenoszone są za duszę danej osoby jeżeli Bóg wezwie ją do siebie.

Księża Werbiście modlą się o potrzebne łaski dla dzieci, młodzieży, małżonków, ludzi niewierzących, osób uzależnionych, chorych i zmarłych.

Ofiary składane z tej okazji są przeznaczone na kształcenie i utrzymanie misjonarzy.

Misyjne Wieczyste Msze Święte są zaaprobowane przez władze kościelne i mają błogosławieństwo świętego Jana Pawła II oraz papieża Benedykta XVI.

„Wszystkim, którzy są wpisani do udziału w Misyjnych Mszach Świętych i którzy je rozpowszechniają, z całego serca udzielamy naszego apostolskiego błogosławieństwa”.

Jan Paweł II, papież
Watykan, dnia 11 marca 1979 roku

„Wszystkim uczestniczącym w owocach Mszy Świętych Wieczystych udzielamy naszego ojcowskiego i Apostolskiego błogosławieństwa, równocześnie prosimy Pana, aby umacniał tych, którzy gorliwie wspierają to apostolskie dzieło, ponosząc ofiary służące ewangelizacji całego świata”.

Benedykt XVI, papież
Watykan, dnia 11 czerwca 2005 roku

Wspomóżmy naszych najbliższych żywych i zmarłych. Jednocześnie zaświtała mi w głowie pewna myśl. Uważam, że właśnie odkryta zastała nowa broń w walce z mocami ciemności atakującymi Polskę. Ponieważ demony działają najczęściej przez osoby fizyczne, rzadko posuwając się do bezpośredniej ingerencji, sądzę, że należy zamawiać Misyjne Wieczyste Msze Święte za wrogów Polski, rządzące nami elity, członków masonerii, duchownych będących zwolennikami modernizmu itd. itp. Demony skupione wokół tych osób nie będą w stanie wytrzymać takiego codziennego nasilenia modlitwy. Będą musiały ustąpić. Wówczas pojawi się możliwość przeprowadzenia w Polsce działa Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski.

Jak i gdzie zamówić Misyjne Wieczyste Msze Święte?

Msze Święte można zamówić w każdym Domu Misyjnym Księży Werbistów. Podaję adres najbliższego dla mnie Domu w Nysie.

Domu Misyjnym Świętego Krzyża Księży Werbistów w Nysie
ul. Rodziewiczówny 3
48-300 Nysa, skrytka pocztowa 26

Msze Święte można zamówić na kilka sposobów.

 • Osobiście (zachęcam, przy okazji można poznać bardzo miłych ludzi);
 • Korespondencyjnie (patrz adres powyżej);
 • Telefonicznie (tu telefon do Domu w Nysie: +48 77 43 10 400);
 • Elektronicznie: [email protected]

Zgłoszenie osoby powinno zawierać:

 • imię i nazwisko zgłaszanego (uwaga zgłaszamy pojedyncze osoby, nie grupy, ruchy, organizacje itd.);
 • imię i nazwisko zgłaszającego;
 • adres zwrotny (tu do wyboru zgłaszanego lub zgłaszającego), na który dostaniemy potwierdzenie wpisania do odpowiedniego rejestru;
 • Załącznikiem jest ofiara w wysokości … 20,00 złotych od każdej zgłaszanej osoby (zgłaszamy 3 osoby, ofiara wynosi 3 x 20,00 = 60,00 złotych).

Ofiarę można złożyć bezpośrednio w Domu lub przelać na konto i przesłać potwierdzenie wpłaty.

Tu dane dla dokonania przelewu:

WSD Księży Werbistów
ul. M. Rodziewiczówny 3
48-300 Nysa, skrytka pocztowa 26

Numer konta: 65 1020 3714 0000 4702 0087 4818


Chcesz zamówić intencję na mszy tradycyjnej?

Czytaj więcej

Komentarze

1 KOMENTARZ

 1. o NowennyIntencje d

  Intencje do Nowenny ku Czci Św.Józefa / 9 Mszy Świętych/.Proszę włączyć; -Intencja Błagalna o Silną Wiarę, Bożą Miłość i Nieustanną Nadzieję w rodzinie Częstochowskich. -O zdrowie dla Oskara,Diany,Artura, Mateuszów ojca i syna,Marcina, Emilii, Nadi,Beaty, Jana ,Ewy. -O święte powołania dla wnuków. -Pomoc w kupnie domu w rodzinie syna.
  ysie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości