środa, 31 maja, 2023

Portal eprudnik.pl

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...

Dawid Mysior: 4 powody...

Dawid Mysior jest popularnym internetowym vlogerem, który porusza w swoich filmach szeroko pojętą...
Strona głównaPolska i ŚwiatUSA: Urzędnicy Planned...

USA: Urzędnicy Planned Parenthood przyznają się do handlu abortowanymi

Śledczy pro-life z Center for Medical Progress (CMP) opublikowali dziś nowe wideo z jeszcze większą ilością materiału z zeznań złożonych pod przysięgą przedstawicieli branży aborcyjnej, tym razem przyznających, że dzieci są czasami dostarczane „w stanie nienaruszonym”. Pomimo udokumentowania na papierze odwrotnego zamiaru.

Film pokazuje, że wiceprezes Planned Parenthood Gulf Cost ds. Dostępu do aborcji Tram Nguyen, była dyrektor ds.usług medycznych Planned Parenthood Federation of America Deborah Nucatola, i była dyrektor medyczny Planned Parenthood w Los Angeles, Mary Gatter, są przesłuchiwani pod przysięgą w sprawie zeznań, które złożyli w sfilmowanym nagraniu przez CMP w 2015 roku, który wywołał trwający skandal w związku ze sprzedażą tkanek pochodzących od aborcyjnych dzieci przez giganta aborcyjnego.

(…)

Ten najnowszy film jest kontynuacją poprzedniego filmu z zeznań, w którym przedstawiciele branży aborcyjnej przyznają, że wiedzą o urodzonych żywych dzieciach i sugerują, że wkrótce potem zostaną zamordowane.

Oryginalna informacja CMP zdemaskowała sprzedaż części ciała dzieci po aborcji przez Planned Parenthood, podczas drugiej kadencji byłego prezydenta Baracka Obamy, jednak dopiero pod koniec 2017 roku administracja Trumpa zażądała dokumentów od Senackiej Komisji Sądownictwa w USA, co skłoniło wielu obrońców życia do nadziei, że Planned Parenthood w końcu stanie przed sądem. Ale nigdy nie wniesiono żadnych zarzutów.

na podstawie: lifeSitenews.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Marek Domagała i jego muza

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech to będzie piękny czas, który może nas wprowadzić w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Marek Domagała jest urodzonym w Prudniku muzykiem, gitarzystą, reżyserem, producentem i scenarzystą1. Jest...

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl