Strona główna Tagi Wycieczki

wycieczki

ATP Lew-Trans Prudnik. Krajowy i międzynarodowy wynajem autokarów i busów. Organizacja wycieczek szkolnych i zakładowych.

ATP Lew-Trans to duża firma z Prudnika zajmująca się transportem międzynarodowym, ale nie tylko. Swoją działalnosć poszerzyła właśnie o Serwis Samochodów Ciężarowych, Autobusów i Maszyn Rolniczych.  Na początku przedstawmy firmę: ATP Lew-Trans Plac Zamkowy 2 48-200 PRUDNIK tel. +48 600 998 914 e-mail: lewtrans@lew-trans.pl www.lew-trans.pl Facebook Profil: ATP-Lew-Trans-Prudnik Oferta wynajmu autokarów skierowana jest głównie do biur podróży, organizatorów wszelakiego rodzaju imprez, hoteli, szkół, firm, grup zorganizowanych oraz osób prywatnych. Zapewniona jest kompleksowa obsługa przewozowa na terenie Polski i za granicą. Oferta cenowa jest dopasowywana indywidualnie do potrzeb wynajmującego. Dokładna kalkulacja wynajęcia autokaru obliczana jest na podstawie szczegółowego zapytania, uwzględniając następujące kryteria: wielkość autobusu - ilość miejsc data i godzina wyjazdu data i godzina powrotu miejsce podstawienia autokaru trasa przejazdu - do wyliczenia ilości kilometrów Gdzie dojedziemy z ATP Lew-Trans? Zobaczcie Państwo sami: Na jakie wycieczki zabierze nas ATP Lew-Trans? Przypomnijmy, pielgrzymkę do Częstochowy w 2016 roku na Wielką Pokutę organizowaną przez nasz portal eprudnik.pl zabezpieczony był właśnie przez firmę ATP Lew-Trans! Jednak dobrą ofertę przygotuje również dla...

Kategorie

Pozostań z nami

Śledź najlepsze artykuły z ciekawymi infografikami razem z naszym portalem - inspirujące wywiady, opinie, myśli i historie. Zacznij zmieniać swoje życie już dziś!

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!