Dentysta Opole – Galeria Uśmiechu stomatolog Przemysław Rapa

W Opolu jest nowy gabinet stomatologiczny. Powstał na przeciwko pływalni Akwarium i obejmie opieką wszystkich chętnych, którzy zaufają nowej profesjonalnej opiece dentystycznej.

Nowoczesny gabinet stomatologiczny, prowadzony przez firmę Praktyka Stomatologiczna Galeria Uśmiechu Przemysław Rapa, powstał w pomieszczeniu dawnego sklepu z militariami w Opolu przy ul. Ozimskiej 59/1b (wejście od ulicy).

Przecięcie wstęgi i przymiarki do fotela
Podczas planowanego w tym miesiącu otwarcia gabinetu nie powinno zabraknąć każdego z Państwa, kto chciałby rozpocząć przygodę i współpracę z Galerią Uśmiechu w Opolu.

Po krótkich przemowach goście przetną dużą czerwoną wstęgę i będą mogli wyruszyć na zwiedzanie nowego obiektu na medycznej mapie miasta Opola.

W gabinecie zainstalowano bardzo nowoczesny sprzęt, którego nie powstydziłby się niejeden gabinet. Unit dentystyczny z fotelem wraz z oprzyrządowaniem i stolikiem narzędziowym. Jest również lampa polimeryzacyjna LED, skaler, piaskarka, separator amalgamatu czy autoklaw. W gabinecie są też odpowiednie meble do przechowywania leków, narzędzi i materiałów dentystycznych. Oprócz tego jest tam również pokój socjalny, toalety, czy kącik dla dzieci.

Jako pierwszy gość na fotelu usiądzie szczęśliwiec, którego uśmiech rozbłyśnie całkowicie za darmo :)

Stomatolodzy dostępni dla mieszkańców
Prowadzeniem gabinetu zajmą się lekarze z Galerii Uśmiechu w Opolu. W gabinecie będą przyjmować lekarze stomatolodzy Przemysław Rapa oraz.

  • Będziemy dostępni codziennie dla wszystkich, oprócz tego chcemy prowadzić różnego rodzaju akcje profilaktyczne dla mieszkańców całego miasta w zakresie prawidłowej higieny zębów i jamy ustnej – mówił nam stomatolog Przemysław Rapa. Sam gabinet jest bardzo przestronny, do tego dochodzą dodatkowe pomieszczenia. Dzięki temu lekarze stomatolodzy oraz ich pacjenci, mieszkańcy Opola i województwa, będą mieli komfortowe warunki. – Warto podkreślić, że wszystkie prace remontowe i adaptacyjne były wykonane w naprawdę ekspresowym tempie, za co należą się wielkie podziękowania wszystkim zaangażowanym firmom.

Jak będzie czynny gabinet w Galeri Uśmiechu w Opolu?
Poradnia stomatologiczna ma być otwarta pięć dni w tygodniu, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Stomatolodzy będą pracować przez kilka godzin dziennie. Godziny otwarcia poradni zostaną ustalone i podane na stronie galeriausmiechu.opole.pl.

Istnieją trzy metody zapisów w placówce – wizyta osobista, kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 736 841 664 lub online za pomocą formularza galeriausmiechu.opole.pl. Według wstępnie rozpisanego harmonogramu, gabinet jako pierwsi, jeszcze w grudniu, odwiedzą pierwsi pacjenci.

– Sukcesywnie poradnię będą odwiedzali wszyscy. Pierwsza wizyta będzie traktowana jako kontrolna, a w przypadku konieczności dalszego leczenia, pacjenci zostaną umówieni na kolejne spotkania – poinformował Przemysław Rapa, kierownik projektu.


 

Praktyka Stomatologiczna Galeria Uśmiechu Przemysław Rapa
Przemysław Rapa
45-368 Opole, ul. Ozimska 59/1B
Tel.: 736 841 664

https://galeriausmiechu.opole.pl/

Avatar
Redakcjahttps://www.eprudnik.pl
Co jest na eprudnik.pl? Lepiej by było zapytać, czego tu nie ma? Sama część portalu z artykułami społeczno-religijnymi zawiera kilkaset pozycji. Poczytnych pozycji, które sprawiają, że eprudnik.pl jest znany nie tylko w Prudniku. Tak, Prudnik to nasze lokalne środowisko, w którym żyjemy i aktywnie działamy. Praca zawodowa? Obraca się wokół technologii informatycznych, internetu i bezpieczeństwa danych. Więc co tu jest? Sprawdźmy razem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

TAKŻE

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!