wtorek, 3 października, 2023

Portal eprudnik.pl

Przygotowano grunt pod przekręt...

Wykorzystując Centralny Rejestr Wyborców przyszykowano ogromny wał wyborczy. Wyniki nadchodzących październikowych wyborów mogą...

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...
Strona głównaBiznesDentysta Opole -...

Dentysta Opole – Galeria Uśmiechu stomatolog Przemysław Rapa

W Opolu jest nowy gabinet stomatologiczny. Powstał na przeciwko pływalni Akwarium i obejmie opieką wszystkich chętnych, którzy zaufają nowej profesjonalnej opiece dentystycznej.

Nowoczesny gabinet stomatologiczny, prowadzony przez firmę Praktyka Stomatologiczna Galeria Uśmiechu Przemysław Rapa, powstał w pomieszczeniu dawnego sklepu z militariami w Opolu przy ul. Ozimskiej 59/1b (wejście od ulicy).

Przecięcie wstęgi i przymiarki do fotela
Podczas planowanego w tym miesiącu otwarcia gabinetu nie powinno zabraknąć każdego z Państwa, kto chciałby rozpocząć przygodę i współpracę z Galerią Uśmiechu w Opolu.

Po krótkich przemowach goście przetną dużą czerwoną wstęgę i będą mogli wyruszyć na zwiedzanie nowego obiektu na medycznej mapie miasta Opola.

W gabinecie zainstalowano bardzo nowoczesny sprzęt, którego nie powstydziłby się niejeden gabinet. Unit dentystyczny z fotelem wraz z oprzyrządowaniem i stolikiem narzędziowym. Jest również lampa polimeryzacyjna LED, skaler, piaskarka, separator amalgamatu czy autoklaw. W gabinecie są też odpowiednie meble do przechowywania leków, narzędzi i materiałów dentystycznych. Oprócz tego jest tam również pokój socjalny, toalety, czy kącik dla dzieci.

Jako pierwszy gość na fotelu usiądzie szczęśliwiec, którego uśmiech rozbłyśnie całkowicie za darmo :)

Stomatolodzy dostępni dla mieszkańców
Prowadzeniem gabinetu zajmą się lekarze z Galerii Uśmiechu w Opolu. W gabinecie będą przyjmować lekarze stomatolodzy Przemysław Rapa oraz.

  • Będziemy dostępni codziennie dla wszystkich, oprócz tego chcemy prowadzić różnego rodzaju akcje profilaktyczne dla mieszkańców całego miasta w zakresie prawidłowej higieny zębów i jamy ustnej – mówił nam stomatolog Przemysław Rapa. Sam gabinet jest bardzo przestronny, do tego dochodzą dodatkowe pomieszczenia. Dzięki temu lekarze stomatolodzy oraz ich pacjenci, mieszkańcy Opola i województwa, będą mieli komfortowe warunki. – Warto podkreślić, że wszystkie prace remontowe i adaptacyjne były wykonane w naprawdę ekspresowym tempie, za co należą się wielkie podziękowania wszystkim zaangażowanym firmom.

Jak będzie czynny gabinet w Galeri Uśmiechu w Opolu?
Poradnia stomatologiczna ma być otwarta pięć dni w tygodniu, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Stomatolodzy będą pracować przez kilka godzin dziennie. Godziny otwarcia poradni zostaną ustalone i podane na stronie galeriausmiechu.opole.pl.

Istnieją trzy metody zapisów w placówce – wizyta osobista, kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 736 841 664 lub online za pomocą formularza galeriausmiechu.opole.pl. Według wstępnie rozpisanego harmonogramu, gabinet jako pierwsi, jeszcze w grudniu, odwiedzą pierwsi pacjenci.

– Sukcesywnie poradnię będą odwiedzali wszyscy. Pierwsza wizyta będzie traktowana jako kontrolna, a w przypadku konieczności dalszego leczenia, pacjenci zostaną umówieni na kolejne spotkania – poinformował Przemysław Rapa, kierownik projektu.


Praktyka Stomatologiczna Galeria Uśmiechu Przemysław Rapa
Przemysław Rapa
45-368 Opole, ul. Ozimska 59/1B
Tel.: 736 841 664

https://galeriausmiechu.opole.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Przygotowano grunt pod przekręt wyborczy

Wykorzystując Centralny Rejestr Wyborców przyszykowano ogromny wał wyborczy. Wyniki nadchodzących październikowych wyborów mogą zostać w znaczącej, nawet 30% części, zafałszowane. Problem fałszowania dotyczyć miałby szczególnie dużych miast. Na czym to będzie polegać? Przychodzący do lokali wyborczych wyborcy na miejscu dowiedzą...

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl