czwartek, 18 lipca, 2024

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Share

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm … związane z partią rządzącą.

Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha. To od Ciebie zależy, na kogo zagłosujesz: czy na Bożą alternatywę, czy pójdziesz za podszeptem propagandy, że mimo wszystko Duda, że mimo wszystko PIS.

Zachęcamy do komentowania, czy Państwo się zgadzają z tym, że PIS nie zasłużył sobie na oddanie na nich głosu w zbliżających się wyborach?

Grzegorz Płaczek to autor książki “#ToSieSamoKomentuje”, która jest ponad 260-stronicowym pamiętnikiem Polaka, który poszukuje prawdy w trudnym momencie historii kraju, gdy Polskę ogarnia wszechobecny kryzys polityczny, społeczny, moralny, a nawet mentalny.

Czytaj więcej

Komentarze

4 KOMENTARZE

 1. Już wkrótce ani Płaczek ani nikt inny nie będzie mógł „siać dezinformacji”. Prawdopodobnie wszystkie telewizornie jednak będą siały, co chcą, bo kto ma licencję na gadanie, tego ustawa nie obowiązuje.

 2. Ta wyliczanka czytana z tekstu umieszczonego za kamerką nie jest ani mądra, ani rzetelna, ani uczciwa. Przeciwnie jest głupiutka, nieuczciwa, nieprawdziwa i naciągana do granic możliwości, co każdy chociaż trochę interesujący się polityką z łatwością zauważy. Gdyby np podobną „miarę” i sposób zastosować do PO, wyliczanka musiałaby potrwać co najmniej cały dzień. Podobnie byłoby z innymi partiami. Jak to zakłamanie ma się do pańskiego katolicyzmu?

  • Ciebie zamurowało „jak nie pis czy po, to kto?”. Jesteś w większości zmanipulowanych, dlatego w Polsce jest tak żle.

 3. Włączam niby portal katolicki, a tu…
  mieszanka TVN i GW.
  I taki to katolicki portal.
  A pan GP jest wypchany propagandą TVNu i GW jak prosie kaszą. Teksty jak z silnych razem z putinem.
  Jak można pozwolić sobie tak splądrować swój umysł – to ciężki grzech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Nowości