czwartek, 28 września, 2023

Portal eprudnik.pl

Przygotowano grunt pod przekręt...

Wykorzystując Centralny Rejestr Wyborców przyszykowano ogromny wał wyborczy. Wyniki nadchodzących październikowych wyborów mogą...

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...

Dawid Mysior: 4 powody...

Dawid Mysior jest popularnym internetowym vlogerem, który porusza w swoich filmach szeroko pojętą...
Strona głównaPolska i ŚwiatDlaczego nie zagłosuję...

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm … związane z partią rządzącą.

Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha. To od Ciebie zależy, na kogo zagłosujesz: czy na Bożą alternatywę, czy pójdziesz za podszeptem propagandy, że mimo wszystko Duda, że mimo wszystko PIS.

Zachęcamy do komentowania, czy Państwo się zgadzają z tym, że PIS nie zasłużył sobie na oddanie na nich głosu w zbliżających się wyborach?

Grzegorz Płaczek to autor książki “#ToSieSamoKomentuje”, która jest ponad 260-stronicowym pamiętnikiem Polaka, który poszukuje prawdy w trudnym momencie historii kraju, gdy Polskę ogarnia wszechobecny kryzys polityczny, społeczny, moralny, a nawet mentalny.

4 KOMENTARZE

 1. Już wkrótce ani Płaczek ani nikt inny nie będzie mógł „siać dezinformacji”. Prawdopodobnie wszystkie telewizornie jednak będą siały, co chcą, bo kto ma licencję na gadanie, tego ustawa nie obowiązuje.

 2. Ta wyliczanka czytana z tekstu umieszczonego za kamerką nie jest ani mądra, ani rzetelna, ani uczciwa. Przeciwnie jest głupiutka, nieuczciwa, nieprawdziwa i naciągana do granic możliwości, co każdy chociaż trochę interesujący się polityką z łatwością zauważy. Gdyby np podobną „miarę” i sposób zastosować do PO, wyliczanka musiałaby potrwać co najmniej cały dzień. Podobnie byłoby z innymi partiami. Jak to zakłamanie ma się do pańskiego katolicyzmu?

  • Ciebie zamurowało „jak nie pis czy po, to kto?”. Jesteś w większości zmanipulowanych, dlatego w Polsce jest tak żle.

 3. Włączam niby portal katolicki, a tu…
  mieszanka TVN i GW.
  I taki to katolicki portal.
  A pan GP jest wypchany propagandą TVNu i GW jak prosie kaszą. Teksty jak z silnych razem z putinem.
  Jak można pozwolić sobie tak splądrować swój umysł – to ciężki grzech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Przygotowano grunt pod przekręt wyborczy

Wykorzystując Centralny Rejestr Wyborców przyszykowano ogromny wał wyborczy. Wyniki nadchodzących październikowych wyborów mogą zostać w znaczącej, nawet 30% części, zafałszowane. Problem fałszowania dotyczyć miałby szczególnie dużych miast. Na czym to będzie polegać? Przychodzący do lokali wyborczych wyborcy na miejscu dowiedzą...

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Marek Domagała i jego muza

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech to będzie piękny czas, który może nas wprowadzić w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Marek Domagała jest urodzonym w Prudniku muzykiem, gitarzystą, reżyserem, producentem i scenarzystą1. Jest...

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl