poniedziałek, 15 lipca, 2024

Przewidywania Grzegorza Brauna o utworzeniu państwa Izrael w Europie środkowej właśnie się urzeczywistnia

Share

Porównując najnowszą symbolikę ukraińskiego ugrupowania Prawy Sektor (ukr. Правий Сектор) z dobrze znanym symbolem żydowskiej menory można odnieść wrażenie, że w tumanach kurzu, w ciężkich walkach na Ukrainie pojawia się nowe państwo, które roboczo nazwijmy New-Izrael.

O tej sytuacji pisze Stanisław Michalkiewicz w artykule Pod znakiem tryzuba siedmioramiennego.

Człowiekiem, który trafnie przewidział już jakiś czas temu taki rozwój sytuacji i głośno o tym mówi jest Grzegorz Braun, a to znaczy, że wśród kandydatów na prezydenta mamy prawdziwego męża stanu, który rozumie sytuację międzynarodową i proponuje aktywne jej przeciwdziałanie. Mówi również, iż podobny projekt polityczny w przyszłości także może dotyczyć Polski. Wygląda na to, że właśnie karty są kładzione na stole i to co przewidział kandydat nr 1 na prezydenta Polski aktualnie się urzeczywistnia. W tej sytuacji doktryna obronna Grzegorz Brauna, zbrójmy się na potęgę wewnętrznie, a zewnętrznie ogłaszajmy neutralność, ma głęboki sens. W tych skomplikowanych uwarunkowaniach międzynarodowych nie oddajmy steru naszego kraju w ręce amatorów i obcych agentów, a wybierzmy przywódcę o wnikliwym umyśle ponieważ w niedalekiej przyszłości Polska będzie wystawiona na wiele bardzo wyczerpujących prób.

Bez mądrego kierownictwa możemy utracić bardzo ważne rzeczy: własność, wiarę i niepodległość.  

Poniżej najnowsze wystąpienie Grzegorza Brauna w TV Republika, w którym po embargu na nieobecność musi się zmagać z gebelsowską propagandą:

 

 

 

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości