poniedziałek, 27 marca, 2023

Portal eprudnik.pl

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...

Dawid Mysior: 4 powody...

Dawid Mysior jest popularnym internetowym vlogerem, który porusza w swoich filmach szeroko pojętą...
Strona głównaOkiem KatolikaSprawki okiem katolika:...

Sprawki okiem katolika: HARARI pod naszą SKÓRĄ? HOMOsynod

Zapraszam do ciekawego odcinka „Sprawek okiem katolika”. Wisienką na torcie są wypowiedzi Yuvala Noaha Harariego jednego z teoretyków nadciągającego Nowego Porządku Świata (w video od 8:35 minuty). Harari już nie ukrywa, otwartym tekstem mówi o planach globalistów dotyczących naszego życia:

  • COVID jest kluczowy ponieważ właśnie to przekonuje ludzi do zaakceptowania totalnej kontroli biometrycznej. Chcąc zatrzymać epidemię musimy kontrolować nie tylko ludzi ale to co dzieje się pod ich skórą.
  • To co widzieliśmy do tej pory to korporacje i rządy zbierające informacje na temat tego gdzie chodzimy, kogo spotykamy, jakie filmy oglądamy. Następna faza to nadzór podskórny.
  • Widzimy zmianę sposobu kontroli, do tej pory kontrolowaliśmy to co było ponad skórą teraz idzie to pod skórę. Rządy chcą wiedzieć nie tylko gdzie idziemy i kogo spotykamy, teraz chcą wiedzieć co się dzieje pod naszą skórą. Jaka jest temperatura ciała, jakie jest ciśnienie krwi, jaki jest stan zdrowia.
  • Obecnie ludzkość rozwija większą moc niż dotychczas. Naprawdę nabieramy boskiej mocy niszczenia i tworzenia. Naprawdę podnosimy ludzi na poziom bogów. Nabywamy na przykład władzę przebudowy życia.
  • Cała ta historia o Jezusie Zmartwychwstającym Synu Bożym to fake news.
  • Ludzie są obecnie zwierzętami, do których można się włamać. Cała ta idea, że ludzie mają duszę, wolną wolę, że nikt nie wie co się dzieje wewnątrz mnie, że cokolwiek wybieram na przykład w supermarkecie jest moją wolną wolą, to się skończyło.

Wnioski są przerażające. On mówi wprost, że można przejąć kontrolę nad naszym życiem wewnętrznym. Czytać myśli, nakazywać myśli, emocje i zachowania. Oni chcą kontrolować dosłownie wszystko co jest związane z naszym życiem.

źródło: HARARI pod naszą SKÓRĄ? HOMOsynod i inne | Kyrie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Marek Domagała i jego muza

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech to będzie piękny czas, który może nas wprowadzić w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Marek Domagała jest urodzonym w Prudniku muzykiem, gitarzystą, reżyserem, producentem i scenarzystą1. Jest...

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl