niedziela, 23 czerwca, 2024

Masha Gessen: Chcemy zdemontować małżeństwo

Share

Homoseksualna aktywistka ujawniła plan, kryjący się za „małżeństwami” homoseksualnymi.

Homoseksualna aktywistka Masha Gessen, dziennikarka i pisarka rosyjska (ma także obywatelstwo amerykańskie), ujawniła rzeczywiste plany, przyświecające walce o wprowadzenie jednopłciowych „małżeństw”. W czasie dyskusji panelowej w Sydney otwarcie przyznała, że celem tego zaangażowania nie jest poszukiwanie równości, lecz raczej całkowity demontaż instytucji małżeństwa.

Nie chodzi o prawo homoseksualistów do zawarcia małżeństwa, ale o to, że instytucja małżeństwa powinna przestać istnieć. Walka o małżeństwa dla homoseksualistów zazwyczaj wiąże się z ukrywaniem tego, co mamy zamiar zrobić z małżeństwa, kiedy ten cel osiągniemy. Mówienie, że instytucja małżeństwa wówczas nie ulegnie zmianie, jest kłamstwem.

Gessen jest przekonana, że ta instytucja się zmieni – i powinna się zmienić.

Sądzę, że ona nie powinna istnieć

– stwierdziła wprost i dodała, że nie podoba jej się udział w tworzeniu fikcji, jakoby chodziło o coś innego.

Dla zilustrowania potrzeby likwidacji małżeństwa posłużyła się opisem skomplikowanej struktury własnej „rodziny”, w której trójka dzieci ma pięć dorosłych osób w roli rodziców. Według jej wyliczeń, „pięciu rodziców dzieli się na dwie grupy po trzy”. Na koniec oświadczyła: „Chciałabym żyć w systemie prawnym, który jest zdolny do sprostania tej rzeczywistości, a nie sądzę, że byłby zgodny z instytucją małżeństwa”.

za: http://gosc.pl/doc/1541683.Lesbijka-Chcemy-zdemontowac-malzenstwo


Informację trzeba traktować poważnie, ponieważ wkomponowuje się ona w strategię, która jest zawarta w dokumencie „Przeciw wolności i demokracji -Strategia polityczna lobby LGBT w Polsce i na świecie: cele, narzędzia, konsekwencje” . 


źródło: http://www.mamaitata.org.pl/

Warto dodać, że Fundacja Mamy i Taty opracowała nie tylko powyższy dokument, ale ma na swoim koncie również wiele bardzo pożytecznych akcji, jak np. akcja „Pomyśl o dziecku”

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości