niedziela, 23 czerwca, 2024

To jest apostazja. #INFILTRACJA jest rzeczywista.

Share

Jak podaje portal LifeSiteNews w publikacji „Niemiecki biskup prosi księży o „błogosławienie” związków homoseksualnych, powołując się na papieża Franciszka i Drogę Synodalną” Biskup Karl-Heinz Wiesemann ze Spiry zachęcał proboszczów do udzielania „błogosławieństw” związkom homoseksualnym i innym grzesznym związkom i powiedział, że nikt „nie musi obawiać się sankcji” za to w jego diecezji.

LifeSiteNews pisze

Biskup Karl-Heinz Wiesemann z diecezji Speyer w Niemczech wezwał księży w swojej diecezji do udzielania „ceremonii błogosławieństwa” związkom homoseksualnym, a także cudzołożnym i grzesznym związkom pozamałżeńskim.

W liście z 2 listopada do duchowieństwa i personelu diecezji biskup powołuje się na Niemiecką Drogę Synodalną, która w 93% opowiedziała się za „błogosławieństwami” dla osób tej samej płci, wraz z innymi heterodoksyjnymi praktykami. Wiesemann odwołał się również do wypowiedzi papieża Franciszka: „Kim jestem, by osądzać?” i zasugerował, że takie „błogosławieństwa” powinny zostać przyjęte przez szerszy Kościół poprzez Synod o synodalności.

Twierdząc, że „błogosławienie” związków osób tej samej płci jest pilne, Wiesemann napisał: „Zarówno w odniesieniu do wierzących, których małżeństwa się rozpadły i którzy ponownie zawarli związki, jak i zwłaszcza w odniesieniu do osób tej samej płci, jest pilny czas, zwłaszcza w kontekście długiej historii głębokich ran, aby znaleźć inną postawę duszpasterską inspirowaną Ewangelią. jak wielu z was praktykuje od dawna.

Biskup wezwał do obalenia katolickiego nauczania na temat homoseksualizmu, oświadczając: „Dlatego opowiadałem się za ponowną oceną homoseksualizmu w nauczaniu Kościoła, a także za możliwością błogosławieństwa dla par tej samej płci. Podtrzymuję to. Ufam, że ta paląca kwestia naszych czasów będzie mogła być dalej dobrze rozwijana na drodze Światowego Synodu.”

Mówiąc o osobach w związkach homoseksualnych, które szukają „błogosławieństwa”, Wiesemann poprosił proboszczów w swojej diecezji, aby „pracowali z nimi w celu znalezienia sposobów, które są dla nich odpowiednie, aby mogli doświadczyć Bożego błogosławieństwa w ich wspólnej podróży przez życie”.

Polityka popierająca „błogosławieństwa” dla osób tej samej płci została ogłoszona na stronie internetowej diecezji, a biskup stwierdził, że została zainspirowana „jego własnym długim doświadczeniem duszpasterskim”, aby zaoferować „opiekę duszpasterską parom, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą przyjąć sakramentu małżeństwa”. 

Stwierdził, że „nikt, kto prowadzi takie celebracje błogosławieństwa, nie musi obawiać się sankcji” i że udzielając takich „błogosławieństw”, „dajemy tym wierzącym wyraźny znak bliskości Boga we wspólnocie Kościoła. „

Nie odnosząc się do grzeszności wszelkiej aktywności seksualnej poza małżeństwem, Wiesemann powiedział, że „uszanuje”, gdy duszpasterze „nie mogą pogodzić błogosławieństwa z sumieniem i zrozumieniem wiary”, ale także poinstruował ich, aby „skierowali pary, które proszą o błogosławieństwo” do diecezji.

Infiltracja Kościoła

Termin infiltracja odnosi się do książki dr Taylora Marshalla o tym samym tytule.

Infiltracja jpg

Dalej, termin apostazja oznacza porzucenie wiary. Całkowite porzucenie wiary chrześcijańskiej.


Homomałżeństwa to sakrament szatana

Dzięki wypowiedzi lidera grupy satanistycznej [poniżej nagranie] dowiedzieliśmy się, kto stoi za chęcią usankcjonowania sodomickich małżeństw.

Ks. Glas – w zamieszczonym wideo -opowiada o sytuacji, w której sataniści chcieli odprawić czarną mszę na Harwardzie. Po protestach lider tej grupy miał powiedzieć: Homomałżeństwa to nasz sakrament. Posłuchajmy.

Jeżeli dzięki wypowiedzi lidera grupy satanistycznej wiemy kto stoi za usankcjonowaniem sodomii, to czemu w ogóle liderzy KK na synodzie o synodalności rozmawiają w kierunku błogosławienia przez katolickie duchowieństwo satanistycznego sakramentu (sodomskiego „małżeństwa”), a Biskup Karl-Heinz Wiesemann zachęca do takich czynów?

Czym jest satanizm?

Szerzej o satanizmie tłumaczy Dawid Mysior w filmie na YT. Warto zapoznać się z tym nagraniem, aby lepiej rozumieć te pojęcia.

Czytaj więcej

Komentarze

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości