środa, 7 czerwca, 2023

Portal eprudnik.pl

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...

Dawid Mysior: 4 powody...

Dawid Mysior jest popularnym internetowym vlogerem, który porusza w swoich filmach szeroko pojętą...
Strona głównaPolska i ŚwiatTak wygląda Unia...

Tak wygląda Unia Europejska, czyli kołchoz i dekrety

Wiele osób nie reaguje ciągle na otaczające nas wydarzenia dlatego, że nie dotykają ich bezpośrednio. Jednak warto wiedzieć, że zaczynają się rządy bezprawia, które mogą dotknąć dowolną osobę. Pojedynczo poszkodowani nie mają szans, ale wszyscy razem możemy wiele zmienić.
Warto przeczytać poniższy artykuł, żeby zrozumieć z jakimi problemami możemy się w niedługim czasie zmierzyć.

„To niemożliwe! Nie wiedziałam, że państwo może się do tego posunąć!” – mówi z niedowierzaniem zszokowana Karolina Bajkowska. W środę sąd zdecydował, że jej dzieci nie wrócą do domu, zostaną w domu dziecka. Sędziowie, kuratorzy, psychologowie mają władzę, by przy pomocy policji siłą zabrać dzieci, a teraz odrzucić zażalenie zrozpaczonych rodziców. Urzędnicy uzbrojeni w autorytet państwa, w aparat przymusu, mocą postępowej europejskiej ustawy stali się więc dysponentami trójki synów Bajkowskich.

„To niemożliwe!” – pewnie myśleli mieszkańcy Cypru na wieść, że z ich kont zostaną zabrane (ich prywatne) pieniądze. Nikt ich nie pytał. Jacyś ważni urzędnicy strefy euro podjęli decyzję, by prywatne pieniądze tak po prostu zarąbać z konta i przekazać na walkę z kryzysem. W ten sposób anonimowe struktury UE przyznały sobie prawo do dysponowania prywatnymi pieniędzmi.

Dramat Bajkowskich pokazuje, że anonimowe struktury aparatu państwa stały się właścicielami naszych dzieci, (a napaść na prywatną własność pokazuje, że struktury państwa stały się właścicielem naszej wolności, bo miarą wolności jest własność). Słyszeliśmy, że Unia Europejska to szczyt naszych kulturowych aspiracji, a strefa euro to ekskluzywny klub najbardziej cywilizowanych państw. W praktyce mamy kołchoz i dekrety Bieruta.

źródło: niezalezna.pl/39638-wolnosc-i-kolchoz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

  • Explore tags ⟶
  • UE

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Marek Domagała i jego muza

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech to będzie piękny czas, który może nas wprowadzić w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Marek Domagała jest urodzonym w Prudniku muzykiem, gitarzystą, reżyserem, producentem i scenarzystą1. Jest...

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl