-0,7 C
Nowy Jork

Walczymy o wolną Polskę

Published:

Porównanie poziomu szczepień do poziomu zakażeń i zgonów

Dobra, teraz uwaga, mam nadzieję, że siedzicie, bo to jest coś czym musimy teraz bardzo uważać, żeby nas fejsbuk i Youtube nie uciął – ale mówię to tylko i wyłącznie jako zestawienie, jak fakty, niczego nie sugerując.

I bardzo proszę o to, żebyście w komentarzu, zachowywali się kulturalnie grzecznie, bo chciałbym, żeby ten live poszedł w świat i chciałbym, żeby to co zaraz powiem poszło dalej – a jak nam go usuną – to nic nie zwojujemy.

Słuchajcie. Otrzymałem od jednego z Was –  dziękuję za tą pomoc – dziękuję z tą pracę.

Osoba chciała zostać anonimowa. To Wszystko posprawdzałem, popisałem, pozostawiał mi, jest rzeczywiście to prawdą, że jeżeliby,

Porównanie poziomu szczepień do poziomu zakażeń i zgonów

Obecnie u liderów szczepień występuje od 4 do 20 razy więcej zakażeń i średnio 2 do 6 razy więcej zgonów na C19.

Poniżej zestawienia i liczby.

Ja za chwilkę pokażę – żeby mi ktoś nie powiedział, że to jest fejk – zestawienia i liczby.

Czyli twierdzę, że wśród państw, które mają najwyższy poziom zaszczepienia przeciwko COVID 19, występuje średnio od 4 do 20 razy więcej zakażeń, pomimo tego, że są liderami w szczepieniach i występuje od 2 do 6 razy więcej zgonów na 19 kobiet niż było to w analogicznym okresie roku poprzedniego.

I wam to pokazuje. I jedna jeszcze rzecz, która wydaje mi się manipulacją.

Porównujecie państwo rządzący, bardzo często mówiąc o 4 fali. Porównajcie państwo do 3 fali i do 2 fali. I zgodzę się również z Polakiem, o którym na ten temat rozmawiałem. Powinniśmy porównywać obecnie lipiec i sierpień 2021 do lipca i sierpnia 2020, a nie do stycznia, lutego czy kwietnia i maja. Kiedy wiadomo, że te zakażenia były. Mniejsza.

Teraz kilka faktów. Żeby potwierdzić moje przed chwilką stwierdzenia i te liczby. Najlepiej zaszczepione kraje w Europie 31 sierpnia 2021 roku. To są dane, które są wygenerowane przez Aer World in data. To jest bardzo malutki wykład.

Możecie go sobie zobaczyć, ale posłuchajcie.

Gibraltar 116% osób po pierwszej dawce i po 2 strony właśnie, czyli jakby już raz zaszczepili i podaż i 16% jakby po raz kolejny się zaszczepiło. Tak to rozumiem, że tak mam ten wykres czytać, bo 116% jest pokazany że to są ludzie w Gibraltarze zaszczepieni, dwukrotną, jakimś dwukrotnym shotem.

Portugalia 74%, Islandia 77%, Malta 80% i tak dalej i na samym dole. Jest Polska 50%.

Teraz zobaczcie.

Malta, która ma poziom zaszczepienia 80%. Podwójną dawką 80%. To są oficjalne dane, a to są wydruki również z WHO. W lipcu i sierpniu 2020 roku wiem, czy to widzicie. Mam nadzieję, że tak, bo tam w tym lustrzanym odbiciu widzę liczba przypadków na kobietę 19212 osób rok później w tym samym okresie. Połowy szczepieniu 80% ludności. Podobno szczepienia mają chronić przed tym, żeby dalej nie zakażać. Tak państwo mówicie w telewizji? Liczba przypadków zgodnie z oficjalnymi danymi 5544 liczba zgonów rok temu w wakacje czy wyszczepiłyście państwu 80% Maltańczyków.

Gibraltar 100% 116% i to jednak jest powiedzmy sobie całe społeczeństwo. W wakacje 2020 roku przypadków i na C19 było 110%. Obecnie dane pokazują 1003, czyli wzrosło. Jesteś za 110 do 1003. W zeszłym roku w wakacje nikt nie umarł na COVID. W tym roku po zaszczepieniu 100% osób macie państwo 3 zgony.

Islandia poziom wyszczepienia 77%. Całego społeczeństwa 77% przypadki rok temu w wakacje 282, w tym roku 4135 wakacje. W zeszłym roku w wakacje nikt nie zginął. Wyszczepiliście państwo 77% ludzi. Macie państwo teraz zgodnie z danymi 3 zgony na C19

Portugalia 74% zaszczepienia. W zeszłym roku w wakacje mieliście państwo 15640 przypadków. W tym roku po zaszczepieniu 74% ludności. Z 15000 skoczyło wam liczba nas 155921. Liczba zgonów w zeszłym roku w wakacje oficjalne dane, żadne felgi, dwiescie 43 po zaszczepieniu 74%, wzrost z 243 do 642 zgonów miesiącach 2 analogicznych 2021 roku. Dania 72% liderzy wśród szczepień w zeszłym roku w wakacje liczba przypadków 4192 po roku powie szczepieniu 72% Duńczyków. Macie państwo przypadków w Dani 51541 w analogicznym okresie liczba zgonów 18. Rok temu Liczba zgonów w tym roku przy takim wysokim poziomie zaszczepienia podobno szczepieniach. Mają nas chronić przed śmiercią 49 Hiszpania 71% poziom zaszczepienia lider wśród wy szczepień w Europie przypadku w zeszłym roku mieliście państwo w wakacje ponad 256000. W tym roku państwo w wakacje mieliście ponad milion przypadków. 71% społeczeństwa jest ze szczepionek. Liczba zgonów w zeszłym roku w wakacje jako widz 19 oficjalne dane 755 osób w tym roku w wakacje wzrost do 3457 osób. Podaje tylko i wyłącznie suche dane bez dodawania o moich osobistych opinii, dlatego, że chciałbym, żeby ten live przetrwał, więc opieramy się tylko i wyłącznie na faktach. Idziemy dalej wielka Wielka Brytania i Izrael szczepiły się najszybciej. Najwcześniej i dobrze Państwo. Pamiętacie, że to były takie 2 państwa, na które Polska się najczęściej po powoływała? Mówiąc, zobaczcie, to są liderzy przybiera szczepieniach. Dobrze. Macie państwo teraz te raporty, o których będę mówił Przypięte do dokumentów, które możecie sobie pobrać klikając wynika z oficjalnych raportów public Health of inland.

To są oficjalne rządowe dane za okres 2 15 sierpnia 2021 roku wynika. Że wśród zarażonych deltą w tym okresie, czyli między 2 a 15 sierpnia jest 58% zaszczepionych, czyli 50% osób zaszczepionych. Jest wśród zarażonych deltą. Podobno miało nas chronić szczepienie przeciw zarażeniem, a wśród zmarłych na COVID 19 jest aż 69% zaszczepionych.

To nie jest fejk, to są dane. Podane w 2 raportach. Proszę sobie pobrać linki public Health of Finland za okres 2 15 sierpnia 2021 roku. Wśród zmarłych na C19 Wielkiej Brytanii jest 69% zaszczepionej. Wśród tych osób jest przeważająca liczba powyżej 50 roku. Życia, czyli wśród tej grupy, która ciałem najszybciej szczepiła jeszcze kolejne dane jako uzupełnienie tego, co przed chwilą powiedziałem, proszę, żebyście sobie sami interpretowali, wyciągali wnioski. Ja niczego innego nie nadaje, to ja tylko i wyłącznie zaznaj mowa już teraz z suchymi faktami Wielka Brytania, poziom wyszczepienia na C19 63% społeczeństwa przypadki w zeszłym roku w wakacje 50000, w tym roku 1000900. 63000 z liczba z 50000 X 1000900 i liczba zgonów w poprzednie wakacje na C19 ciut ponad 1000.

Screen z tytułu artykułu z portalu wgospodarce.pl

Izrael:

Polska. Jesteśmy na dole listy Państw zaszczepionych 50% szczepienia. Teraz uwaga w zeszłym roku w wakacje mieliśmy za całe wakacje 32000 przypadków. Teraz uwaga, jak idzie tok rozumowania? Jesteśmy państwem, który mam niski poziom wyszczepienia, tak samo zresztą jak Rumunia. Jak Słowacja.

Przypadków w zeszłym roku były 32000, w tym roku zgłoszonych 8600 zgonów mieliśmy w zeszłym roku 562 w wakacje. W tym roku mieliśmy teraz 301.

Pytanie moje brzmi, jest następująco, nie sugerujące odpowiedzi. Wraz z Polską, Rumunia, między innymi Słowacja mają najniższy poziom wyszczepienia. W całej Unii Europejskiej przeciwko wie 19. I jak to jest możliwe? Jak to jest możliwe? Że mamy spadek liczby przypadków zachorowań zakażeń, pozytywnych testów.

Polska

Mamy spadek zgonów z 562 w zeszłym roku na 301 w tym roku, podczas gdy wszystkie inne państwa, które są liderami szczepień, mają ogromne wzrost zakażeń.

I wszystkie zaliczają. Wzrost zgonów, a my wraz z Rumunią i ze Słowacją, którzy jesteśmy na dole listy. Mamy słabo zaszczepioną, społeczeństwo mamy spadek, kiedy porównujemy te wakacje do poprzednich wakacji zakażeń i mamy spadek zgonów. Nie wiem, jak to zinterpretować. Boję się interpretować. W związku z tym tylko zostawiam Was z tą informacją.

Related articles

Recent articles

spot_img
eprudnik.pl