4,7 C
Nowy Jork

Europejski wskaźnik umieralności spada. Dlaczego?

Published:

Zapoznając się ze stroną www.euromomo.eu można zauważyć, że wskaźnik umieralności w Europie … spada. Dlaczego spada wskaźnik umieralności, jeżeli rzekomo mamy pandemię?

Warto na euromomo.eu odszukać wykresy dla Włoch, Hiszpanii, Niemiec i Holandii gdzie umierają, zgodnie z przekazem medialnym, tysiące ludzi. Ta strona przygotowuje wykresy na temat umieralności w 23 krajach biorących udział w projekcie. Dane pochodzą z zarejestrowanych w urzędach świadectw zgonów. Na skali poziomej wykazane są tygodnie poszczególnych lat. Ostatni zapis to 11 tydzień 2020, czyli okres od 9 do 15 marca 2020

Mamy sezon na grypę, którą wywołują też koronawirusy. Przy infekcji spowodowanej przez koronawirusy mamy cięższą odmianę grypy. W zeszłym roku, ten kto złapał grypę i przyszedł do lekarza został zdiagnozowany i odesłany do domu. Duża część osób pewnie nawet się nie zgłosiła do lekarza. Hospitalizowano tylko najtrudniejsze przypadki, czyli głównie pogrypowe zapalenia płuc.

W tym roku KAŻDEGO, kto zgłasza się z wysoką temperaturą, kaszlem i dusznością pakują do szpitala. Robią test na rodzaj wirusa, czego nie robiono w zeszłym roku. Potem powiadamia się media o ilości zachorowań z powodu koronowirusa, który standardowo odpowiada za 7 do 15% zakażeń w okresie grypowym, nie informując jednak ile wykonano testów by znaleźć te tysiące chorych osób. Poza tym grupuje się ludzi w szpitalu i ilość powikłań może rosnąć.

Obecnie gromadzi się chorych, którzy w zeszłym roku po prostu byli w domach. Personel jest przeciążony, dochodzi do kolejnych zakażeń między pacjentami oraz zakażeń personelu. To wszystko kręci telewizja i non stop podaje WIADOMOŚCI o koronawirusie napędzając spiralę strachu. Strach i stres powoduje wydzielanie w ludzkim organizmie kortyzonu, który ogranicza działanie układu odpornościowego, co zwiększa ilość zakażeń.

Mimo przerażających informacji podawanych przez media na stronie euromomo.eu nie widać zwiększonej śmiertelności. Śmiertelność nie odbiega od średniej dla wspomnianych wyżej krajów.

Powstaje pytanie ci się dzieje? Otóż mamy do czynienia z gromadzeniem chorych, którzy zdrowieją i umierają w szpitalach, trzeba dodać, że chorych, którzy normalnie przebywaliby w domach. Mamy zagłębia z chorymi, gdzie prowadzone są testy w kierunku tego jaki patogen wywołał chorobę, w zeszłym roku nikt tego, nie robił. Zbierane są informacje kręcone wywiady, pokazywane przepełnione sale, słaniający się na nogach personel medyczny, a umieralność bardzo nieznacznie lub wcale nie odbiega od średniej. W zeszłym roku ogromna większość chorych odchorowywała, zdrowiała bądź umierała w domach, a teraz tych wszystkich chorych ludzi zebrano w szpitalach. W zeszłym roku nikt o tym nie mówił, dzisiaj media cały czas podają informacje o pandemii. W ten sposób wykreowano medialną epidemię. Ogłoszono stany zagrożenia, ograniczono prawa obywatelskie i właśnie trwa testowanie jak bardzo można przykręcić śrubę.

Z wywiadu poniżej można się dowiedzieć jakie są cele tych działań:

YT zablokowało ten film (niestety) -> https://youtu.be/RjDp2jDLWbo, ale można go zobaczyć -> tutaj

Aktualizacja 13.04.2020: Pojawił się nowy film z dr Shivą na kanale YT wRealu24 (który za kilka godz. również znikł). Udało się nam jednak go wcześniej osadzić:


Related articles

Recent articles

spot_img
eprudnik.pl