Blisko 60% zakażonych wariantem Delta to osoby do 39 roku życia – tak, ale …

Data:

Udostępnij:

Minister Zdrowia Pan Adam Niedzielski alarmuje na Twitterze, że blisko 60% zakażonych wariantem Delta to osoby do 39 roku życia.

Przy okazji zachęca do szczepień. Brzmi alarmująco. 🆘🆘🆘

Może jednak warto dodać, że chodzi o liczbę 106 OSÓB! Wiceminister Zdrowia Pan Waldemar Kraska dzień wcześniej (19.07.2021.) oficjalnie podał, iż w Polsce potwierdzono wynikami badań genetycznych 185 zakażeń wariantem Delta. W Polsce mieszka 38 mln osób.


Co ciekawe, Pan Wiceminister Zdrowia wspomina w swojej wypowiedzi, że Delta stanowi 47%, a nie o 60%, jak podaje Pan Adam Niedzielski, Minister Zdrowia. ➡ Skąd zatem Pani Minister Zdrowia ma publikowane przez siebie dane?


Co sądzić, Polko i Polaku? | Jesteśmy razem. 🇵🇱


Nie obrażamy! #ToSieSamoKomentuje
Jeśli ktoś chce dołączyć, wesprzeć inicjatywę i walkę o lepszą Polskę – oto link: https://www.ToSieSamoKomentuje.pl/wsparcie Jesteśmy razem. Trzymaj się Polko i Polaku! Nie jesteście sami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Newsletter

spot_img

Powiązane artykuły

Jazz Prudnik Festival 2022

Zapowiedź kolejnego ponadczasowego prudnickiego wydarzenia jakim będzie Jazz Prudnik Festival, który odbędzie się w dniach 6-8.08.2022. Zarezerwuj już dziś...

Dni Prudnika 2022

4 czerwca prudnicki rynek rozbłyśnie gwiazdami. Podczas Dni Prudnika 2022 zagrają Hambawenah, Tulia oraz Zakopower. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane po raz 25....

Porównanie Prudnika z rosyjskim miastem

Youtuber Dimitr Cieszko porównuje poziom polskich i rosyjskich miast. W ostatnim odcinku porównano Prudnik z rosyjskim Pietrowskiem.

Ordo Et Pax Benedyktyni w Biskupowie proszą o wsparcie

Remont, winda i prace adaptacyjne +PAX! Drodzy Przyjaciele! Ostanie miesiące upłynęły nam na przygotowywaniu od dawna oczekiwanego przez nas remontu klasztoru, szczególnie...
eprudnik.pl