czwartek, 18 lipca, 2024

Szokujące wpływy rosyjskich służb w Polsce oraz kolejne afery za pasem

Share

Zapraszam do odsłuchania bardzo ciekawego materiału przygotowanego przez redakcję kanału „Dla pieniędzy”. Z nagrania dowiemy się o szokujących wpływach rosyjskich służb w Polsce, żeby było ciekawiej sięgają one okresu gdy u sterów władzy w Polsce było PO, a premierem Donald Tusk.

Ponadto poznamy kulisy dwóch poważnych afer wysmażonych tuż po wyborach przez obecną większość sejmową:

  1. Dopłaty ze strony Orlenu do rachunków za energię elektryczną Kowalskiego co może doprowadzić koncern do upadku, a na pewno do obniżenia jego wartości rynkowej,
  2. Ratowanie niemieckiego Simensa pieniędzmi z polskiego KPO (Krajowego Planu Odbudowy). Jak to zorganizowano? W sumie banalnie prosto, ciąg zdarzeń jest następujący- Siemens ogłasza, że w brakuje mu około 4,5 mld euro z tytułu problemów na rynku turbin wiatrowych > Komisja Europejska odblokowuje dla Polski 5 mld euro dotychczas zablokowanych do wypłaty > Polski sejm przepycha ustawę wiatrakową zezwalając na budowę wiatraków praktycznie wszędzie. Zamówienia na turbiny zostaną ulokowane w Simensie, wiatraki postawione, pieniądze via Polska przepłyną do Niemiec, Siemens uratowany, a my zostaniemy z wiatrakami na każdym podwórku.

Jakby nie patrzeć zawsze dostajemy w d…

Gdy rządził PiS to od Amerykanów, a przy obecnym układzie politycznym w Sejmie już wyraźnie widać niemieckie łapska wyciągnięte nad Polską, a rosyjskie służby specjalne zawsze w tle… I jak tu Polska ma być Polską?

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości