środa, 31 maja, 2023

Portal eprudnik.pl

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...

Dawid Mysior: 4 powody...

Dawid Mysior jest popularnym internetowym vlogerem, który porusza w swoich filmach szeroko pojętą...
Strona głównaOkiem KatolikaMatko Męczennika, pamiętaj...

Matko Męczennika, pamiętaj o nas w swoich modlitwach!

Jan Paweł II: Matko, dałaś nam wielkiego syna!
Marianna Popiełuszko: Ojcze Święty, nie ja dałam, ale Bóg dał przeze mnie światu!

Marianna Popiełuszko pytana przez dziennikarzy, jak wychować świętego, wyliczała: Należy kochać Boga i ludzi, kochać sercem i czynami. – Zawsze trzeba się cieszyć – podkreśliła.
Kto we łzach sieje, żąć będzie w radości – cytowała słowa jednego z psalmów. – Życzę każdemu, żeby prawda księdza Jerzego – zło dobrem zwyciężaj – była w każdym z nas. Jeśli my sami się poprawimy, to i w Polsce się poprawi – dodała.
Pytana o to, czym najbardziej lubił się zajmować jej syn, odpowiedziała, że „modlitwą”. Matka ks. Jerzego przypomniała też zdania, które często powtarzała swoim dzieciom: „Prościusieńko w niebo droga: kochać ludzi, kochać Boga. Kochaj sercem i czynami, będziesz w niebie z aniołami”.
A gdy idę do kościoła, serce z radości woła. Niechaj będzie pochwalony, Jezus Chrystus uwielbiony – cytowała słowa ludowej modlitwy.
Pytana, czy odczuwa obecność swojego syna, pani Marianna odpowiedziała: módlcie się o wstawiennictwo ks. Jerzego, to się dowiecie. Zapytana przez dziennikarzy, czy modli się do niego, odpowiedziała: syna można prosić jedynie o wstawiennictwo.

Świętej pamięci Marianna Popiełuszko udała się w dni dzisiejszym po wieczną nagrodę. Niech wraz ze swoim synem, bł. Jerzym oręduje za nami i za Polską u Pana.

źródło: breviarium.blogspot.fr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Marek Domagała i jego muza

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech to będzie piękny czas, który może nas wprowadzić w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Marek Domagała jest urodzonym w Prudniku muzykiem, gitarzystą, reżyserem, producentem i scenarzystą1. Jest...

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl