10,9 C
Nowy Jork

Akcja – Polska Jest Jedna: Podpisz apel przeciw segregacji i izolacji społecznej!

Published:

KOCHANI, MEGA WAŻNE NASZA WOLNOŚĆ BARDZO POWAŻNIE ZAGROŻONA –
GŁOSUJMY ze SPRZECIWEM na stronie polskajestjedna.com.pl

Prezydent miasta Siemianowice Śląskie Rafał Piech – ten, który zawierzył miasto i swoją prezydenturę Maryi, utworzył Ruch Społeczny POLSKA JEST JEDNA (dalej PJJ).

Do sejmu z senatu wróciła ustawa wprowadzająca segregację sanitarną w myśl której: Pracodawca będzie mógł przesuwać niezaszczepionych pracowników na inne stanowiska, co może wiązać się np. z obniżką wynagrodzenia lub rozwiązaniem stosunku pracy oraz będzie miał bezprawny wgląd w historię medyczną swojego pracownika.!!!
Prezydent RP Andrzej Duda po rozmowie z przedstawicielami PJJ złożył deklarację, że wystąpi w obronie obywateli i nie podpisze ustawy, ale musi mieć podkładkę. Dlatego PJJ rozpoczęła zbieranie podpisów pod Apelem do Prezydenta. Apel do podpisu dostępny jest w formie elektronicznej na stronie internetowej PJJ: polskajestjedna.com.pl

Apel ten jest od domagających się poszanowania praw wolnościowych dla siebie i swoich rodzin wynikających wprost z Konstytucji RP. Inicjatywa ma poparcie odgórne. Podpisy składamy sami oraz staramy się o poparcie działania wśród najbliższych, przyjaciół, współpracowników. Do zebrania jest ogółem 100 tys. podpisów.

Related articles

Recent articles

spot_img
eprudnik.pl