sobota, 30 września, 2023

Portal eprudnik.pl

Przygotowano grunt pod przekręt...

Wykorzystując Centralny Rejestr Wyborców przyszykowano ogromny wał wyborczy. Wyniki nadchodzących październikowych wyborów mogą...

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...
Strona głównaPolska i ŚwiatO świadomym osłabieniu...

O świadomym osłabieniu państwa i ratunku dla Polski

Współpraca z Moskwą
Tu śmietana na torcie. W lutym 2013 roku szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego generał Stanisław Koziej podpisał w Moskwie „Plan współpracy miedzy Biurem Bezpieczeństwa Narodowego i Aparatem Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej na lata 2013-2014”. W sumie konsekwentny krok – współpracujemy z gwarantem naszego bezpieczeństwa. W myśl tego dokumentu sprawy takie jak: analiza koncepcji strategicznych Polski, narodowe planowanie strategiczne, metodyka prowadzenia strategicznych przeglądów bezpieczeństwa czy transparentność ćwiczeń i manewrów wojskowych – będą omawiane i konsultowane przez BBN z Aparatem Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej. Podpisany dokument mówi o konsultowaniu ćwiczeń i manewrów wojskowych.

Panie generale, czy BBN dostał zawiadomienie o ostatnich manewrach prowadzonych u naszych granic?

ZAPAD 2013
Na jesieni 2013 roku Rosjanie i Białorusini przeprowadzili ćwiczenia wojskowe Zapad 2013, w ramach których trenowano odpieranie ataku ze strony Polski oraz prewencyjny nalot atomowy na Warszawę. Szef BBN skwitował te ćwiczenia stwierdzeniem „Rosjanie ćwiczą, nie można się oburzać, że ćwiczą, bo inaczej byśmy się oburzali, że w ogóle mają wojsko. My powinniśmy również ćwiczyć”. Mówiąc inaczej – „nic się nie stało, chłopaki, nic się nie stało”, to tylko takie zabawy dużych chłopców.

Interwencja na Ukranie
Marzec 2014 Rosja narusza integralność terytorialną Ukrainy pomimo tego, że zgodnie z Memorandum Budapesztańskim podpisanym w grudniu 1994 roku Rosja wraz z USA i Wielką Brytanią zobowiązała się do respektowania suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy oraz powstrzymania się od wszelkich gróźb użycia siły przeciwko jej niepodległości i integralności terytorialnej, a Ukraina zobowiązała się do przekazania strategicznej broni nuklearnej Rosji i przystąpienia do układu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej.

Rosyjskie gwarancje bezpieczeństwa to bzdura
Ups, gwarant bezpieczeństwa i nienaruszalności terytorialnej chyba się rozmyślił. Warto w tym miejscu przypomnieć, że II Rzeczpospolita miała podpisane z ZSRR SZEŚĆ umów zapewniających bezpieczeństwo oraz nienaruszalność granic, wszystkie zostały złamane ponieważ Związek Sowiecki uznał, że 17 września Państwo Polskie przestało istnieć. Sowietom nie przeszkadzało to, że międzynarodowa definicja dezintegracji państwa nie była spełniona, tzn. Polska nie poddała się, ani jej terytorium w całości nie zostało podbite, po prostu wbili nam nóż w plecy. Co z tego 17 września 1939 roku Warszawa ciągle się broniła, bój z Niemcami toczyło 25 z 33 zmobilizowanych przez Polskę dywizji, Rząd Polski, Prezydent i Naczelny Wód znajdowali się na terenie kraju, skoro bolszewicy użyli prawnego wytrycha, z którego nikt ich nie rozliczył, bo zwycięzców się nie sądzi, i stwierdzili, że Polska przestała istnieć. Podobnie zachowują się Rosjanie obecnie nie przejmują się podpisanymi umowami i gwarancjami natomiast usiłują w najróżniejszy sposób potwierdzić prawny mandat do swojej operacji na Ukrainie. Tradycyjnie wychodzą z założenia, że międzynarodowe trybunały są dla przegranych.

Rozbrojenie polską odpowiedzią na rosyjskie zbrojenia
Warto prześledzić co przez ostanie lata robiła Polska w celu poprawienia swojej obronności, o dziwnym zachowaniu BBN pisałem powyżej.

W 2009 roku zawieszono powszechny pobór do wojska, a polska armia została zreorganizowana do operacyjnej armii zawodowej. Stan liczebny naszej armii to nieco ponad 100 tys., z czego możemy wystawić do realnej obrony około 30 tys. żołnierzy liniowych, z taką siło można bronić teren wielkości średniego powiatu. Nasz wskaźnik mobilizacyjny wynosi 0,26% populacji własnych obywateli, co daje około 100 tys. osób. Należy zaznaczyć, że jest to jeden z najniższych wskaźników mobilizacyjnych w Europie, niższy mają tylko Czechy i Luksemburg. W 2007 minister Klich utrącił projekt powołania do życia wojsk obrony terytorialnej, czyli ochotniczej masowej formacji odpowiednio przeszkolonej i dającej możliwość szybkiej mobilizacji w wypadku zagrożenia kraju. W 2010 roku wraz z generałem Gągorem w smoleńskich błotach utonął projekt stworzenia na terenie Polski kilku dużych baz wojskowych NATO, w których stacjonowałoby kilkanaście tysięcy żołnierzu Paktu Północnoatlantyckiego. Polskie wydatki na zbrojenie sięgają kwoty 256 dolarów na jednego mieszkańca (średnia dla europejskich państw NATO to 509 dolarów).

Jak widać od kilku lat prowadzimy stałą politykę demontażu polskiej armii podczas gdy nasz wątpliwej jakości „gwarant bezpieczeństwa”, jakim w założeniach BBN ma być Rosja, sukcesywnie zwiększa swój potencjał militarny. Rosja do 2020 roku planuje wydać na modernizację armii 600 mld dolarów. Jak te pieniądze przełożą się na wzajemne stosunki polsko-rosyjskie widzimy na przykładzie Ukrainy.

Intronizacja
Jeżeli chodzi o armię to w wypadku dynamicznego rozwoju sytuacji za naszą wschodnią granicą nic nie uda nam się zrobić w związku z tym może warto pomyśleć o prawdziwym zaangażowaniu się w Intronizację Pana Jezusa na Króla Polski, oby Boża interwencja uratowała nas przed najgorszym.

Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski

Tu fragment orędzia przekazanego słudze bożej Rozalii Celak.

Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa za Króla w całym tego słowa znaczeniu, jeśli się podpo­rządkuje pod Prawo Boże, pod prawo Jego miłości. Inaczej, moje dziecko, nie ostoi się.

I jeszcze na ostatek mówi do mnie przekonująco:  Oświadczam ci to, moje dziecko, jeszcze raz, że tylko te państwa nie zginą, które będą oddane Jezusowemu Sercu przez intronizację, które Go uznają swym Królem i Panem.

Przyjdzie straszna katastrofa na świat – mówił -jak zaraz zobaczysz.

W tej chwili powstał straszliwy huk. Owa kula pękła. Z jej wnętrza wybuchnął ogromny ogień, za nim polała się obrzydliwa lawa jak z wulkanu, niszcząc doszczętnie wszystkie państwa, które nie uznały Chrystusa. Widziałam zniszczone Niemcy i inne zachodnie państwa Europy. Z przerażeniem zwróciłam się o ratunek do tego Pana, a on mi mówił: Nie bój się, dziecko, i trzymał mnie za ramiona. Pytam go: Czy to jest koniec świata, a ten ogień i lawa, czy to jest piekło? Otrzymuję odpowiedź: Nie jest to koniec świata ani piekło, tylko straszna wojna, która ma dopełnić dzieła zniszczenia. Granice Polski były nienaruszone – Polska ocalała. Ta osoba nieznana mówi jeszcze do mnie: Państwa oddane pod panowanie Chrystusa i Jego Boskiemu Sercu, dojdą do szczytu potęgi i będzie już jedna Owczarnia i jeden Pasterz.

Po tych słowach wszystko znikło.

 

Na podstawie:
http://freeisoft.pl/2010/05/po-katastrofie-tu-154-rosja-poznala-kody-nato/ http://pl.wikipedia.org/wiki/Si%C5%82y_Zbrojne_Federacji_Rosyjskiej http://pl.wikipedia.org/wiki/Zachodni_Okr%C4%99g_Wojskowy_Si%C5%82_Zbrojnych_Federacji_Rosyjskiej http://polish.ruvr.ru/2011/10/04/58167667/ http://www.kresy.pl/publicystyka,wydarzenia-tygodnia?zobacz/rosja-rzuca-wyzwanie-nato http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/452311,general-stanislaw-koziej-szef-rbn-polska-jest-zagrozona-nie-mozna-wykluczyc-zagrozenia-inwazja.html http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Wojska-Rosji-cwicza-w-Obwodzie-Kaliningradzkim-35-tys-zolnierzy-na-niezapowiedzianych-manewrach,wid,16445712,wiadomosc.html?ticaid=1124ea http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjskie-iskandery-na-polskiej-granicy-ministerstwo-potwierdza/knjk8 http://kresy24.pl/32907/co-polski-general-mowil-i-co-podpisal-w-moskwie/ http://www.polskatimes.pl/artykul/796327,manewry-zapad-2013-rosja-i-bialorus-przecwiczy-prewencyjny-atak-jadrowy-na-warszawe-a-nato,id,t.html?cookie=1 http://www.fronda.pl/a/rosja-cwiczy-atak-atomowy-na-warszawe-a-szef-bbn-mowi-ze-przeciez-wojsko-musi-cwiczyc-gen-polko-dla-frondapl-to-dzwonek-alarmowy,27529.html http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/452311,general-stanislaw-koziej-szef-rbn-polska-jest-zagrozona-nie-mozna-wykluczyc-zagrozenia-inwazja.html http://www.kresy.pl/kresopedia,historia,ii-wojna-swiatowa?zobacz/wystapienie-rosji- http://fakty.interia.pl/polska/news-w-2009-roku-koniec-poboru-do-wojska,nId,841112 http://niewygodne.info.pl/artykul2/01027-wydarzenia-poprzedzajace-kryzys-na-Ukrainie.htm http://niewygodne.info.pl/artykul2/01031-do-czego-prowadzi-polityka-demontazu-wlasnej-armii.htm http://www.apokalipsa.info.pl/top/chrystus_krol.htm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Przygotowano grunt pod przekręt wyborczy

Wykorzystując Centralny Rejestr Wyborców przyszykowano ogromny wał wyborczy. Wyniki nadchodzących październikowych wyborów mogą zostać w znaczącej, nawet 30% części, zafałszowane. Problem fałszowania dotyczyć miałby szczególnie dużych miast. Na czym to będzie polegać? Przychodzący do lokali wyborczych wyborcy na miejscu dowiedzą...

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl