poniedziałek, 15 lipca, 2024

Co powinniśmy wiedzieć o islamie – Islam – religia szatana – tolerancja dla islamofaszyzmu

Share

Myślę, że wykład Ann Barnhardt obnażający ukrywane prawdy o islamie wielu otworzy oczy. Prezentacja uświadamia wiele ważnych informacji, które po prostu są przerażające lub odrażające. Przejdźmy jednak do konkretów.

Po pierwsze– islam NIE JEST religią. Islam JEST totalitarnym systemem polityczno-wojskowym z wierzchu przybranym w piórka religii.

Po drugie – Allah to imię przed-islamskiego boga księżyca, którego kult był szczególnie rozwinięty w Arabii. Księżycowy bóg zwany al-ilah, bóg, został skrócony do formy Allah już w przed-islamskich czasach. Pogańscy Arabowie dawali imię Allah swoim dzieciom. Tak było na przykład z ojcem Mohameta i jego wujem. Fakt ten dowodzi, że Allah był tytułem boga-księżyca już w czasach Mahometa. Kiedy gdzie indziej popularność boga księżyca zmalała, Arabowie pozostali wierni swemu przekonaniu, że księżyc-bóg jest największym ze wszystkich bogów. Mimo że oddawali cześć 360 bożkom w Kabbie, księżyc-bóg nadal pozostawał ich najważniejszym bóstwem. Mekka została zbudowana jako sanktuarium dla boga-księżyca. To sanktuarium właśnie sprawiło, że Mekka była najświętszym miejscem pogańskiej Arabii. Mohamet został wychowany w religii księżycowego boga Allaha. Jednak posuną się on o krok dalej niż jego pogańscy współplemieńcy arabscy. Podczas gdy wszyscy oni wiedzieli że Allah (bóg-księżyc) jest największy ze wszystkich bóstw w ich panteonie, Mohamet zdecydował, że Allach był nie tylko największym, ale jedynym bogiem. Właściwie powiedział on: „Słuchajcie, wierzycie przecież, że Allach (bóg-księżyc) jest największym ze wszystkich bogów. To czego chcę, to to, żebyście przyjęli, że jest on jedynym bogiem. Nie odbieram wam Allaha, którego znacie i czcicie. Odbieram jedynie jego żonę i córki oraz wszystkich innych bogów.” Prawdą jest również, że pogańscy Arabowie nigdy nie zarzucali Mahometowi, że ogłasza on im innego Allaha od tego, którego już znali i czcili. Stąd „Allah” był bogiem-księżycem jak wykazują archeologiczne dowody. Tak więc Mohamet usiłował osiągnąć swój cel na dwa sposoby. Poganom mówił, że wierzy w księżycowego boga Allaha. Żydom i chrześcijanom mówił, że Allah jest także ich Bogiem.

Po trzecie– populistyczne hasło mówiące, że „Islam jest religią pokoju” to tylko gra słów w której dwie strony używają tych samych wyrażeń jednak mają na myśli coś zupełnie innego. Islamski pokój zapanuje wówczas gdy wszyscy niewierni zostaną zabici albo staną się wyznawcami Allaha, natomiast w ogólnym pojęciu nie muzułmanów pod hasłem pokój rozumieją raczej pokojowe współistnienie ludzi na świecie bez konieczności mordowania albo nawracania kogokolwiek.

Po czwarte – równie popularne hasło „Islam nigdy nie zabija niewinnych ludzi” to również muzułmańska zasłona dymna. Otóż w islamie za odejście od wiary, czyli tzw. apostazję karą jest śmierć. W założeniu „teologii” islamskiej wszyscy ludzie na ziemi są muzułmanami jednak, niektórzy z nich odeszli od wiary i nie wyznają jedynej słusznej wiary w Allaha (boga-księżyca), a w związku z tym są apostatami i należy ukarać ich śmiercią. Proste uzasadnienie na mordowanie „niewiernych”.

Po piąte– prawdziwa moralność islamska.

Islam sankcjonuje najgorsze wyuzdania seksualne – pedofilię (od pierwszego dnia życia „żony” dziewczynki), pederastię (stosunki oralne i analne), sodomię (choć oficjalnie odcina się od niej, sodomia jest powszechnie praktykowana w świecie islamu), stosunki analne z kobietami, nekrofilię (wersja ze zmarłymi ludźmi i zdechłymi zwierzętami), zoofilię jako stosunki waginalne i analne.

Czytaj więcej

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowości