8,2 C
Nowy Jork

Sprawki okiem katolika: HARARI pod naszą SKÓRĄ? HOMOsynod

Published:

Zapraszam do ciekawego odcinka „Sprawek okiem katolika”. Wisienką na torcie są wypowiedzi Yuvala Noaha Harariego jednego z teoretyków nadciągającego Nowego Porządku Świata (w video od 8:35 minuty). Harari już nie ukrywa, otwartym tekstem mówi o planach globalistów dotyczących naszego życia:

  • COVID jest kluczowy ponieważ właśnie to przekonuje ludzi do zaakceptowania totalnej kontroli biometrycznej. Chcąc zatrzymać epidemię musimy kontrolować nie tylko ludzi ale to co dzieje się pod ich skórą.
  • To co widzieliśmy do tej pory to korporacje i rządy zbierające informacje na temat tego gdzie chodzimy, kogo spotykamy, jakie filmy oglądamy. Następna faza to nadzór podskórny.
  • Widzimy zmianę sposobu kontroli, do tej pory kontrolowaliśmy to co było ponad skórą teraz idzie to pod skórę. Rządy chcą wiedzieć nie tylko gdzie idziemy i kogo spotykamy, teraz chcą wiedzieć co się dzieje pod naszą skórą. Jaka jest temperatura ciała, jakie jest ciśnienie krwi, jaki jest stan zdrowia.
  • Obecnie ludzkość rozwija większą moc niż dotychczas. Naprawdę nabieramy boskiej mocy niszczenia i tworzenia. Naprawdę podnosimy ludzi na poziom bogów. Nabywamy na przykład władzę przebudowy życia.
  • Cała ta historia o Jezusie Zmartwychwstającym Synu Bożym to fake news.
  • Ludzie są obecnie zwierzętami, do których można się włamać. Cała ta idea, że ludzie mają duszę, wolną wolę, że nikt nie wie co się dzieje wewnątrz mnie, że cokolwiek wybieram na przykład w supermarkecie jest moją wolną wolą, to się skończyło.

Wnioski są przerażające. On mówi wprost, że można przejąć kontrolę nad naszym życiem wewnętrznym. Czytać myśli, nakazywać myśli, emocje i zachowania. Oni chcą kontrolować dosłownie wszystko co jest związane z naszym życiem.

źródło: HARARI pod naszą SKÓRĄ? HOMOsynod i inne | Kyrie.pl

Related articles

Recent articles

spot_img