niedziela, 23 czerwca, 2024

Stop pigułce śmierci

Share

Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz podjął skandaliczną decyzję – zezwolił, by pigułka „ellaOne”, która może spowodować śmierć nienarodzonego dziecka była dostępna bez recepty.

Ta decyzja jest barbarzyńskim atakiem na naszą podstawową wartość – prawo do życia każdego człowieka. Więcej – powszechna dostępność „ellaOne” może spowodować, że już 15-letnie dziewczynki bez wiedzy rodziców i konsultacji lekarskiej będą mogły korzystać z tego niebezpiecznego środka.

Wbrew temu, co kłamliwie twierdzą promotorzy i obrońcy „antykoncepcji awaryjnej”, pigułka ma unicestwić człowieka na samym początku jego rozwoju!

Ponadto, preparat ten może mieć również poważne skutki dla zdrowia zażywających go kobiet. Eksperci medyczni wskazują na:
– zaburzenia i rozregulowanie cyklu menstruacyjnego,
– istotnie zwiększenie ryzyka wystąpienia ciąży pozamacicznej,
– torbiele jajników,
– patologiczne krwawienia z macicy,
– zwiększenie ryzyka udaru mózgu.

Swobodny dostęp do tej pigułki to narażanie na niebezpieczeństwo utraty zdrowia Polek.

Co gorsza, środek nie został wpisany na listę leków, więc będzie go można swobodnie reklamować np. w telewizji!
Szacuje się, że producent pigułki liczy na pozyskanie ponad 40 milionów nowych klientek na terenie Europy Środkowej! A zatem za całą sprawą stoją prawdopodobnie wielomilionowe zyski…

Jednak nie chodzi tu tylko o pieniądze.

freeimages.com / Hush
freeimages.com / Hush

Proszę zwrócić uwagę na fakt, iż producent deklaruje promocję środka w krajach gdzie tradycyjne, społeczne i religijne, normy i polityka rządów ograniczyły dostęp do „antykoncepcji awaryjnej”.

Cała akcja jest więc wymierzona w te wartości, które nas są tak ważne! Tym bardziej nie można się dziwić radości, jaka wraz z decyzją ministra zapanowała w środowiskach feministycznych i radykalnie lewicowych.

Mam poważne obawy, że dodatkowym skutkiem wprowadzenia „pigułki po” będzie również zwiększenie rozwiązłości wśród młodzieży.

Z kolei złudne poczucie swobody będzie prowokowało nieodpowiedzialne zachowania seksualne. Ich konsekwencją będą niestety dramaty wielu młodych ludzi…

Jacek Sapa

 

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości