TradycjaJezus Chrystus Królem Polski
- Promocja -

Jezus Chrystus Królem Polski

Gdy 1 kwietnia 1656 roku król Polski Jan Kazimierz przed wizerunkiem Matki Bożej Łaskawej we Lwowie w Intronizował Bogurodzicę na Królową Polski stało się coś niezwykłego – Polska uznała królowanie nad naszym narodem Matki Przenajświętszej. Dziś zastanówmy się nad królowaniem Jej Syna nad Polską.

Sprawa Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski rozpoczęła się w 1937 roku, czyli od momentu, w którym Pan Jezus w orędziach przekazywanych Rozalii Celakównie poinformował, że chce być ogłoszonym Królem Polski.

Niedługo przed wybuchem II wojny światowej Chrystus powierzył Rozalii Celak zadanie – przekazanie hierarchom polskiego Kościoła wiadomości, że wolą Syna Bożego jest, aby został On uroczyście ogłoszony Królem Polski. Intronizacji powinno było towarzyszyć nawrócenie wszystkich Polaków.

“Jedynie całkowite odrodzenie duchowe i oddanie się pod panowanie mego Serca może uratować od całkowitej zagłady nie tylko Polskę, ale i inne narody”

– powtarzał jej często Chrystus

Rozalia przekazała wolę Pana Jezusa ówczesnemu prymasowi kard. Augustowi Hlondowi. Niestety, mimo jego dobrej woli, cała sprawa przeciągała się. Prymas Hlond chciał mieć pewność, że mistycyzm Celakówny jest autentyczny. Mimo ponagleń Chrystusa, intronizacja nie została przeprowadzona przed rokiem 1939 i upadkiem II Rzeczypospolitej… Konsekwencją nie podjęcia działań w sprawie intronizacji, był brak zapowiedzianej przez Pana Jezusa ochrony Polski dlatego w wyniku działań wojennych w czasie II wojny światowej ponieśliśmy ogromne straty ludzkie i terytorialne, i popadliśmy w komunistyczną niewolę, z której nie możemy otrząsnąć się do dnia dzisiejszego.

Od 1937 roku sprawa intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski jest z różnym natężeniem obecna w życiu Polaków i Kościoła Katolickiego w Polsce.

Wydarzenie z 19 listopada 2016

Wspólny wysiłek tzw. środowisk intronizacyjnych i episkopatu Polski doprowadził do ogłoszenia w dniu 19 listopada 2016 roku Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Akt ten nie spełniał jeszcze całkowicie woli Pana Jezusa przekazanej Rozalii Celakównie. Chrystus precyzyjnie instruował Rozalię jak ma wyglądać Jego intronizacja na Króla Polski. Trzeba powiedzieć wyraźnie, że wspomniany Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana choć był wielkim krokiem w kierunku intronizacji to jednak nie wypełniał jeszcze całkowicie woli naszego Odkupiciela.

Wydarzenie z 24 listopada 2019

[Uwaga wstępna – przytoczymy tu i będziemy oznaczać za pomocą znaku * objawienia prywatne, które nie są ani uznane, ani badane przez Kościół Katolicki]

Kolejny raz sprawa intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski powróciła w listopadzie 2019 roku za przyczyną mistyczki o przybranym imieniu Maria Michalina od Apokalipsy* i skupionego wokół niej Internetowego Ruchu Katolickiego  “Domy Modlitwy św. Jana Pawła II“. Maria Michalina* otrzymała z Nieba 6 orędzi dotyczących warunku duchowego ratowania Polski przed III wojną światową. Ratunkiem miało być obwołanie Chrystusa Króla Wszechświata Królem Polski poprzez przeprowadzenie Wolnej Elekcji na Błoniach Krakowa w dniu święta Chrystusa Króla Wszechświata to jest 24 listopada 2019 roku. Co ciekawe o Wolnej Elekcji na Błoniach w Krakowie i przekazywanym im orędziach zaczęli też informować inni mistycy- Grzegorz Wróblewski z Leszna (kanał YouTube wPosłudze)*, Krzysztofa Michałowskiego z Rzeszowa (blog cyprianpolakwiara.blogspot.com)*. Do zapowiadanej Wolnej Elekcji na Krakowskich Błoniach doszło. Zebrał się lud wierny (choć nie przybyli zapraszani przez Matkę Bożą oficjalni goście – prezydent Andrzej Duda, ksiądz arcybiskup Wacław Depo, ksiądz biskup Jan Paweł Lenga, ksiądz arcybiskup Marek Jędraszewski). Organizacją spotkania zajęły się osoby zgromadzone w Domach Modlitwy JPII. Wolna Elekcja przebiegła zgodnie z planem zaproponowanym w orędziach* przez Matkę Bożą. Są świadectwa osób*, które widziały jak Dwór Niebieski* przyjął wołanie modlących się elektorów.

Wydarzenia z 20 lutego 2020

Dzięki Wolnej Elekcji oraz spełnieniu dodatkowych wymagań, a w szczególności licznych modlitw i ofiar Mszy Świętych Pan Jezus został ukoronowany w Niebie* dnia 20.02.2020 roku na KRÓLA POLSKI

Wydarzenia z 31 października 2020 [aktualizacja]

Dnia 31 października 2020 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Świebodzinie dokonał się akt koronacji Pana Jezusa przez symboliczne nałożenie korony na figurę naszego Zbawiciela oraz wręczenie berła przez arcybiskupa Andrzeja Dzięgę w obecności nielicznych przedstawicieli Parlamentu.

Tym samym nieomal 100. letni okres przypominania przez Niebo o konieczności przyjęcia przez Polskę fizycznego panowania Pana Jezusa jako Króla Polski – miejmy nadzieję – został dokonany.

Jeżeli Polska przez te akty ludu wiernego została uznana przez Niebo Królestwem Dwóch Serc – Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi – to cieszmy się i radujmy, a Boża interwencja pomoże nam uwolnić się od wojny oraz zaciskającego się na świecie systemu kontroli wprowadzanego przez Antychrysta.

Niech Żyje Jezus Chrystus Król !!! Król Polski !!!Ps 91, : Nas broni Bóg… kto się Jemu odda w opiekę On chroni od zarazy co skrada się w mroku i moru niszczącego w południe…

- Dla ducha -

1 KOMENTARZ

Komentarze

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ostatnie publikacje

Twoja Intencja

Potrzebujesz modlitwy?

Chcesz aby kapłan odprawił mszę?

Najlepiej mszę trydencką?

Subskrybcja

Bądź z nami w kontakcie

Wejdź w nielimitowany dostęp wspaniałych treści przygotowanych specjalnie dla Ciebie, wystarczy wpisać e-mail!

To może zainteresować

- Promocja -
eprudnik.pl