niedziela, 23 czerwca, 2024

Około 2 milionów ludzi w Austrii jest obecnie zamkniętych

Share

Czy ktoś jeszcze nie zauważa, że zmierzamy wielkimi krokami do totalitaryzmu? W mediach głównego nurtu nie zauważono wielkich protestów w Austrii przeciw przymusowi szczepień, a jednak one się odbyły. Co się dzieje w Austrii niech przybliży nam wywiad jaki przeprowadził LifeSiteNews, który rozmawiał z Alexandrem Tschugguelem z Wiednia.

Znany katolicki konwertyta i działacz pro-life, Tschugguel jest znany zarówno z tego, że wrzucił do Tybru serię statuetek „Pachamama”, które były wystawione w pobliskim kościele podczas Synodu Amazońskiego, jak i z wielu działań w obronie tradycyjnego nauczania katolickiego.

Młody Austriak powiedział LifeSiteNews, że jeśli obowiązkowe ustawodawstwo dotyczące COVID zostanie zatwierdzone w jego kraju, nie przyjmie szczepień, ale „stawi opór, opór, opór”.

Liczba pozytywnych testów na COVID – tak zwanych „przypadków” – nigdy nie była tak wysoka w Austrii, gdzie 65 procent całej populacji zostało „w pełni zaszczepionych”, a prawie 70 procent otrzymało jedną dawkę zatwierdzonych szczepionek genomowych. Rośnie również liczba zgonów oficjalnie przypisywanych COVID: w ciągu ostatniego tygodnia zgłaszano średnio 44 zgony dziennie.

Podobnie jak w wielu innych krajach zachodnich, wczesne leczenie iwermektyną lub hydroksychlorochiną, oraz suplementami witaminy C i D nie jest zalecane w Austrii.

Austria jest również jednym z niewielu krajów, które zatwierdziły eksperymentalne szczepionki COVID dla dzieci w wieku pięciu lat.

Oprócz odpowiedzi na tak zwany argument „dobra wspólnego” na rzecz eksperymentalnych szczepionek, Alexander Tschugguel przedstawił moralne i praktyczne powody odmowy „szczepionek” skażonych aborcją. Wykazano również, że te nowatorskie produkty medyczne powodują wiele zdarzeń niepożądanych i dużą liczbę zgonów, szczególnie wśród młodych ludzi.

Skupił się również na sposobie, w jaki blokady i „szczepionki” nie są forsowane na populację ze względów zdrowotnych, ale w celu promowania tożsamości cyfrowej i celów Nowego Porządku Świata.

Tschugguel zauważył: „Jako katolik wiem, kiedy państwo ma prawo prosić mnie o coś, a kiedy nie. Nie wolno nam poświęcać ani jednego źdźbła kadzidła Nowemu Porządkowi Świata. Nie wolno nam tego robić i wiemy o tym”.

Jego wniosek? „Im więcej ludzi stawia teraz opór, im więcej ludzi przestaje dołączać do tego całego szaleństwa, tym lepiej dla nas” – powiedział.

Poniżej znajduje się zapis pełnego wywiadu Alexandra Tschugguela w wersji angielskiej.

LifeSiteNews: Wiadomości z Austrii nie są dobre: jesteś teraz obywatelem drugiej kategorii. Czy mógłby nam pan o tym opowiedzieć?

Alexander Tschugguel: Po pierwsze, bycie obywatelem drugiej kategorii jest nieznanym uczuciem i nieznanym doświadczeniem dla mnie i mojego rodzaju, ale myślę, że można również doświadczyć bardzo miłych rzeczy, ponieważ dowiedziałem się, że jestem … nie jedyny. Cały mój krąg przyjaciół, wielu ludzi z mojej rodziny, moi najlepsi przyjaciele, ich rodziny i tak dalej, wszyscy są po naszej stronie – [w tym] ci … którzy są zaszczepieni. Ponieważ jest to tak oburzający terror, który jest nam wpychany, wielu ludzi rozumie, że jest to złe.

Jakie zasady zostały wdrożone? [Przez] tydzień byliśmy obywatelami drugiej kategorii, ponieważ wprowadzono blokadę tylko dla nieszczepionych. [Przez] dwa tygodnie… my… byliśmy już obywatelami drugiej kategorii, ponieważ nie wolno było wchodzić do restauracji, jeśli nie byliście szczepieni. A teraz rząd opublikował nowe zasady mówiące, że będzie blokada dla wszystkich, począwszy od poniedziałku, a następnie wprowadzenie obowiązku zaszczepienia się [do] ostatniego dnia stycznia. Tak więc od pierwszego lutego w Austrii będą obowiązkowe [szczepienia], jeśli nie zrobimy nic przeciwko temu. Nadal możemy: musimy podnieść głos, musimy walczyć z tym tak mocno, jak to możliwe, i dlatego dołączę do ogromnej demonstracji zorganizowanej przez dużą grupę różnych organizacji w sobotę 20.11.2021r. w Wiedniu o godzinie 12.

LSN: Nie wolno ci wchodzić do restauracji, ale wierzę, że nie wolno ci nawet wychodzić i możesz robić zakupy tylko te, które są uważane za niezbędne.

AT: Tak. Na przykład prezenty świąteczne: w tym roku nie będziemy mogli oficjalnie kupić prezentów świątecznych. Można powiedzieć, że jest to problem pierwszego świata, wiem, ale wyobraźcie sobie sytuację: jest blokada dla nieszczepionych, są ludzie wchodzący i wychodzący ze sklepów, ale nie ma już nieszczepionych ludzi, więc wszyscy ludzie w tych sklepach tracą kontakt z tymi wszystkimi ludźmi, a zatem sytuacja stanie się tylko bardziej radykalna. Takie są zasady: musimy zostać w domu [i] wolno nam chodzić tylko po rzeczy podstawowe. Nadal wolno nam chodzić na Mszę św., która jest dla mnie, jak można sobie wyobrazić, najważniejsza…

LSN: Tak, chciałem cię o to zapytać. Istotnie!

AT: Ale nie wolno nam już odwiedzać naszej rodziny. Musimy wybrać jedną osobę; możemy odwiedzić jedną osobę.

LSN: Jak to wszystko jest kontrolowane przez policję? Czy są kontrole policyjne, wiele lub kilka, czy możesz po prostu spróbować obejść zasady?

AT: Jest wiele kontroli policyjnych. Niestety, policja sprawdzała od pierwszego dnia, z dodatkowymi osobami pracującymi dla nich: nawet zatrudnili kilku nie-policjantów, aby pomogli im sprawdzić wszystkie te rzeczy, a grzywny są niewiarygodnie wysokie. Stare grzywny za złamanie lockdownu wyniosły 500 euro, teraz jest to 1500 euro [ok. 1693 USD]. Więc potroiły się. Średni dochód w Austrii wynosi mniej niż 2000 euro [ok. 2257 USD], więc jest to około jednego średniego miesięcznego dochodu dla normalnego pracującego człowieka – to oczywiście przed płaceniem czynszu i tak dalej, więc nie jest dostępny dla [większości] ludzi.

LSN: Uważam, że około jedna trzecia dorosłych Austriaków nie jest szczepiona.

AT: Około 2 milionów ludzi w Austrii jest obecnie zamkniętych.

LSN: Czy są ludzie, którzy oszukują, którzy sfałszowali certyfikaty szczepionek?

AT: [Tam] może być, ale nie wiem… Wiem, że lekarze są również dość surowo sprawdzani. Na przykład, jeśli masz astmę, a zatem nie wolno ci normalnie mieć maski, lekarz pisze ci zaświadczenie, że masz astmę i nie powinieneś nosić maski. Wtedy lekarz prawdopodobnie stanie przed sądem w ciągu kilku dni i prawdopodobnie straci licencję. Nie dbają o zdrowie. Używają zdrowia jako wymówki: nie ma to nic wspólnego ze zdrowiem.

Na przykład powiedzieli, że potrzebujemy szczepionki, ponieważ szczepionka wytwarza przeciwciała, a tego właśnie potrzebujemy. Ale w tej chwili test, który pokazuje, ile masz przeciwciał, nie jest dozwolony.

LSN: I tak samo jest na całym świecie.

AT: To wszystko!

LSN: Zmierzacie teraz w kierunku obowiązku szczepień. Czy dobrze zrozumiałem, że prawo musi zostać zmienione, aby to zrobić?

AT: Tak. Pytanie brzmi, że istnieją już pewne orzeczenia sądów europejskich. Chodziło o jakiś czeski przypadek przymusowego szczepienia dzieci. Nie wiem, która szczepionka – nie C19 – a teraz wykorzystują tę decyzję i zbudują wokół tego nowy rodzaj struktury prawnej, ale jeszcze nie jest na miejscu. Nie wiem więc, jak będą próbowali to wdrożyć. Właściwie, ponieważ jest to sprzeczne z naszą Konstytucją w ogóle, myślę, że będą musieli trochę obejść Konstytucję. Ale nie jestem prawnikiem, więc nie mogę ci dokładnie wyjaśnić, w jaki sposób to wdrożą.

LSN: Czy fakt, że wasz były kanclerz [Sebastian Kurz] został zmuszony do ustąpienia, ma z tym jakiś związek?

AT: Kanclerz był dokładnie tego samego rodzaju, co kanclerz, który mamy teraz. Więc to nie jest tak naprawdę różnica… ale jest jedna wielka różnica. Były kanclerz, Sebastian Kurz, choć bardzo go nie lubię… Wprowadził małżeństwa homoseksualne, wprowadził wszystkie pierwsze blokady i tak dalej, wprowadził wszystkie prawa, których teraz używają, aby nas rozdzielić, ale Sebastian Kurtz był kimś, kto został legalnie wybrany przez ludzi, więc nadal musiał kłócić się przed ludźmi. Musiał tłumaczyć swoim wyborcom, dlaczego robi pewne rzeczy.

Kanclerz, który mamy teraz, Alexander Schallenberg, nigdy nie został wybrany przez ludzi. Więc on [nie ma odpowiedzialności]. Myślę, że to bardzo wpływa na jego sposób uprawiania polityki.

LSN: Dlaczego sprzeciwiasz się tak zwanej szczepionce?

AT: Po pierwsze, jeśli mówimy o szczepionkach, które można teraz przyjmować w Austrii, wszystkie z nich są związane z aborcją, wszystkie z nich. To jest coś, czego nie chcę tutaj ignorować i wiem, że wielu ludzi, którzy nie walczą w walce antyaborcyjnej, tak naprawdę nie rozumie tego argumentu, ale jeśli jesteście świadomi całego przemysłu, który za tym stoi, nie możecie poprzeć leku, szczepionki, która opiera się na tym okropnym przemyśle zabijania dzieci; nie jest to możliwe.

Po drugie, szczepionka nie działa w sposób, który nam obiecali. Właśnie opublikowaliśmy na stronie głównej Instytutu św. Bonifacego nowy artykuł o tym, dlaczego obietnice, które nam dali, nie zostały [dotrzymane] i dlaczego były … Złamane. Możesz po prostu sprawdzić to na naszej stronie głównej, a znajdziesz tam dodatkowe informacje.

Szczepionka ma dość poważne skutki uboczne. Dam wam jeden bardzo dobry przykład. Kilka miesięcy temu opublikowano 6-miesięczne badanie Pfizera, w którym można było przejść przez badanie szczepień, i dowiedzieli się, że w dniu publikacji, oczywiście szczepionka była świetna i działała i była tak fantastyczna… ale to odłożyło na bok bardzo interesującą rzecz, że testowane grupy były oczywiście, jak w każdym badaniu, oddzielone w grupach placebo i grupach, które otrzymały prawdziwe leki. Ci, którzy dostali prawdziwe leki, mieli pięciokrotnie wyższą śmiertelność w chorobach serca: pięć razy, to ogromne. I widzimy na całym świecie, wszędzie tam, gdzie istnieją dobre statystyki, nadmierną śmiertelność wśród młodych ludzi: ludzi, którzy są szczepieni w wieku poniżej 45 lat. Nagle umierają coraz bardziej z różnych przyczyn.

Właśnie dzisiaj przeczytałem artykuł, który podsumował trzy statystyki trzech krajów Europy Zachodniej, mówiąc, że jest to ogromny problem i to tylko wśród zaszczepionych. A jak wiecie, nie wolno nam o tym rozmawiać. Jeśli o tym mówisz, nazywasz się teoretykiem spiskowym. Ale powiem wam coś o tej zniewadze: każda tak zwana teoria spiskowa, którą mieliśmy w zeszłym roku, stała się prawdą. Każda.

LSN: W naszym osobistym kręgu tutaj we Francji, w tym w przyjaciołach i znajomych przyjaciół, wiemy o kilkudziesięciu zgonach. Dziś rano usłyszałem o dziewczynie, która ma czternaście lat. Dostała szczepionkę Pfizera, a następnie zachorowała na COVID i musiała udać się do szpitala, a teraz jest pod pomocą oddechową – respiratorem.

AT: To typowe.

LSN: Tak, ale jest argument, który nawet słyszeliście w kręgach, z którymi jesteśmy blisko, że musimy to robić dla wspólnego dobra. Co byś odpowiedział?

AT: Tak! Niestety bardzo często słyszałem ten argument.

Dobra. Spróbujmy zachowywać się tak, jakby to była prawdziwa rzecz: zaszczepienie się dla wspólnego dobra. Czy to dobrze dla wspólnego dobra, że szczepionka jest nam narzucana siłą, [szczepionka], która nie działa w sposób, w jaki obiecali – więc widzimy, że [wskaźnik] zachorowalności rośnie i rośnie – a ludzie umierają z powodu szczepionek – nie mogą tego ukryć, czy to naprawdę jest aspekt wspólnego dobra? To moje pierwsze pytanie.

Drugie pytanie brzmi: od kiedy rząd, który wprowadza eutanazję, aborcję, małżeństwa homoseksualne i tak dalej, ma moralną legitymację, aby zmusić nas do zrobienia czegoś, co jest tak bardzo sprzeczne z naszą własną wolną wolą i wolnym rozumieniem rzeczy w naszym własnym sumieniu? To coś, czego tak naprawdę nie mogę zaakceptować.

Od kiedy ktoś może mnie zmusić do zrobienia czegoś, co jest zdecydowanie złe, oddziela mnie od mojej rodziny, oddziela mnie od mojego Kościoła, od mojej wiary, od ołtarza, oddziela mnie od wszystkiego, co chcę robić, a także oddziela mnie od mojego własnego moralnego zrozumienia – jak powiedziałem, [te] szczepienia są głęboko związane z aborcją. Od kiedy muszę to zaakceptować?

Rozumiem, że jest taki mały argument: „Ktoś, kto nie może walczyć i kto musi się zaszczepić, czy naprawdę jest wielkim grzesznikiem?” Cóż, oczywiście jest to argument, który każdy może [śledzić]: oczywiście niektórzy ludzie będą pod presją i, jak wiesz, jeśli ktoś naciska na ciebie, abyś coś zrobił, a więc nie jest to już twoja wolna pozycja. Oczywiście, nie może być grzechu za [twoim działaniem].

Cóż, ten [argument] jest jasny, ale to nie jest nasza sytuacja. Nie jesteśmy w takiej sytuacji. Mamy liczbę zgonów z powodu koronawirusa. Mamy liczbę poważnych skutków ubocznych. Mamy liczby. Wiemy, które abortowane linie komórkowe dziecka wykorzystali do stworzenia szczepionek. Ten [powyższy argument] w ogóle nie odnosi się do naszej sytuacji. Nasza sytuacja jest zupełnie inna.

Po drugie, od kiedy musimy ignorować oczywisty związek między wprowadzeniem przymusowych szczepień w Austrii a na przykład innymi planami, takimi jak wprowadzenie tożsamości cyfrowej w Unii Europejskiej, co zmusi nas do posiadania tożsamości połączonej z kontem bankowym i wszystkimi tymi rzeczami?

[Jest] w oficjalnym planie Unii Europejskiej – jest na stronie głównej Komisji, można go znaleźć sam. Po prostu wygoogluj to. Przekonasz się, że jedną z dźwigni, których użyjemy, aby popchnąć ludzi do posiadania tej cyfrowej tożsamości, jest zielony paszport. Od kiedy powinienem przestać myśleć, przestać kierować się zdrowym rozsądkiem, przestać korzystać z mojej wiedzy, mojej wiedzy politycznej – i mojej wiedzy aktywistycznej, w moim przypadku. Od kiedy powinienem przestać go używać?

A teraz przychodzi jeszcze ważniejsza część: od kiedy powinienem przestać być katolikiem? Jako katolik wiem, kiedy państwo ma prawo mnie o coś poprosić, a kiedy nie. Nie wolno nam poświęcać jednego stożka kadzidła Nowemu Porządkowi Świata. Nie wolno nam tego robić i wiemy o tym. A Kościół katolicki uczy nas tego, a wiemy to z historii: spójrzmy na Trzecią Rzeszę w Niemczech. Było kilku dobrych biskupów, ale tylko jeden z nich jest naprawdę sławny: to kardynał Galen. Był jedynym, który naprawdę stawiał opór. Wtedy jego koledzy biskupi powiedzieli mu: „Nie rób tego. Bądź cicho”. Doświadczamy tego samego tutaj i myślę, że ludzie powinni się przygotować.

Druga informacja: wiem, że cała ta dyskusja pojawiła się również w tradycyjnych kręgach, ale proszę spojrzeć na Austrię już teraz. Czy naprawdę chcesz mieć przymusowe szczepienia, które oddzielają zaszczepionych od nieszczepionych osób? To jest chore.

LSN: W najbliższą sobotę masz demonstrację. Ale jeśli najgorsze przyjdzie do najgorszego i w Austrii dojdzie do przymusowych szczepień, co zrobisz?

AT: Nie szczepić się, stawiać opór, stawiać opór, stawiać opór. Staraj się chronić rodziny. Jestem pewien, że pierwszą rzeczą, którą spróbują zrobić, to pójść za rodziną. „Ach, rodzice nie są szczepieni. Cóż, myślę, że będziemy musieli sprawdzić … zdrowie dzieci…”

Musimy chronić rodziny; musimy stworzyć dla nich kręgi ochrony. Musimy stworzyć dla nich kręgi wsparcia: wsparcie finansowe, wsparcie medyczne, wsparcie z miejscami, w których mogą mieszkać, gdzie mogą się ukryć.

Obiecuję ci! Brzmi to jak dziwna teoria – ale pół roku temu nawet ja nie uwierzyłbym, że przyjdzie tak szybko. Ale teraz, jeśli pojedziesz do Austrii i spojrzysz na nasze prawo, i jeśli spojrzysz na konferencję prasową, którą wygłosiła dziś nasza kanclerz, wiesz, że to jest to, z czym mamy do czynienia. Im więcej ludzi stawia teraz opór, im więcej ludzi przestaje dołączać do tego całego szaleństwa, tym lepiej dla nas.

LSN: Myślę, że widziałem na twoim koncie na Twitterze, że pokazałeś zdjęcie Gezundheitspass [przepustki zdrowotnej] z czasów nazistowskich.

AT:Nie publikowałem nazistowskiego Gezundheitspass;zrobił to ktoś inny. Interesujące jest to, że Gezundheitspass jest dokładnie tym, co musimy teraz pokazać, aby żyć tak zwanym normalnym życiem. I nawet nie to: Gezundheitspass wygasa teraz co cztery miesiące, więc po czterech miesiącach musisz dostać kolejne szczepienie, kolejny zastrzyk, kolejny zastrzyk …

LSN: Czy masz już przepustkę z odnowieniem?

AT: Tak, to zostało właśnie wprowadzone w piątek: nowa zasada będzie nie sześć miesięcy, ale cztery miesiące. Teraz oficjalnie jest to trzy razy w roku.

LSN: To ważne, abyśmy wiedzieli tutaj we Francji, ponieważ wciąż mamy trochę więcej wolności, ale niewiele!

AT: Wolność we Francji może skończyć się w każdej sekundzie.

opracował ra na podstawie: https://www.lifesitenews.com/news/exclusive-alexander-tschugguel-tells-lifesitenews-he-will-resist-covid-tyranny-in-austria/?utm_source=featured&utm_campaign=usa

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości