piątek, 21 czerwca, 2024

USA: Urzędnicy Planned Parenthood przyznają się do handlu abortowanymi

Share

Śledczy pro-life z Center for Medical Progress (CMP) opublikowali dziś nowe wideo z jeszcze większą ilością materiału z zeznań złożonych pod przysięgą przedstawicieli branży aborcyjnej, tym razem przyznających, że dzieci są czasami dostarczane „w stanie nienaruszonym”. Pomimo udokumentowania na papierze odwrotnego zamiaru.

Film pokazuje, że wiceprezes Planned Parenthood Gulf Cost ds. Dostępu do aborcji Tram Nguyen, była dyrektor ds.usług medycznych Planned Parenthood Federation of America Deborah Nucatola, i była dyrektor medyczny Planned Parenthood w Los Angeles, Mary Gatter, są przesłuchiwani pod przysięgą w sprawie zeznań, które złożyli w sfilmowanym nagraniu przez CMP w 2015 roku, który wywołał trwający skandal w związku ze sprzedażą tkanek pochodzących od aborcyjnych dzieci przez giganta aborcyjnego.

(…)

Ten najnowszy film jest kontynuacją poprzedniego filmu z zeznań, w którym przedstawiciele branży aborcyjnej przyznają, że wiedzą o urodzonych żywych dzieciach i sugerują, że wkrótce potem zostaną zamordowane.

Oryginalna informacja CMP zdemaskowała sprzedaż części ciała dzieci po aborcji przez Planned Parenthood, podczas drugiej kadencji byłego prezydenta Baracka Obamy, jednak dopiero pod koniec 2017 roku administracja Trumpa zażądała dokumentów od Senackiej Komisji Sądownictwa w USA, co skłoniło wielu obrońców życia do nadziei, że Planned Parenthood w końcu stanie przed sądem. Ale nigdy nie wniesiono żadnych zarzutów.

na podstawie: lifeSitenews.com

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości