ModlitwyEgzorcyzm małżeński

Egzorcyzm małżeński

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja mąż / żona łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moją żoną / mężem a Tym mężczyzną / a Tą kobietą.
W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Z racji mojego “talentu” do naprawy komputerów dostałem nietypowe zlecenie: “Proszę o wyciągnięcie wszystkiego co się da z tego komputera” – powiedział do mnie nisko pochylony mężczyzna. “Proszę powiedzieć dokładniej, co znaczy, wyciągnąć wszystko co się da?” – zapytałem. “Wie Pan, ja wiem, że moja żona mnie zdradza. Ja wyjeżdżam do pracy za granicę, a ona… ”

Poczułem się zakłopotany, odłożyłem na bok komputer i zacząłem się zastanawiać, co powinienem zrobić. Z pomocą przyszedł mi ks. Dominik Chmielewski, który opowiedział tako oto historię:

Czym jest moc sakramentu małżeństwa?

Mąż przyszedł z opętaną kobietą na egzorcyzm. Straszliwa siła, straszne opętanie. Sześciu potężnych mężczyzn nie było w stanie jej utrzymać i kiedy zaczął się egzorcyzm, natychmiast wyrzuciła ręce i sześciu facetów poleciało na ścianę. Zaczęła biec z kościoła, wybiegła na ulicę potwornie rycząc. Uparł się mąż, klęknął szybko przy egzorcyście i powiedział “Księże, ksiądz odmówi nade mną egzorcyzmy. Przecież to jest moja żona! Jedno ciało. Już nie ma ona i ja. Jesteśmy my. Jedno serce, jedna dusza. Połączeni na zawsze razem.” I ksiądz zaczął odmawiać egzorcyzm nad nim i w tym momencie ta kobieta upadła, zupełnie sparaliżowana została przyniesiona przed ołtarz. Egzorcyzm został odprawiony nad mężczyzną do końca. Kobieta została całkowicie uwolniona.

Wy rodzice, mężu, żono macie moc uwalniania od złych duchów, swojego męża, swoją żonę! Widzisz, że Twój mąż  przestaje Cię kochać, że zakochuje się w jakiejś innej kobiecie, że ma romans z kimś w pracy…. Masz moc , w Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa łamać moc więzów duchowych i emocjonalnych albo seksualnych i oddalić grzech pomiędzy Twoim mężem, a tą kobietą.

Możesz tak się modlić:

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja żona łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moim mężem a Tą kobietą. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

I będziesz zdumiona efektami. Tak możesz modlić się nad alkoholikiem, tak możesz się modlić nad kimś kto się stoczył w grzech jakiegoś nałogu, w ten sposób … I wiecie kiedy ja tego doświadczam, mocy modlitwy małżeńskiej,  gdzie nawet egzorcysta nie jest w stanie uwolnić od złego ducha kogoś, a moc błogosławiąc mąż żonę a żona błogosławiąc męża uzyskuje to za pomocą krótkiej czasami modlitwy, to mi się oczy otwierają ze zdumienia.

Wersja modlitwy dla męża może wyglądać tak:

Panie Jezu, W Imię Jezusa Chrystusa, na mocy sakramentu małżeństwa ja mąż łamię i rozrywam więzy duchowo emocjonalne i seksualne pomiędzy moją żoną a Tym mężczyzną. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

75 KOMENTARZE

 1. Prosze o egzorcyzm w intencji ratowania małzenstwa mojego syna, synowa chce wkrótce odejsc po 11 latach Prosze o zgode i odrodzenie miłosci.

 2. Proszę o egzorcyzm w intencji ocalenia mojego małżeństwa. Proszę o egzorcyzm, aby mój mąż nie nadużywał alkoholu i wrócił do domu. Boże pomóż

 3. Proszę o egzorcyzm w intencji mojego męża socjopaty narcyza bez empatii w usunięciu jego zaburzeń co niszczy moje małżeństwo rodzinę

 4. Proszę, o egzorcyzm w intencji mojego męża, pomimo że jesteśmy po rozwodzie cywilnym to wciąż jesteśmy małżeństwem bo mamy ślub kościelny 31 lat. Mąż odszedł do kochanki przekreślił rodzinę proszę o zerwanie więzi pomiędzy kochankami i powrót męża do rodziny, bo tu powinno być jego miejsce Bog zapłać

 5. Proszę o egzorcyzm w intencji mojego męża Andrzeja ,który zniewolony został przez swoją matkę Teresę,gdzie nasze małżeństwo 25 r . się rozpada.Nasza rodzina jest bardzo podzielona i wiele w niej zamętu(brak pokoju,zgody,przebaczenia i ducha braterskiej troski). Proszę o egzorcyzm w intencji mojej Rodziny.Jezu Ufam Tobie,Bòg zapłać.

 6. Blagam o egzorcyzm dlamnie bo jestem w separacji z zona ona wyparla sie bogo mowiac ze jej nic nedal a mnie zgubila pycha bo przezto stawialen sie ponad ja. 7 lat maluzenstwa w 2 dzieci zylem praca oszczendzalem zabardzo modlilem sie za slabo niedogodzilem swojej zonie i poszla za wygodniejszym zyciem w miescie bezemnie do ktorego tez bylem albo jestem uzalezniony bo tu sobie radzilem. Naprawde tylko pracowac i czulosc troske dziecia umialem dawac. Teraz koncze sie psychicznie kazdy dzien wydaje mi sie ostatni odkad wyszla z poradni niedajac sobie uswiadomic ze dla dobra dzieci powinnismy probowac. Nie jestem mezczyzna lecz z byt czulym egoista co chcial zyc spokojnie a teraz ponosze kare ktorej niemoge zniesc. Chociasz wiem ze ludzie maja gorzej i ze jestem dziecia potrzebny tyle ze mi jest wstyd czuje lek przerazenie a myslenie mnie boli. Bardzo boli. Zona planuje ze sobie kogos znajdzie a my bedziemy zyli jak przyjaciele a dzieci tego nieodczuja. Blagam pomocy

 7. Proszę o egzorcyzm w intencji mojego męża który odszedł do kochanki , mamy 2 dzieci, za parę dni 4 rocznica ślubu. Bóg zapłać.

  • Proszę o egzorcyzm nad moim mężem Dominikiem. Oddaliśmy się od siebie i w pewnym momencie zrobił dziecko innej i teraz odszedł do niej, bo ona go potrzebuje, musi zająć się ich dzieckiem. A co z naszą rodziną? Błagam

 8. Proszę o egzorcyzm nad naszym małżeństwem mąż od wielu lat jest niewierny, szuka nowej miłości, wrażeń. chce się rozstać. Proszę o zerwanie pozamałżeńskich grzesznych relacji, jesteśmy 18 lat po ślubie .Boże Bądź Uwielbiony

 9. Proszę o egzorcyzm dla mojego męża I dla siebie. Nasze małżeństwo się rozpada. Mamy złożony pozew w sądzie. Czekaliśmy kilka lat na te decyzje. Mąż znalazł inna kobietę. Twierdzi że jest szczęśliwy. Ja jestem matką naszych dzieci. Proszę o modlitwę I duchowe wsparcie. Zawierzam moje małżeństwo Panu wierząc, że zawróci nas na dobrą drogę.

 10. Proszę o egzorcyzm nad moją żoną i modlitwę w jej intencji a także mojej, o zapomnienie i wybaczenie. Moja żona po prawie trzydziestu latach małżeństwa została opętana miłością do innego człowieka. Jest ze mną ale tylko z przywiązania i ze względu na stabilizację. Wciąż się kontaktują, utrzymują relację niepokojąc mnie co doprowadza mnie do szału i rezygnacji z walki o naszą wspólną przyszłość mimo, że bardzo ją kocham. Brak ognia w naszym sakramentalnym małżeństwie w przeciwieństwie do relacji jaką stworzyli sobie kochankowie. Moja miłość gaśnie… Proszę o cud.

 11. Proszę o egzorcyzm w intencji mojej żony i mojej. Pokornie Błagam o modlitwę za moją ukochaną żonę Iwonkę. 25 lat jesteśmy małżeństwem (na pozór szczęśliwa rodzina dwójka dzieci).. od stycznia 2021 moja małżonka nagle zaczęła zachowywać się inaczej .. maskowała swoje zachowania..kwietniu podczas szczerej rozmowy wyznała mi że jest zakochana w mężczyźnie o 5 lat młodszym od niej teraz zachowuje się jak “zaczarowana” unika rozmów kontaktu jestem dla niej jak obcy człowiek ..jestem ojcem jej dzieci.. i tyle ten który ją uwodzi jest lekarzem “przyjacielem” z pracy (jest mężem i ojcem dwójki córek – tyle wiem).. Proszę o rozerwanie więzi pomiędzy nimi .. jeszcze niedawno myślałem że mam szczęśliwą rodzinę .. dzieci o niczym jeszcze nie wiedzą .. u nas jest już dramat .. a w tamtej rodzinie z tego co wiem życie płynie “szczęśliwie “..
  Boję się o moją żonę modlę się jak umiem . BÓG ZAPŁAĆ za pomoc

 12. Proszę o egzorcyzm naddemną i moją żoną od 5 lat jestem nawróconym chrześcijaninem mam pragnienia serca by słuchać Jego i iść za Nim przyjmuje wszystko co każdy dzień mi przyniesie ale widzę że moja ukochana choć jesteśmy jednym ciałem często szuka zaczepki kochasz Boga a nie mnie,postawiłeś Boga na pierwszym miejscu a nie mnie no to idź inna droga itd nasze małżeństwo jest w strasznym położeniu pod każdym aspektem naszego wspólnego życia mamy tylko jedno dziecko . Często wypowiada bardzo obraźliwe słowa że odejdzie odemnie itd dużo by tu pisać że temat Boga jest w życiu mojej żony nie do przyjęcia po za wyjątkami jak ma dobry dzień chyba. Z tą sytuacją zmagamy się już parę lat razem chodzimy na psychoterapię i też nie na wielkich zmian w dodatku mam wrażenie i nie raz słyszałem to ty mówisz się zmienić itd.Prosze o modlitwę.

  • Pawle, wiara jest w Tobie. Nie obnoś się z nią, nie opowiadaj o niej, nie bądź natrętny. Nie narzucaj się. Rozmawiaj z żoną o życiu codziennym i pięknie tego świata bez podtekstów, zwłaszcza tych związanych z TWOJĄ wiarą. Postępuj zgodnie z Ewangelią ale nie podkreślaj za każdym razem, że to robisz. Czyń dobro i nie mów “a teraz czynię dobro”. Bądź dobrym człowiekiem bez autoreklamy. I bądź cierpliwy w tym, za kilka lat stanie się cud i otoczenie zauważy, że jesteś skałą na której można budować trwałe związki. Żona to zauważy, uwierz mi. Przeżyłem wiele porażek w swoim sakramentalnym małżeństwie, ratunkiem było takie postępowanie. Obecnie moja żona jest na etapie rozstawania z kochankiem. Ja jestem dobrym człowiekiem i takim mam zamiar zostać. Tutaj użyłem autoreklamy ale tylko po to żeby Cię przekonać.

 13. Proszę o egzorcymzm w intencji mojej żony i mojej. Uważam, że moja żona jest operana złymi mocami. Ma podwójną osobowość.
  W pierwszej postaci jest cudowną żoną, matką, kobietą. W drugiej postaci jest koszmarem z największych horrorów.

  Od 6 lat robiłem wszystko, co możliwe, żeby uratować małżeństwo. Żona stwierdzila ostatacznie, że: jestem dobrym mężem, jest ze mnie zadowolona, a i tak żona prowadzi do rozwodu. W rezultacie jestem już całkowicie wyniszczony psychicznie. Ogarnia mnie bezradność, głeboka depresja, możliwe, że początki jakiejś choroby psychicznej od 6-letniego długotrwałego, głębokiego stresu.

  Mamy 2 dzieci. Mieliśmy piękne plany i wspólne marzenia. To stało się nagle, bez ostrzeżenia.
  Nasze małżeństwo, także i obecnie, miewa piękne okresy, ale ktoś/coś nas niszczy od środka. Bardzo kocham swoją żonę – jeszcze bardziej, niż kiedyś – tę pierwszą jej wersję. Kocham swoje dzieci. Żona też kocha dzieci.
  Proszę o odprawianie egzorcyzmów nad naszym małżeństwem. Niech złe moce natychmiast nas zostawią i pozostanie jedynie miłość i Bóg … .

  Szczęść Boże

 14. Bardzo proszę o egzorcyzm w intencji uratowania małżeństwa. Mąż ma kochankę. Proszę aby wrócił do domu i zakończył ta relacje..

 15. Proszę o egzorcyzm małżeński w intencji mojego małżeństwa zawartego w 2012 r. w Przemyślu. Proszę o rozerwanie więzi pomiędzy kochankami, by żona Monika odeszła od uwodziciela, któremu urodziła nieślubne Dziecko. Mamy dwoje wspólnych małych Dzieci, które bardzo przeżywają fakt rozbitej Rodziny. Żona chce rozwodu. Sytuacja jest ciężka, lecz wiem, że z Maryją i Jezusem wszystko jest możliwe i również możliwe jest uratowanie naszego Małżeństwa. Boże dotrzyj do niej. Na mocy sakramentu małżeństwa Jezu ulituj się nade mną i naszymi małymi Skarbami.

 16. Proszę o modlitwę w intencji ratowania mojego małżeństwa. Mąż bardzo zaangażował się emocjonalnie w znajomość z inną kobietą, nie daję już rady. Jezu, ratuj!

 17. Proszę o egzorcyzmy w intencji mojego męża który ma kochanke. Niby zerwał z nią relacje a po dwóch miesiącach znów zaczął do niej wydzwaniać . Ma możliwość widywania jej w pracy dwa razy w tygodniu. Proszę również o egzorcyzmy dla tej kobiety (kochanki mojego męża) -Bóg zapłać

 18. Proszę o egzorcyzm na mocy Sakramentu małżeństwa dla mnie i mojego męża. Niech mąż zostawi kochankę i wróci do mnie i dzieci. Niech w małżeństwie zapanuje szacunek,zrozumienie i miłość.

 19. Proszę o egzorcyzm dla mojego męża Tomka i dla mnie(Eli) o uratowanie naszego małżeństwa i naprawę naszej relacji. Kocham go ale nie wiem już jak z nim rozmawiać bo ponad nasze dobro stawia pieniądze. Jesteśmy zaledwie 3 miesiące po ślubie. Kocham go. Bardzo i wiem, że wciąż za mało .

 20. Proszę o egzorcyzm na mocy Sakramentu Małżeństwa o uratowanie naszego małżeństwa że współmałżonka Julita aby zostały złamane więzi seksualne i z tym mężczyzna Tomaszem i żeby żona wróciła do mnie jesteśmy po ślubie Kościelnym 24 lata mamy troje dzieci Niech moja współmałżonka pozostawi kochanką i niech wróci do mnie męża Jaceki i Julita małżonkowie Szczęść Panie Boże

 21. Proszę o egzorcyzm za mnie,zakochałam się w młodszym mężczyźnie a jestem w ponad 20 letnim udanym związku .Nie mogę uwolnić się natrętnych myśli o zdradzie …Proszę o modlitwę 🙏Bóg zapłać 🙏

 22. Bardzo proszę o egzorcyzm w intencji uratowania mojego małżeństwa i uzdrowienia mojego męża Rafała.Niech zostawi kochanke ,ktora go uwiodła i wróci do domu do mnie i dziecka. Panie Boże pomóż!

 23. Proszę o egzorcyzm,aby mój mąż nie nadużywał alkoholu, ponieważ boję się że nie jestem w stanie dłużej tego znosić, chciałabym ,aby nasze małżeństwo układało się harmonijnie i szczęśliwie.Boze pomóż

 24. Proszę o egzorcyzm mimo że jesteśmy po rozwodzie cywilnym nie znaczy że Bóg nas też rozłonczył.Mamy dwoje dzieci , mieszkamy razem a on znalazł sobie młoda kobietę która go wykorzystuje finansowo za sex. Bardzo jestem załamana nie moge sie z tym pogodzic

 25. Proszę o egzorcyzm w intencji naszego małżeństwa mąż odszedł do kochanki z którą ma dziecku, jesteśmy po słupie 18 lat i mamy dwoje dzieci Jezu Ty się tym zajmij

 26. Proszę o egzorcyzm dla mojego męża po 30 latach znalazł sobie kobietę ktora tez jest w związku…niszcza dwie rodziny. Proszę o modlitwę nawrócenia do rodziny.

 27. Proszę o egzorcyzm w intencji mojego małżeństwa… mąż odszedł najprawdopodobniej do innej kobiety zostawiając nas samych… proszę o to aby wrócił do swojej rodziny ♥

 28. Proszę o egzorcyzm nad moim mężem Krzyśkiem.Mamy troje dzieci i dwoje nienarodzonych. Mój mąż zdradza mnie z mężatkami od wielu lat. Mieszka z nami i nikczemnie okłamuje nasze dzieci. Modlę się Nowenną Pompejańską, mam cudowny medalik, szkaplerz, leżę krzyżem i wszystko odbija się na moim zdowiu. NIE WIEM CO JESZCZE MAM UCZYNIĆ, mój mąż nie chce się nawrócić. PROSZĘ O EGZORCYZM W INTENCJI MOJEGO MAŁŻEŃSTWA I DOBRYCH RELACJI MIĘDZY MAMI W NASZEJ RODZINIE. BÓG ZAPŁAĆ

 29. Proszę o egzorcyzm w intencji mojego małżeństwa. Jesteśmy po ślubie ponad 6 lat mąż chce twraz odejść mamy dwoje dzieci w tym jedno 7 miesięcy. Miał kochanke i chyba nadal ma. W d o datku tamta kobieta też rozbija swoje małżeństwo. Proszę o modlitwę

 30. Błagam o egzorcyzm w intencji ocalenia mojego małżeństwa, Mąż odszedł w przeddzień 38 rocznicy naszego ślubu do kochanki, chce rozwodu, zawsze był dobrym Mężem, Ojcem, Dziadkiem a teraz wyrzucił nas ze swojego serca i życia. Co się z Nim stało? jestem załamana

 31. Błagam o egzorcyzm w intencji uratowania i uzdrowienia mojego małżeństwa, żeby mąż odszedł od kochanki i wrócił do mnie i dzieci. Jezu Ufam Tobie.

  • Błagam o egzorcyzm w intencji uratowania i uzdrowienia mojego malzenstwa ,niech mąż odejdzie od kochanki Ukrainki z dzieckiem i wróci do mnie i swoich dzieci.Jezu UFAM TOBIE ❤️

  • Błagam o egzorcyzm w intencji uratowania i uzdrowienia mojego małżensta ,niech mąż Daniel odejdzie od kochanki Ukrainki z dzieckiem i wróci do mnie i swoich dwóch córek .Jezu ufam Tobie pomóż 😢

 32. Proszę błagam o egzorcyzm uwolnienia mojego męża od wplywu kobiety która weszła w nasze malzenstwo,zabrala mojego męża zburzyla nasze malzenstwo i rodzinę po 25 latach. Zabierała go 6 lat i w końcu odszedł do niej. Przebaczałam, prosiłam i dalej proszę żeby się nawrócił i uratował nasze malzenstwo. Proszę o pomoc.

 33. Już 2 lata walczę o męża.Byliśmy 25 lat razem.Wyrzucilam tego człowieka z domu jak włączył mu się telelefon na randcę z kochanka ,która była w rodzinie 7 lat i u nas pracowała.A potem ja zostawił ,bo już miał następną.Z która mieszka.Ten człowiek był cudownym ojcem i mężem.Co się stało .Nie jest sobą.Co mam zrobić.

  • Prosze o egzorcyzm w intencji uwolnienia mojego meza Konrada od dzialania zlych duchow, ktore nim kieruja i prowadza do rozpadu naszego sakramentalnego małżeństwa.

 34. Proszę o egzorcyzm w intencji mojego małżeństwa. Mąż chce się rozejść… Szuka nowej miłości… A może nawet już znalazł… Jesteśmy 14 lat po ślubie…. Bóg zapłać!

 35. Proszę o egzorcyzm w intencji mojego małżeństwa .Zbliża się 33 rocznica ślubu a mąż ma kochankę.Jestem załamana tą sytuacją

 36. Proszę o egzorcyzm w intencji mojego malzenstwa.Mamy 20 rocznicrle slubu a maz ma kochankę .Jestem zalamana ta sytuacja

Komentarze

Proszę wprowadź swój komentarz!
Przedstaw się

Ostatnie publikacje

Subskrybcja

Bądź z nami w kontakcie

To może zainteresować

- Promocja -
eprudnik.pl