-1,8 C
Nowy Jork

Walczymy o wolną Polskę

Published:

Również doszły do mnie informacje, że podobno na jednym ze szpitali tymczasowych są tam jakieś manipulacje liczby zgonów osób. Nie wiadomo, w ogóle ciężko to jest zweryfikować. W związku z tym weryfikuje to, co mogę.

Stadion Narodowy

Nie jest już szpitalem tymczasowym!?! Nadchodzi okres grypowy, to go Państwo zamykają? Wysyłam pismo z zapytaniem ile zostało przyjętych osób, a potem porównamy z nakładem finansowym.

Wysyłam pismo 31 sierpnia 2021 roku. Wiecie o tym państwo, że w dobie, kiedy podobno rozpoczną się 4 fala zamiast Stadion Narodowy jeszcze niedawno był szpitalem Narodowym utrzymać, zamiast przygotować się ewentualna 4 falę. Chyba podobne ma nadejść. Właściwie już nadeszła, to Państwo, czy Państwo wiecie, ale Stadion Narodowy już nie jest szpitalem tymczasowym. Ja tego nie rozumiem. Czyli rozumiem, że nadchodzi okres grypowy i Państwo zamiast utrzymać szpital tymczasowy, to Państwo go teraz zamykacie? Dlatego pisze do Państwa do Ministerstwa Zdrowia z zapytaniem dotyczącym: między styczniem i czerwcem 2021 roku chciałbym zobaczyć, ile Państwo tam przyjęliście osób i zobaczyć, a potem porównamy to z nakładem finansowym z Polskich podatków sprawdzimy tą gospodarność.

2. Ile osób zmarło w szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym w okresie lipiec-grudzień 2020 i styczeń-czerwiec 2000.21.

3. Ile osób przez cały okres lipiec, grudzień 2020 i styczeń czerwiec 2021 było pod respiratorem w szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym?

4. Ile osób w okresie lipiec – grudzień 2020 i styczeń – czerwiec 2021 pod respiratorem przeżyło w szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym

5. Jak była średnia wieku pacjentów, którzy przebywali w szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym w okresie lipiec 2020 czerwiec 2021.

Zobaczymy co tam na tym stadionie Narodowym się działo i jak były wydawane nasze pieniądze?


Dezynfekcja rąk

29 sierpnia 2021 roku. Tu również dzieje się, wszystko dzięki temu, że wspieracie moją Fundację. Bardzo dziękuję.

Zadaje pytanie Agencji Badań Medycznych

Zadaję pytanie dlatego, że ja ostatnio chodziłem do przedszkola, zostałem poproszony o to, żeby sobie zdezynfekować ręce. Jak państwo wiecie, zarówno WHO jak i Ministerstwo Zdrowia nigdy, nigdzie w oficjalnym piśmie wobec realnym stanowisku nie mówiło i nie wymagało dezynfekowania, czy dzieci, czy osób starszych. WHO mówi o tym wyraźnie, to jest tylko wtedy, jeżeli człowiek nie może umyć dłoni wodą, ciepłą i mydłem. Także, jeżeli ja mam wodę i mam mydło, to nie będę pryskał sobie rąk i zadaje pytanie – w związku z tym:

Dezynfekcja rąk

Czy Agencja Badań Medycznych zbadała skutki zdrowotne u dzieci w efekcie nadmiernej i zbyt częstej dezynfekcji rąk, środkami bakteriobójczymi w polskich szkołach wbrew rekomendacjom WHO?

To pismo poszło do Agencji Badań Medycznych i co ciekawe, dostaje informację zwrotną dzień później. W odpowiedzi na Pana wniosek z dnia – 2 dni później jest bez zmian – 29 sierpnia bieżącego roku o udostępnienie informacji publicznej dotyczącej skutków zdrowotnych u dzieci zbyt częstej dezynfekcji rąk, środkami wirusobójczymi – również było bakteriobójczymi informuje, iż prezes Agencji Badań medycznych nie dysponuje informacjami objętymi Pańskim wnioskiem!? Ich przedmiot pozostaje poza zakresem kompetencji Agencji Badań Medycznych. Czy Agencja Badań Medycznych to bada? Nie wiem, GIS tego też nie bada. Ministerstwo Zdrowia nie ma danych. W związku z tym, kto w moim kraju dba o to, czy zbyt częste – jak to w ogóle paradoksalnie brzmi – pryskanie rąk środkami samobójczymi czy bakteriobójczymi nie ma negatywnego, albo pozytywny wpływ na życie i na zdrowie naszych dzieci, czy nie? Na poziom alergii i tak dalej … nikt tego nie bada.

31 sierpnia 2021 roku wysyłam kolejne pismo do MZ

Proszę o udzielenie informacji w zakresie liczby poronień

pomiędzy styczniem a czerwcem 2019 roku liczby poronień

pomiędzy styczniem a czerwcem 2020 roku, liczbą poronień

pomiędzy styczniem a czerwcem 2021 roku

i 4 pytanie.

Wisienka na torcie

Szanowne Ministerstwo Zdrowia pytam o liczbę poronień pomiędzy styczniem a czerwcem 2021 roku wśród zaszczepionych kobiet.

Zobaczymy, jak wygląda poziom poronień. Nie mówię, że jest wyższe.

Czy ja? Sprawdzimy, zobaczymy poziom szczepień. Dużo się o tym mówi. Mamy prawo zweryfikować. To przecież jest polski rząd. To przecież jest rząd, który pracuje za nasze podatki i dbając o nasze zdrowie. I teraz słuchajcie, teraz mam kwestie, która jest kwestią moim zdaniem gruba [sprawa].

I zastanawiałem się nad tym, jak to powiedzieć, żeby powiedzieć prawdę i chyba po prostu muszę przeczytać, co otrzymałem.

Related articles

Recent articles

spot_img
eprudnik.pl