Maseczki, rozporządzenia, logika

2

Po zapoznaniu się z nowymi zasadami korzystania z obiektów sportowych obowiązującymi, można znaleźć w nich dowód potwierdzający, że obowiązkowe noszenie maseczek to wygląda jak przejaw “tresury społecznej”, a nie jak to się nam przedstawia troski o zdrowie społeczeństwa.

Czy osoby przebywające na obiektach otwartych muszą nosić maski ochronne? – Przebywając na obiekcie nie ma obowiązku zakrywania twarzy (dotyczy to osób uprawiających sport i osoby prowadzącej zajęcia). Należy mieć na względzie obowiązek zasłaniania twarzy podczas przemieszczania się na obiekt.

Okazuje się, że gdy uczestniczymy w zajęciach nie musimy nosić maseczek ale przed zajęciami, po nich i w czasie przemieszczania się na obiekty sportowe musimy.

Pomijając fakt, że maseczki nikogo przed niczym nie zabezpieczają, o czym wiemy od samego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, opisany sposób korzystania z maseczek to SZCZYT HIPOKRYZJI wprowadzających tego typu przepisy.

Przypomnijmy, że w okresie ciężkiej narodowej kwarantanny od 22.03 do 19.04, gdy obowiązywał zakaz nieuzasadnionego przemieszczania się nie było konieczności noszenia maseczek.

Nagle w pierwszym okresie poluzowania kwarantanny od 20.04. do 03.05. sprzedano społeczeństwu informację, że 80% populacji przechodzi COVID-19 bezobjawowo i dla zabezpieczenia osób niezakażonych musimy nosić maseczki w miejscach publicznych.

Aktualnie (od 04.05.2020) w ramach drugiego etapu łagodzenia obostrzeń obowiązujących w czasie kwarantanny wysmarowano wspomniane zasady korzystania z obiektów sportowych, którymi rządzący po prostu śmieją się nam w twarz. Te zasady to informacja typu- COKOLWIEK BZDURNEGO MY (RZĄD) WYMYŚLIMY wy (społeczeństwo) BĘDZIECIE MUSIELI WYKONAĆ. Liczę na to, że cierpliwość społeczna też ma swoje granice.

2 KOMENTARZE

  1. W orędziu przekazanym przez Matkę Bożą mistyczce Annie od Jezusa dnia 02.05.2020r. otrzymujemy informację o działaniach podejmowanych przez rząd Rzeczpospolitej w dobie “pandemii” wirusa SARS-CoV-2:

    Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu.

    Biorąc pod uwagę, że rząd światowy to okultyści usiłujący doprowadzić do zniewolenia wszystkich ludzi oraz fakt zaprzedania się naszych elit rządzących wspomnianym okultystom można wyciągnąć wniosek, że maseczki to symbol. Symbol oddziałujący na podświadomość, a niosący ze sobą następujący przekaz – JESTEŚCIE ZAKNEBLOWANI, NIE MACIE TU NIC DO POWIEDZENIA, MACIE SŁUCHAĆ I WYKONYWAĆ POLECENIA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!