niedziela, 23 czerwca, 2024

Gadowski: za przyzwoleniem rządu rusza program seksualizacji naszych dzieci. [WIDEO]

Share

W „Komentarzu tygodnia” publicysta Witold Gadowski odniósł się do wielu spraw, w tym o przygotowywanej manifestacji KOD, o popieraniu przez rząd LGBT, o wizycie wpływowego chińczyka Songa Hongbingaw Polsce, o zamieszaniu w MSZ oraz p ostatniej ustawie o podniesieniu kwoty wolnej od podatku.

13 grudnia w rocznicę wprowadzenia przez komunistów stanu wojennego kolejne pokolenie komunistów będzie organizowało manifestację KOD … oglądajmy to jak dobry kabaret – puentuje Gadowski.

W tajemnicy przed swoimi wyborcami PIS składa obietnicę w ONZ wsparcia środowisk LGBT, o rozwój gender w Polsce. Właśnie w szkołach rusza program seksualizacji naszych dzieci, będą filmy o lesbijkach, homoseksualistach, będzie przedstawianie tego wszystkiego jako normy – i to dzieje się w trakcie tak zwanej konserwatywnej rewolucji w Polsce – dziwi się bardzo redaktor.

Doskonale z powyższym koresponduje artykuł:

„Winnicki ostro do posłów PiS: Co wy robicie w tym Sejmie?! Wasz rząd popiera homopropagandę!”

W ostatnich dniach napływają coraz bardziej bulwersujące informacje świadczące o tym, że niestety rząd Prawa i Sprawiedliwości w polityce dotyczącej tradycji, obyczajów, kultury, ochrony rodziny, nie tylko nie przeciwstawił się temu, co robiła Platforma Obywatelska, ale nadal podąża tą tęczową autostradą i nie widać nawet hamowania – mówił podczas wtorkowego posiedzenia Sejmu poseł Robert Winnicki (Ruch Narodowy).

– Okazuje się bowiem, że Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej dofinansowało w kwocie 200 tys. złotych program Fundacji Autonomia, który wchodzi właśnie do polskich szkół, w którym to programie mamy takie pojęcia z zakresu marksizmu kulturowego, jak walka z homofobią, jak walka o równouprawnienie różnych tzw. orientacji homoseksualnych. Mamy do czynienia z feministyczną, homoseksualną propagandą w polskich szkołach za pieniądze Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej. Co więcej jest to continuum polityki, która została wyrażona przez rząd w czerwcu tego roku, kiedy to poparliśmy na forum UE kolejne przepisy tego typu. Co więcej, 21 listopada na Forum Organizacji Narodów Zjednoczonych rząd, razem z innymi liberalnymi krajami, przeciwstawił się rezolucji Grupy Afrykańskiej, która nie chce, żeby marksizm kulturowy i homopropaganda funkcjonowały w ONZ – wyliczał Winnicki działania PiS uderzające w rodzinę. – Niestety rząd Prawa i Sprawiedliwości to popiera i to jest skandal. Ja mam pytanie do posłów katolickich w PiS: Co wy robicie w tym Sejmie? Wasz rząd popiera homopropagandę! Co wy robicie w tym Sejmie i dlaczego popieracie te układy?! – pytał posłów Prawa i Sprawiedliwości. Złożył przy tym wniosek o przerwę w obradach, aby rząd mógł się do tego ustosunkować. Nikt, ani rząd, ani posłowie PiS, odnosić się do tych faktów jednak nie chciał.

źródło: http://prawy.pl/41821-winnicki-ostro-do-poslow-pis-co-wy-robicie-w-tym-sejmie-wasz-rzad-popiera-homopropagande/

Okazało się, że Robert Grey jest związany z amerykańskimi służbami specjalnymi. Co robi agencja wywiadu, co robi ABW, gdzie są nasze procedury, że do stanowiska wiceministra MSZ dopuszczony jest człowiek współpracujący ze służbami obcego kraju i nie jest ważne, czy to jest sojusznik czy wróg —mówił w „Komentarzu Tygodnia” Witold Gadowski, komentując doniesienia medialne, mówiące o niejasnych powiązaniach byłego już wiceministra MSZ. Robert Grey został odwołany z funkcji wiceministra spraw zagranicznych. Wyborcza.pl, która pierwsza poinformowała o odwołaniu Greya, podała, że został on odwołany pilnie, gdyż zataił fakt współpracy ze służbami USA, mimo że był o to pytany. Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaprzeczyło tym doniesieniom. Wyobraźmy sobie podobną sytuację w Izraelu… jest to niemożliwe. Niemożliwe jest to również na Białorusi Aleksandra Łukaszenki, który tępi w swoim rządzie ludzi bezpośrednio związanych z rosyjskimi służbami. Jakim więc jesteśmy krajem? Może to tylko operetka? Jest to kolejny kamyczek do ogródka ministra Waszczykowskiego, który nie tylko nie stworzył początków niepodległej polskiej polityki zagranicznej, ale coraz mocniej mota się w swoich deklaracjach, ujawniając swoje niekompetencje —powiedział, dodając: Korporacja Geremka wgryzła się panu ministrowi w zwoje mózgowie, tak mocno, że nie może dziś pomyśleć, że Polska może być niepodległa i że może mieć swoją własną myśl o polityce zagranicznej.

Gadowski mówił także o relacjach z Chinami przy okazji wizyty w Polsce autora książek „Wojna o pieniądz” Songa Hongbinga.

Rozmawiając z panem Hongbingiem zapytałem go o jedną rzecz: czy Polska jest widoczna z perspektywy Pekinu i ten ekonomista, który jest jedną z 20 najbardziej wpływowych osób w Chinach, odpowiedział: tak, jesteście, bo geograficznie jesteście na trasie naszego wielkiego projektu, odwrócenia kierunku światowego handlu. Jest to mityczna propozycja, która nabiera kształtu. Pytając dalej, zapytałem, czy polscy politycy cokolwiek robią, żeby tę perspektywę ożywić? Z jego uśmiechu wywnioskowałem, że nie robią nic. Zajęci są awanturami z KOD-em, itp itp. Kiedy do Polski przyjechał pan Hongbing nie spotkał się z nim nikt, ani wiceminister Morawiecki, ani pani premier, ani nikt z kancelarii prezydenta, gdzie jak wiadomo od dłuższego czasu zbija się po prostu bąki. Został potraktowany jak powietrze. Jak zatem mamy prowadzić politykę zagraniczną, gospodarczą, skoro tak się zachowujemy? —pytał dziennikarz.

W „Komentarzu tygodnia” publicysta odniósł się także do ostatniej ustawy o podniesieniu kwoty wolnej od podatku.

Coraz mniej podoba mi się program Mateusza Morawieckiego, dużo w nim pięknych haseł, a mało konkretów. (…) Podniesiono ostatnio kwotę wolną od podatku, ale kto wyżyje w Polsce za 6 tys. rocznie? Wiem, że są tacy ludzie. Większość z nas, jednak zarabia odrobinę więcej. W myśl solidarności społecznej możemy się na to zgodzić. Dlaczego jednak mamy się zgadzać, że posłowie mają kwotę wolną od podatku w wysokości 30 tys. złotych. Czy w myśl klasyka Orwella są „zwierzęta równe i równiejsze, a świnie najrówniejsze?” Czy tak to wygląda? (…) Plan Morawieckiego to tylko zestaw pobożnych życzeń
—mówił.

Więcej o planie Morawieckiego, o przemilczanych deklaracjach Prawa i Sprawiedliwości na forum ONZ oraz o komisji Amber Gold w wideo poniżej.

GadowskiTV / wpolityce.pl

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości