czwartek, 1 czerwca, 2023

Portal eprudnik.pl

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...

Dawid Mysior: 4 powody...

Dawid Mysior jest popularnym internetowym vlogerem, który porusza w swoich filmach szeroko pojętą...
Strona głównaOkiem KatolikaŚwiadectwo Anny Golędzinowskiej

Świadectwo Anny Golędzinowskiej

Zachęcam do zapoznania się ze świadectwem uwolnienia Anny Golędzinowskiej.
Poniżej nieco informacji o tej osobie.

Ania Goledzinowska, właściwie Anna Golędzinowska (ur. 22 października 1983r. w Warszawie ) – polska modelka, aktorka , prezenterka telewizyjna pracująca i mieszkająca we Włoszech.

Urodziła się i wychowała na warszawskim Żoliborzu, we Włoszech mieszka od 1999 roku, padła ofiarą oszustwa i zmuszano ją do pracy w nocnym  klubie, swoją historię początków pracy we Włoszech opowiedziała w 2008 roku w programie „Rozmowy w toku” w odcinku pt. „Handel żywym towarem”.

Karierę modelki rozpoczęła w Mediolanie, uczestniczyła w pokazach mody m.in.: Italian Fashion, Pianegonda, Masca, Byblos, Cerutti, Moda Mare Positano, Irge, Bozart, Brelil Profesional, Sportland, Garelli. Wygrała casting i dostała się do finału włoskiej edycji reality show   „Uomini e donne” („Kawaler do wzięcia”) w Canale 5. W latach 2006–2007 uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w szkole „Il Faro”, a od 2007 roku rozpoczęła naukę w „The Actor’s Academy” w Mediolanie.

Jest prezenterką telewizyjną, zagrała w filmach: „O La Va O La Spacca” i włoskim serialu „Love Bugs 2. Wystąpiła we włoskiej edycji programu „Tańca z gwiazdami”. W Polsce była gościem programów telewizyjnych: Dzień Dobry TVN i talk-show „Rozmowy w toku” w telewizji TVN w 2008 roku.

W 2008 roku włoskie gazety rozpisywały się o romansie modelki z księciem Wenecji i Piemontu Emanuelem Filibertem.

W lutym 2011 roku we Włoszech wyszła jej książka Con Occhi Di Bambina (Piemme – Gruppo Mondadori); polskie tłumaczenie (pt. Ocalona z piekła) ukazało się w 2012 roku nakładem wydawnictwa Edycja Świętego Pawła.

Będąc związku z Paolo Enrico Beretta (siostrzeńcem Sylvia Berlusconiego), pewnego dnia zostawiła swoje dotychczasowe życie i przeprowadziła się do zakonu w Medziugorie.
Poniżej linki do świadectwa Anny zatytułowanego „Ocalona z piekła” oraz rozmowy Anny z Robertem Tekielim. Warto posłuchać, bo całość to zdumiewająca opowieść o duchowej walce o uwolnienie od regularnie rzucanych na Annę klątw.

źródło: pl.wikipedia.org/wiki/Ania_Goledzinowska

Świadectwo „Ocalona z piekła ” :

Rozmowa z Robertem Tekielim:

Króluj nam Chryste

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Marek Domagała i jego muza

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech to będzie piękny czas, który może nas wprowadzić w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Marek Domagała jest urodzonym w Prudniku muzykiem, gitarzystą, reżyserem, producentem i scenarzystą1. Jest...

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl