środa, 31 maja, 2023

Portal eprudnik.pl

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...

Dawid Mysior: 4 powody...

Dawid Mysior jest popularnym internetowym vlogerem, który porusza w swoich filmach szeroko pojętą...
Strona głównaPolska i ŚwiatWalka o wolność...

Walka o wolność to walka o brak długu

Jestem głęboko przekonany, że niebezpieczeństwo dla naszej wolności , które stanowią międzynarodowe instytucje bankowe, jest daleko większe niż groźba ze strony wrogich armii. Bankierzy stworzyli już nową arystokrację pieniądza, lekceważąc lokalne rządy .” – Tomasz Jefferson. 1802 rok .

Zamiast batoga mamy kredyt, zamiast czarnucha mamy kredytobiorcę (…). Historia ludzkości to historia walki o władzę, która pozwala mniejszości (elitom) gnębić większość i czerpać z tego korzyści finansowe oraz przyjemność. Władca feudalny zabierał chłopom połowę zbiorów i gwałcił ich kobiety (…). Kiedyś elity miały niewolników, teraz zadłużeni ludzie są zmuszani do niewolniczej pracy do 67 roku i dłużej

Instytut Smitha obliczył że oligarchia okrada, czy jak się to mówi w nowomowie opodatkowuje Polaków z 83% ich pracy. VAT, podatek dochodowy, przymusowy haracz ZUS , akcyza, itd. itd. jest to skala która zrobiła z Polaków faktycznych niewolników.

Profesor Wojciechowski „Za obecny dług zapłacą obywatele. Powiększanie długu publicznego staje się więc zamaskowaną formą kradzieży (…). Oznacza to, że zaciąganie pożyczek przez rządzących narusza przykazanie „nie kradnij!” i właściwie powinno być ścigane przez prawo (…). Następnie kradzieżą jest wywoływanie inflacji przez emisję pustego pieniądza i lewych papierów wartościowych, praktyka powszechna. (…) Cechy oszukańczej piramidy finansowej ma system emerytalny, w którym składkami ściągniętymi dziś spłaca się stare zobowiązania, a płacącym obiecuje, że kiedyś przyszły rząd coś im da.

Staniszkis „Przecież jasne jest, że klasa polityczna opanowała państwo i używa wszystkich środków – tworzenia prawa, funduszy publicznych, agencji – do kolonizowania społeczeństwa.”

Warto zwrócić uwagę na skutki rabunkowej eksploatacji Polaków przez ludzi stanowiących „zdemoralizowane fundamenty władzy” i przez „klasę polityczną, która skolonizowała społeczeństwo”. Rabunek ten przekroczył wszelkie rozsądne granice, gdyż doprowadził do biologicznego spustoszenia Polski, do nie mającej przykładu w historii depopulacji. Proszę zwrócić uwagę na fakt że nomenklatura II Komuny zrealizowała dwa cele socjalisty Hitlera w stosunku do Polski i Polaków. Pierwszy to wyludnienie obszarów Polski. Drugi to miliony tanich polskich robotników w fabrykach całej Europy.

System długów publicznych stał się formą haraczu kolonialnego. Rządy Niemiec, USA, Francji uczestniczą w spisku i przy współudziale rodzin lichwiarskich wykorzystują przymusowe zadłużanie słabszych krajów jako formę eksploatacji kolonialnej. II Komuna całe zagrabione w postaci podatku dochodowego Polkom pieniądze oddaje lichwiarzom i rządom obcych krajów w tym Niemcom. A i to nie starcza. Haracz jest większy niż kosztuje nas utrzymanie całej armii. Dosłownie. Cały podatek dochodowy pobrany od wszystkich Polaków nie starcza na zaspokojenie lichwiarzy, nie starcza na odsetki od długu II Komuny.

Elity II Komuny to w zasadzie fornale pilnujący interesów faktycznych właścicieli folwarku pańszczyźnianego. Z batem w ręku ( Sadowski o przekształceniu skarbówki w służbę bezpieczeństwa ) pilnujący , aby polskie chłopstwo pańszczyźniane bez szemrania harowało na podatek kolonialny. W zamian za co nomenklatura II Komuny, owi fornale mogą rozkradać część innych podatkowych haraczy.

Tymczasem Węgrzy pokazują, że można wyrwać się z niewolniczego uścisku długu.

Przemówienie Orbana. Doroczny raport o stanie państwa.

Budujemy kraj, w którym ludzie pracują NIE dla zysku obcokrajowców. Kraj, gdzie to NIE bankierzy i zagraniczni biurokraci mają mówić, jak mamy żyć, jaką mamy mieć Konstytucję, kiedy możemy podnosić płace czy emerytury. Budujemy kraj, w którym nikt NIE może narzucać Węgrom, by służyli interesom innych. (…) Na innowacje i badania przeznaczymy docelowo 4-5% PKB. Kilka naszych uniwersytetów wprowadzimy do 200 najlepszych na świecie. (…)Jako jedyni w Europie zmniejszyliśmy o połowę liczbę polityków [parlamentarzystów i radnych]. (…) Węgrów, żyjących w Basenie Karpat oraz rozsianych po świecie, będziemy integrować pod względem kulturalnym, prawnym i duchowym, (…) nasza ojczyzna również w roku 2012 zmniejszyła swój deficyt – tylko pięć było takich krajów spośród wszystkich 28 państw UE [łącznie z Chorwacją]. (…) Tak, drodzy Przyjaciele, gospodarka oparta na zadłużeniu państwa może budować tylko scenografie dobrobytu z papier-mâché, które pierwsze poważniejsze uderzenie wiatru zdmuchnie i obróci w ruinę (…) Od liczb i wskaźników ważniejsza jednak jest lekcja, którą wciąż na nowo musimy powtarzać. W okresie zmiany ustroju naszego państwa istniała ponadpartyjna i ponadpolityczna obietnica, a nawet więcej niż obietnica – coś na kształt przyrzeczenia, które my, ludzie służący publicznym sprawom kraju razem złożyliśmy obywatelom Węgier, a brzmiało ono tak: nigdy więcej nie popełnimy błędów ekipy Kádára i ich socjalistyczno-robotniczej partii [MSZMP], nie będziemy z kredytów, z pożyczek branych za granicą finansować wydatków na konsumpcję. Możemy być biedni, możemy wpaść w tarapaty, ale z zagranicznych kredytów nie będziemy pokrywać społecznych świadczeń, zasiłków czy nie mających pokrycia podwyżek płac. Powiem po żołniersku: przyrzeczenie to zachowywaliśmy do roku 2002. Za gospodarczym załamaniem z roku 2008 stoi fakt, że socjaliści po roku 2002 odrzucili tamto historyczne porozumienie. Znamy tego następstwa – przepadła znacząca część emerytur, środków wspierających rodzinę i płac (…) Kto uważa, że prędzej czy później, nie trzeba będzie odpracowywać każdego wydanego forinta, ten oszukuje innych, ale i samego siebie (…) Być może zacząłby od tego, że w 2012 roku urodziło się 90.300 dzieci, a więc o 2.251 więcej niż rok wcześniej.”

źródła:

http://nczas.com/wyroznione/podatki-znow-wzrosna-rostowski-czaruje-budzet/
http://naszeblogi.pl/31751-rybinski-polak-czarnuch-niewolnik-pracujacy-na-elity
http://naszeblogi.pl/36600-orban-deficyt-niewolnicza-praca-dla-lichwiarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Marek Domagała i jego muza

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech to będzie piękny czas, który może nas wprowadzić w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Marek Domagała jest urodzonym w Prudniku muzykiem, gitarzystą, reżyserem, producentem i scenarzystą1. Jest...

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl