środa, 7 czerwca, 2023

Portal eprudnik.pl

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym...

Dlaczego nie zagłosuję na...

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm...

Marek Domagała i jego...

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech...

Dawid Mysior: 4 powody...

Dawid Mysior jest popularnym internetowym vlogerem, który porusza w swoich filmach szeroko pojętą...

Czy to jeszcze system oświaty, czy system zbiorowego zidiocenia?

Zgodnie z art. 70 ust. 1 Konstytucji RP każdy człowiek przebywający na terytorium Polski ma prawo do nauki. Realizację prawa do nauki po przez kształcenie, wychowanie i opiekę realizowane jest w Polsce przez państwo za pomocą systemu oświaty. System oświaty obejmuje publiczne i niepubliczne żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, policealne, artystyczne oraz inne szkoły specjalne i placówki oświatowo-wychowawcze oraz opiekuńcze. Do systemu oświaty nie zalicza się szkół wyższych.

Zobaczmy teraz jakie owoce przynosi ta państwowa struktura organizacyjna.

Zachęcam do obejrzenia, krótkiego filmu przygotowanego w kwietniu 2013 roku obnażającego pełną prawdę o systemie edukacji, a szczególnie o jakości wiedzy wynoszonej po zakończeniu szkoły przez gimnazjalistów.
Wychodzący po zakończonym egzaminie z mieleckich gimnazjów uczniowie są odpytywania przez młodzież działającą w ramach Mieleckiego portalu informacyjno-rozrywkowego www.czyliwiesz.pl . Oto przykładowe pytania:

  1. Ile dni ma rok?
  2. Proszę podać wzór na pole kwadratu.
  3. Proszę podać wzór dwutlenku węgla.
  4. Którą planetą od Słońca jest Ziemia?
  5. Proszę wymienić kontynenty na Ziemi.
  6. Co jest cięższe kilogram pierza czy kilogram kamieni?

Pod koniec nagrania autorzy przygotowali specjalny bonus. Zachęcam do obejrzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=wNBc8xIht-U

Jednak to nie wszystko. Zobaczmy jaką wiedzą dysponują dzisiejsi studenci, a niegdysiejsi gimnazjaliści. W tym nagraniu zobaczymy studentów dziennikarstwa, tych którzy w przyszłości będą pracowali w mediach. Studenci wystąpili w popularnym teleturnieju „Familiada”.

Te dwa filmy doskonale pokazują, że obecny system edukacji nie ma nic wspólnego z nauczaniem i zdobywaniem wiedzy, a produkuje w zmasowanych ilościach półidiotów, nie posiadających elementarnej wiedzy, którymi można łatwo i przyjemnie zarządzać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Otrzymuj powiadomienia, gdy opublikujemy coś nowego!

spot_img

Hostuj stronę bezpiecznie

Posiadasz stronę, ale nie masz zaufanej firmy, która będzie ją nie tylko utrzymywać, ale również pilnować i modyfikować w każdej potrzebnej chwili? sprawdź CERTIT.

Continue reading

Absolucja

Niech nas wspiera dobroć i miłosierdzie tego, który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje na wieki wieków. Amen.

Dlaczego nie zagłosuję na PIS

Grzegorz Płaczek w niekrótkim filmie punktuje sytuacje, zdarzenia, afery, skandale, zachowania, kumoterstwo, nepotyzm ... związane z partią rządzącą. Dla ludzi prawego serca Pan Bóg dał błogosławioną alternatywę na scenie politycznej Polski. Jest nią z pewnością partia skupiona wokół Rafała Piecha....

Marek Domagała i jego muza

Właśnie ukazał się nowy utwór Marka Domagały "JESZUA SZEMI - BLIŻEJ". Posłuchajmy, niech to będzie piękny czas, który może nas wprowadzić w nastrój zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Marek Domagała jest urodzonym w Prudniku muzykiem, gitarzystą, reżyserem, producentem i scenarzystą1. Jest...

Ciesz się wyłącznym dostępem do wszystkich naszych treści

Uzyskaj subskrypcję online i możesz odblokować dowolny artykuł, na który się natkniesz.

eprudnik.pl