piątek, 24 maja, 2024

Eugenika : W imię postępu – film dokumentalny

Share

Film „Eugenika” Grzegorza Brauna, poprzez świetny montaż, zdjęcia archiwalne i wypowiedzi ekspertów, w doskonały sposób ukazuje jak elity intelektualne zachodu zbudowały intelektualne fundamenty masowej zagłady, Ukazuje historie, twórców, i ideowe założenia eugeniki.

Głośny, wstrząsający i demaskatorski film otwierający oczy na prawdę o współczesnych teoriach i ruchach propagujących aborcję, eutanazję czy in vitro. Szokująca prawda o tym, gdzie są źródła cywilizacji śmierci i co jest kamieniem węgielnym „postępowych” ideologii lansujących eliminację słabszych. Twórcy odsłaniają przed widzem, do czego prowadzą koszmarne praktyki i „zabawy” w Pana Boga oraz jakich ideowych ojców mają wyznawcy „prawa wyboru”, „prawa do godnej śmierci” czy podobno opowiadający się „za życiem” zwolennicy in vitro?

Eugenika zakładała że dzieci dziedziczą po rodzicach talenty i wady, sterylizowano więc dzieci by nie przekazały wnukom wad dziadków lub rodziców. Eugenicy sterylizacją nie chcieli dopuścić do dziedziczenia kalectwa , pretekstem miało być niedopuszczenie do dziedziczenia ślepoty
Po tym filmie już nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie wiedział… Seans obowiązkowy!

Gatunek – Dokument
Produkcja – Polska
Premiera – 14 maja 2011 (świat)
Reżyseria – Grzegorz Braun
Scenariusz – Grzegorz Braun

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości