Współczesne krzykliwe ideologie, a Pismo Święte

Wszystkie współczesne krzykliwe ideologie, homoseksualizm, transseksualizm, gender i ostatnio zoofilia, stoją w jawnej sprzeczności z Pismem Świętym.
Podobnie sprawa wygląda jeżeli chodzi o osoby zajmujące się magią.

Transseksualizm – Księga Powtórzonego Prawa – Pwt.22.5.

Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego.

Magia – Księga Wyjścia – Wj.22.17

Nie pozwolisz żyć czarownicy

Zoofilia – Księga Wyjścia – Wj.22.18

Ktokolwiek by obcował ze zwierzęciem, winien być ukarany śmiercią.

Idolatria – Księga Wyjścia – Wj.22.19

Ktokolwiek by składał ofiary innym bogom <poza samym Panem>, podlega klątwie.

Homoseksualizm – 1Kor.6.9-10

Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.

Warto zwrócić uwagę, że wymienione powyżej niegodziwości są promowane, a przeciwnikom zamyka się na siłę usta, patrz na artykuły:

Getto dla homofobów – https://www.eprudnik.pl/getto-dla-homofobow-w-holandii/
Do więzienia za homofobię – http://www.fronda.pl/a/do-wiezienia-za-homofobie-1,27503.html
We Francji rozpoczęły się aresztowania zwolenników normalnej rodziny – http://dzieckonmp.wordpress.com/2013/04/14/we-francji-rozpoczely-sie-aresztowania-zwolennikow-normalnej-rodziny/

Ta jawna sprzeczność promowanych idei z przykazaniami Boga świadczy tylko o jednym, za całą sprawą stoi sam szatan, który działa obecnie bardzo mocno w świecie po przez swoich zwolenników, czy raczej niewolników, nie umiejących pozbyć się swojego przywiązania do grzechu.

Avatar
Redakcjahttps://www.eprudnik.pl
Co jest na eprudnik.pl? Lepiej by było zapytać, czego tu nie ma? Sama część portalu z artykułami społeczno-religijnymi zawiera kilkaset pozycji. Poczytnych pozycji, które sprawiają, że eprudnik.pl jest znany nie tylko w Prudniku. Tak, Prudnik to nasze lokalne środowisko, w którym żyjemy i aktywnie działamy. Praca zawodowa? Obraca się wokół technologii informatycznych, internetu i bezpieczeństwa danych. Więc co tu jest? Sprawdźmy razem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

NOWE