BlogSpołeczeństwoSpołeczeństwo podzieliło się na tych, którzy chcą się szczepić i tych, którzy...

Społeczeństwo podzieliło się na tych, którzy chcą się szczepić i tych, którzy się boją. Jedni i drudzy mają do tego święte prawo.

Idąc za słowami Psychologa i terapeuty W. Eichelbergera. “Społeczeństwo podzieliło się na dwie frakcje. – Tych, którzy chcą się szczepić i tych, którzy się boją szczepić. Jedni i drudzy mają do tego święte prawo. To jest ta sama motywacja, troski o swoje zdrowie”

Wysłuchaj całego wywiadu tutaj:

Wojciech Eichelberger w “Gościu Wydarzeń”. Przymus szczepień byłby straszny – Polsat News

Ja bardzo proszę, aby każdy, kto ma wolną chwilę, wysłuchał tego wywiadu. Dochodzi do sytuacji w której ludzie boją się wyrażać opinie. Zamknęli się w sobie. Podzielili się na dwa obozy, a źródło ich lęków ma wspólny mianownik. To bardzo niepokojące zjawisko. Tym bardziej, kiedy w działania zaangażowane jest państwo, a od niedawna głowa Kościoła Katolickiego (Papież Franciszek). Bo teraz jeśli nie przyjmiesz preparatu, będziesz albo wrogiem ojczyzny, państwa i narodu, albo nieposłusznym Bogu. Wiadomo jak takie postawy (działania) mogą wpływać na postrzeganie człowieka w małych aglomeracjach, hermetycznym środowisku, mniejszych grupach społecznych. Niewątpliwie do takich należymy. Nie wspomnę o dalszej dewastacji psychiki każdej ze stron konfliktu. Szanujmy się nawzajem i nie dajmy się dzielić!!!

wpis na Facebooku Pan Tomasz Majka

Komentarze

Proszę wprowadź swój komentarz!
Przedstaw się

Ostatnie publikacje

Subskrybcja

Bądź z nami w kontakcie

To może zainteresować

- Promocja -
eprudnik.pl