piątek, 29 września, 2023

Portal eprudnik.pl

Przygotowano grunt pod przekręt...

Wykorzystując Centralny Rejestr Wyborców przyszykowano ogromny wał wyborczy. Wyniki nadchodzących październikowych wyborów mogą...

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...
Strona głównaPolska i ŚwiatFeministki to też...

Feministki to też resortowe dzieci

Wygląda na to, że warto prześwietlać rodzinne powiązania czołowych polskich feministek tak zacięcie promujących na naszym lokalnym podwórku gender. Do ciekawych informacji dotarła „Gazeta Polska”.

Prof. Magdalena Środa to córka prof. Edwarda Ciupaka, zarejestrowanego jako kontakt informacyjny „Gabriel”. Katarzyna Bratkowska, która chciała zabić swoje dziecko w Wigilię, jest córką Stefana Bratkowskiego, członka egzekutywy PZPR w Związku Literatów Polskich. Feministka Agnieszka Graff to rodzina zastępcy stalinowskiego naczelnego prokuratora wojskowego Kazimierza Graffa. Feministka Katarzyna Władyka to córka Wiesława Władyki z „Polityki”, a wcześniej komunistycznego pisma „Tu i teraz”.

Magdalena Środa to za Wikipedią – etyk, filozof, publicystka, feministka – zajmuje się historią idei etycznych, etyką stosowaną, filozofią polityczną i feministyczną oraz problematyką kobiecą, uzupełnijmy – zagorzały przeciwnik Kościoła Katolickiego. Prawdopodobnie wrogość do Kościoła odziedziczyła po ojcu prof. Edwardzie Ciupaku, który był marksistowskim socjologiem, zajmującym się dechrystianizacją Polski. Jednak prof. Ciupak odchdząc z tego świata pojednał się z Bogiem za pośrednictwem tak zwalczanego wcześniej Kościoła. Historię jego przemiany opisuje Bogumił Łoziński w najnowszym numerze Gościa Niedzielnego. Tradycje rodzinne kontynuuje obecnie jego córka Magdalena Środa, miejmy nadzieję, że końcówka jej życia będzie również uwieńczona nawróceniem.

Katarzyna Bratkowska zajmuje się edukacją młodzieży w jednym z warszawskich liceów. Przed świętami Bożego Narodzenia Bratkowska w jednej z telewizji ogłosiła, że chce dokonać aborcji i zamierza to zrobić w Wigilię. Później dodała, że właśnie „w Wigilię, żeby było weselej”. „Jestem komunistką, bo wierzę, że to najbardziej proludzki, humanitarny ustrój na świecie” – mówiła na łamach „Rz” Bratkowska.

Jej rodzicami jest para znanych dziennikarzy – Stefan Bratkowski i Roma Przybyłowska-Bratkowska. Przypomnijmy, że Stefan Bratkowski był członkiem egzekutywy PZPR w Związku Literatów Polskich. W PZPR działał od 1954 r. do 1981 r., gdy usunięto go z partii. W 1980 r. został szefem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, zdelegalizowanego w stanie wojennym, a w 1989 r. uczestniczył w Okrągłym Stole. Należał do współtwórców „Gazety Wyborczej”. W 2011 r. opublikował artykuł porównujący działalność Jarosława Kaczyńskiego i Adolfa Hitlera.

Agnieszka Graff, feministka publikująca w „GW”. Pani Graff w 2011 r. obwieściła światu, że Jolanta Kwaśniewska to „ikona kobiet”. Graff zasłynęła również jako admiratorka Janusza Palikota i jego ruchu. W 2011 r. w TOK FM narzekała, że Kościół ma „totalną władzę w kwestiach reprodukcyjnych”, a Palikot to pierwszy polityk, który ma szansę się temu przeciwstawiać. Graff uwypukla marksistowskie korzenie feminizmu. Pojawianie się w mediach tematu wyjaśniania katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. Graff nazywa zaś „paraliżem smoleńskim”. Twierdzi, że czuje się obco wobec „histerii smoleńskiej”.

W tej sytuacji „Gazeta Polska” postanowiła sprawdzić informacje z publikacji internetowych o związkach rodzinnych feministki z płk. Kazimierzem Graffem, zastępcą naczelnego prokuratora wojskowego w czasach stalinowskich. „Winny wielu zbrodni sądowych na żołnierzach AK i działaczach niepodległościowych, bezkarny w III RP” – pisał o nim Tadeusz Płużański w książce „Bestie”.
– Agnieszka to moja bliska rodzina – powiedziała „Gazecie Polskiej prawnik Krystyna Izdebska-Graff, córka Kazimierza Graffa. To wnuczka brata mego ojca – dodała.

Katarzyna Władyka, doktor socjologii, koordynator Gender Studies Uniwersytetu Warszawskiego, swego czasu prezenterka radiowa i radna Dzielnicy Warszawa-Ursynów, producentka pierwszej w Polsce audycji o tematyce anty-dyskryminacyjnej.

Wiesław Zygmunt Władyka – polski dziennikarz, profesor historii na Uniwersytecie Warszawskim, literaturoznawca, historyk prasy. Jako naukowiec zajmuje się głównie historią prasy. Pracuje w Instytucie Badań Literackich PAN. W okresie socjalistycznym należał do PZPR. W stanie wojennym pracował w kontrowersyjnym czasopiśmie „Tu i Teraz”. Jako dziennikarz od wielu lat związany jest z tygodnikiem „Polityka”, gdzie był szefem działu krajowego, a obecnie jest komentatorem wydarzeń politycznych. Autor i redaktor wielu publikacji historycznych. Z okazji pięćdziesięciolecia tygodnika Polityka wydał książkę: „Polityka” i jej ludzie.

Jak widać koło się zamyka, a przysłowie „czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci” sprawdza się doskonale. Podmienione, w miejsce wymordowanych, przez komunistów elyty okazują się fundamentem elyt III RP. Jedynym, z opisanych, który wyłamał się z zaklętego kręgu lewactwa okazał się prof. Ciupak, świeć Panie nad jego duszą.

O tym jak dokonano podmiany elity w dobie umacniania władzy ludowej i zdobywania Polski przez komunistów można dowiedzieć się z konferencji Leszka Żebrowskiego:

Powtórzę za Leszkiem Żebrowskim „umarli trzymają żywych za nogi”, czyli nasza współczesność zależy od naszej przeszłości. Musimy poznać prawdę historyczną, tam tkwią korzenie naszych obecnych niepowodzeń.

źródła:
http://niezalezna.pl/50638-resortowe-feministki-od-marksa-do-gender
http://pl.wikipedia.org/wiki/Edward_Ciupak
http://wpolityce.pl/wydarzenia/25653-prof-edward-ciupak-ojciec-magdaleny-srody-zajmowal-sie-dechrystianizacja-polski-a-potem-sie-nawrocil-i-zmarl-przyjawszy-sakramenty
http://wpolityce.pl/artykuly/70013-maja-narbuttodrazajaca-prowokacja-na-portalu-lisa-feministka-katarzyna-bratkowska-zapowiada-ze-usunie-ciaze-w-wigilie-zeby-bylo-weselej
http://www.vitalvoices.pl/mentees/Polska/3
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wies%C5%82aw_W%C5%82adyka

foto: http://www.fronda.pl/a/polacy-i-polki-takze-zachowuja-zdrowy-rozsadek-i-odrzucaja-feministki,33222.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Przygotowano grunt pod przekręt wyborczy

Wykorzystując Centralny Rejestr Wyborców przyszykowano ogromny wał wyborczy. Wyniki nadchodzących październikowych wyborów mogą zostać w znaczącej, nawet 30% części, zafałszowane. Problem fałszowania dotyczyć miałby szczególnie dużych miast. Na czym to będzie polegać? Przychodzący do lokali wyborczych wyborcy na miejscu dowiedzą...

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl