-0,7 C
Nowy Jork

Dentysta Opole – Galeria Uśmiechu stomatolog Przemysław Rapa

Published:

W Opolu jest nowy gabinet stomatologiczny. Powstał na przeciwko pływalni Akwarium i obejmie opieką wszystkich chętnych, którzy zaufają nowej profesjonalnej opiece dentystycznej.

Nowoczesny gabinet stomatologiczny, prowadzony przez firmę Praktyka Stomatologiczna Galeria Uśmiechu Przemysław Rapa, powstał w pomieszczeniu dawnego sklepu z militariami w Opolu przy ul. Ozimskiej 59/1b (wejście od ulicy).

Przecięcie wstęgi i przymiarki do fotela
Podczas planowanego w tym miesiącu otwarcia gabinetu nie powinno zabraknąć każdego z Państwa, kto chciałby rozpocząć przygodę i współpracę z Galerią Uśmiechu w Opolu.

Po krótkich przemowach goście przetną dużą czerwoną wstęgę i będą mogli wyruszyć na zwiedzanie nowego obiektu na medycznej mapie miasta Opola.

W gabinecie zainstalowano bardzo nowoczesny sprzęt, którego nie powstydziłby się niejeden gabinet. Unit dentystyczny z fotelem wraz z oprzyrządowaniem i stolikiem narzędziowym. Jest również lampa polimeryzacyjna LED, skaler, piaskarka, separator amalgamatu czy autoklaw. W gabinecie są też odpowiednie meble do przechowywania leków, narzędzi i materiałów dentystycznych. Oprócz tego jest tam również pokój socjalny, toalety, czy kącik dla dzieci.

Jako pierwszy gość na fotelu usiądzie szczęśliwiec, którego uśmiech rozbłyśnie całkowicie za darmo :)

Stomatolodzy dostępni dla mieszkańców
Prowadzeniem gabinetu zajmą się lekarze z Galerii Uśmiechu w Opolu. W gabinecie będą przyjmować lekarze stomatolodzy Przemysław Rapa oraz.

  • Będziemy dostępni codziennie dla wszystkich, oprócz tego chcemy prowadzić różnego rodzaju akcje profilaktyczne dla mieszkańców całego miasta w zakresie prawidłowej higieny zębów i jamy ustnej – mówił nam stomatolog Przemysław Rapa. Sam gabinet jest bardzo przestronny, do tego dochodzą dodatkowe pomieszczenia. Dzięki temu lekarze stomatolodzy oraz ich pacjenci, mieszkańcy Opola i województwa, będą mieli komfortowe warunki. – Warto podkreślić, że wszystkie prace remontowe i adaptacyjne były wykonane w naprawdę ekspresowym tempie, za co należą się wielkie podziękowania wszystkim zaangażowanym firmom.

Jak będzie czynny gabinet w Galeri Uśmiechu w Opolu?
Poradnia stomatologiczna ma być otwarta pięć dni w tygodniu, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Stomatolodzy będą pracować przez kilka godzin dziennie. Godziny otwarcia poradni zostaną ustalone i podane na stronie galeriausmiechu.opole.pl.

Istnieją trzy metody zapisów w placówce – wizyta osobista, kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 736 841 664 lub online za pomocą formularza galeriausmiechu.opole.pl. Według wstępnie rozpisanego harmonogramu, gabinet jako pierwsi, jeszcze w grudniu, odwiedzą pierwsi pacjenci.

– Sukcesywnie poradnię będą odwiedzali wszyscy. Pierwsza wizyta będzie traktowana jako kontrolna, a w przypadku konieczności dalszego leczenia, pacjenci zostaną umówieni na kolejne spotkania – poinformował Przemysław Rapa, kierownik projektu.


Praktyka Stomatologiczna Galeria Uśmiechu Przemysław Rapa
Przemysław Rapa
45-368 Opole, ul. Ozimska 59/1B
Tel.: 736 841 664

https://galeriausmiechu.opole.pl/

Related articles

Recent articles

spot_img
eprudnik.pl